Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

194959799100111

Komentarz

  • Oj jak mi ciężko idzie, normalnie kilka razy zasnęłam przy modlitwie, w nocy pobudka z buzią w poduszce, ale różaniec trzymam... Powinnam od nowa zaczynać wg "przepisu", ale nadrabiam zaległości, inaczej nie da rady. Co nowenna to gorzej. Po dotrwaniu do szczęśliwego końca, chowam różaniec pod łóżko, albo nie wiem jeszcze gdzie. A intencja taka piękna.... rzekłabym sylwuniowa.
  • ja znowu odpadłam 
    mam zaległości kilkudniowe przez mnóóóóóóstwo spraw załatwianych i głownie przez moją złą organizację pracy domowej 
    ale Katia mnie wzruszyła 
    zacznę jutro znów 
  •  Co nowenna to gorzej.
    U mnie też tak jest, ale zawsze można zacząć od nowa. albo nadrobić- ja ufam, że każda modlitwa zostanie wysłuchana
  • Kochane - dostałam pierwszy numer "Królowej Różańca Świętego" - czasopismo propagujące modlitwę różańcową, szczególnie Nowennę Pompejańską. Można się zgłosić do Apostolstwa Nowenny  (haku kiedyś o tym pisała)- może byłybyście chętne i byśmy się zgłosiły? W końcu jakby nie było propagujemy NP za pomoca nowoczesnych środków przekazu - np. Internetu ;)
  • Ja też mam numer :D
    Można się zapisać do Apostolstwa, w ramach szerzenia wykupiłam Cioci prenumeratę (18.90)
  • Ja odmawiam, ale sama się dziwię, ze jeszcze to robię, mam dość kulek. 
  • odmawiam znów 

    może nadrobię :) 
    ale najważniejsze zebym wytrwała 
  • Kiedy zmiana na dziękczynne?
  • 20 marca pierwszy dzień dziękczynnych.
  • Odpadłam. 


    Zaczęłam od nowa z myślą, że skoro następną chcę zacząć dopiero 1.V, to spoko.


    Znowu odpadłam.


    Zaczęłam raz jeszcze - bez myśli ;)
    Ciągnę. Trzy pierwsze dni maja będą dwie Pompy, o ile się nie zapomnę i nie będzie trzech (bo wciąż ciągnę za rodzinę M32:).
    Cały czas pamiętam o egzorcyzmie - mam nadzieję, że św.Michałowi nie przeszkadza jedna modlitwa za Was i za Poprzedniczkę i Następczynię z Róży Ojczyźnianej ;)  
  • edytowano marca 2012
    Iśka, Haku, też mam "Królową" i zastanawiam się nad prenumeratą dla rozpowszechniania :D

    Bo jak dotąd nie bardzo realizuję treść modlitwy dziękczynnej:((( Uświadomiłam dopiero jedną osobę
    :\">
  • edytowano marca 2012
    Trwam. Egzorcyzm codziennie za Iśkę - trzeci raz z rzędu!!! :D - I Katię..
    Dziś po raz pierwszy jeszcze nawet nie zaczęłam, ale wiem, że dam radę, bo do północy daleko. :)
    Jestem przeszczęśliwa, że Bóg obdarza mnie łaską tej modlitwy. Choć nie obywa się bez trudności przeróżnych.


    Edit: przepraszam - egzorcyzm za Iśkę i Katię, sprawdziłam! :) I poprawiłam. :)
  • Trwam. Egzorcyzm codziennie za Iśkę - trzeci raz z rzędu!!! :D - I Kasika.
    Dziś po raz pierwszy jeszcze nawet nie zaczęłam, ale wiem, że dam radę, bo do północy daleko. :)Jestem przeszczęśliwa, że Bóg obdarza mnie łaską tej modlitwy. Choć nie obywa się bez trudności przeróżnych.
    Ja też:D

    Jak zawsze - więcej otrzymuję niż daję :)
  • Odpadłam... zaniedbałam i nie nadrobię już... :( 
    Ale egzorcyzm zostaje! I proszę mnie nie wykreślać ! Od pon. zacznę raz jeszcze, bo intencja ważna i to pewnie dlatego taka walka.
  • edytowano marca 2012
    Kochane - dostałam pierwszy numer "Królowej Różańca Świętego" - czasopismo propagujące modlitwę różańcową, szczególnie Nowennę Pompejańską. Można się zgłosić do Apostolstwa Nowenny  (haku kiedyś o tym pisała)- może byłybyście chętne i byśmy się zgłosiły? W końcu jakby nie było propagujemy NP za pomoca nowoczesnych środków przekazu - np. Internetu ;)
    Też otrzymałam i tez myślałam o zgłoszeniu nas ;)
  • ja nadal +++
    raz jeden ostatnio zasnęłam na chwalebnych i od północy do trzeciej wciąż modliłam się mamrocząc i wybudzając się. Nie wiem ile zmówiłam a ile nie.
    :)
    a tak to mówię - tak poza tym. 
  • edytowano marca 2012
    Ja ostatnio na pół śpiąco odmawiałam Koronkę za rodzinę Małgorzaty... :/
  • Znów odpadłam - zasnęłam w połowie i już nie dałam rady sie wybudzić i nadrobić. Nic to, wkrótce zaczynam od nowa, może już dziś się uda ...  - intencja ważna, więc może potrzebuje dłuższej błagalnej części ;)

  • ja dalej mówię, ale ciężko u mnie ze skupieniem.
    Chyba sobie czwartą część dorzucę od następnej nowenny :)
  • edytowano marca 2012
    ja znów odpadam podczas wyjazdu w weekend

    nie dałam rady z all


    zacznę znów 
  • Powstało nowe forum dla odmawiających Nowennę:) 
  • heh, przegapiłam moment przejścia z części błagalnej na część dziękczynną. O dwa dni za długo mówiłam błagalną.
    I co teraz? O dwa dni przedłużyć?

    :|
  • Haku, jeśli zdecydujesz przedłużyć, to dwa dni egzorcyzmu dorzucę Ci gratis ;)
  • chyba przedłużę.
    Dzięki za gratis!!!

    A tak w ogóle, to mam  poczucie, ze nigdy nie zmówię dobrze NP!

    ~:>, muszę się zebrać w sobie, bo a to przysnę,a to nie rozważam, a to przedłużę.
    Zawsze, kurka coś!
  • A ja znowu odpadłam :((
    To wina wrednego wirusa, który mnie dręczył przez cały tydzień. Zostawię to teraz, być może intencja nie jest aż tak ważna (moje poprzednie Pompy miały ważniejsze), zamierzam zamiast aż do matury (bo tym razem chodziło o zdanie egzaminu dojrzałości;)   ponowennić na inne sposoby. W gruncie rzeczy moja uczennica nie jest tak beznadziejna, żeby trzeba było zaraz z katiuszy ;))

    Ale egzorcyzm za Was trzymam :) 

    Nową Pompę zaczynam dopiero pierwszego maja (ktoś ze mną?), więc póki co mam wakacje 
    :(|)
  • No jakby to powiedzieć, po prostu był ten telefon z taaaaką intencją, że mogłam tylko powiedzieć..."Pompejańską za Ciebie odmówię..."-a jaka radość z tamtej strony :-) Więc zaczęłam od dziś-i ze spokojem mogę być Pompejanką ;-)
  • Uffffffff ;)
    A mnie coś zaczyna pompowanie męczyć. Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie, a na następną już jest intencja :/ Pewnie znowu podejmę, ale im bardziej ciąża zaawansowana, tym mi ciężej się odmawia.
  • Czy ktoś zaczyna kolejną Nowennę po tej? Ja bym zaczęła, ale kilka dni na nabranie sił potrzebuję. Tak z tydzień powiedzmy.
  • ja będę pod rząd mówić - aby dotrzymać planu codziennego różańca chyba że będę mówić różaniec bez nowenny do momentu aż się chętni zbiorą? co prawda intencja kolejna już jest
  • edytowano kwietnia 2012
    Przyznaję się bez bicia, że od 16 zaczynam kolejną NP z bardzo dla mnie ważną intencją, choć nie o mnie chodzi.
    I też przyznaję, że jest trudniej, niż na początku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.