Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

1959698100101111

Komentarz

  • mnie też jest trudno.
    wczoraj z 2 godziny mówiłam dwie części
  • Ja tez jestem chętna do kolejnej, mam poczucie by nie marnować dnia
  • Ja też mogę rozpocząć,ale chciałabym od maja.
  • no i ja się przymierzam :)
  • Oj, ja nie. Mam taki ból żeby skończyć obecną. Byle do niedzieli. I koniec, będę wspierać nowennę w intencji Weroniki.

  • ja też bym chciała znów zacząć - po ostatnich porażkach i czekam na towarzystwo ;)
  • Ja jestem dopiero w połowie, po przestojach i zaległościach.... Idzie z wielkim trudem. Intencja niemożliwa , po ludzku rzecz biorąc...pewnie dlatego. #:-S
  • Ja się jeszcze zastanawiam. Na razie myślę aby zrobić sobie krótka przerwę, kilka dni.
  • Już pisałam,zaczynam od 01.05.Czekam na chętnych.
  • Elwik, to jest nas dwie :D
  • Ja już pisałam wyżej, że zaczynam 16. Obiecałam i chcę dotrzymać słowa.
    Ktoś zaczyna także w tym dniu? Byłoby milej w towarzystwie. I oczywiście egzorcyzm zapewniam codzienny. :)
  • edytowano kwietnia 2012
    Elwik, to jest nas dwie :D
    Super,może ktoś jeszcze się dopisze.
  • Na 1.05 ja wstępnie też się deklaruję. Muszę chwilę odsapnąć jednak.
  • 16? poniedziałek?
    To ja się piszę, może tym razem się uda.
  • Przypominam (zwłaszcza tym, którzy nie mają jeszcze intencji), że zaczynając w "święto pracy" zmieniamy błagalne na dziękczynne w Zielone Świątki (koniec w Zesłanie Ducha Świętego, początek w uroczystość Matki Kościoła), a koniec całości w wigilię Narodzenia św.Jana Chrzciciela. Aż się prosi o intencje zawodowe, o dary Ducha Św., za Kościół i znajimych Janów... I wiele, wiele innych... :D
  • A kiedy ta kończymy?
  • Jutro :) jupiiiiiiiiiii
  • a ja chyba dwa, jeden dzień jeszcze
  • a zaczynam od poniedziałku
  • edytowano kwietnia 2012
    A nie w niedzielę, 15, jak Arletta...? W Święto Miłosierdzia Bożego...?
    Mnie przynajmniej tak wypada. 
    Dlatego kolejna od 16, czyli od poniedziałku...
  • Z moich obliczeń wynika, że kończymy w niedzielę.
  • No ja już w takim razie kompletnie zgłupiałam. Kilka razy liczyłam i mi wychodziła sobota. Może ktoś jeszcze się wypowie? Bo w sumie ten jeden dzień dłużej można odmówić na wszelki wypadek jakby co.
  • Miała być niedziela miłosierdzia, bo ja intencję zmieniałam i kończę w poniedziałek. Tak że - od poniedziałku nowa :) a ja chyba wówczas dwie zmówię ;)
  •  Od 16 mogę się dołączyć, całkiem niedawno jedną skończyłam i z jedną dziwnie się czuję.Z przyjemnością będę ponownie odmawiać dwie intencji nie brakuje i na więcej ale z czasem i samozaparciem gorzej.
  • To od 16 ruszam
  • Dziś rano po przeliczeniu chyba z pięć razy wyszło mi, że jednak jutro. Za każdym razem uparcie robiłam ten sam błąd w obliczeniach. Przedziwne. Skumałam się rano jak za trzecim razem policzyłam. Na wszelki wypadek doliczyłam jeszcze ze dwa i już mi niedziela wychodziła. Czyli dziś i jutro, a później czekam na 1 maja.
  • No dobra! 
    I ja spróbuję od dziś...Choć ostatnio same porażki.
  • Do zaczynających dzisiaj:

    dobra data - wg rytu nadzwyczajnego dziś Zwiastowanie :)

    Wprawdzie zaczynam dopiero 1.V, ale egzorcyzm za Was obiecuję. 

    Małgorzato32, jak same porażki, to właśnie jest czas na przerwanie "złej passy". Trzymam kciuki na różańcu! 
  • Kto czeka na 1.05 to może ma "wolne moce przerobowe" i może włączyć się w nowennę za rodzinę Małgorzaty? mamy ZALEGŁOŚCI!
    Proszę.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.