Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejanska!

19394969899111

Komentarz

  • Ja też zaczęłam
  • Haku- zgłaszam się do nowej NP. Miałam nie zaczynać, ale w końcu jakieś umartwienie na Wielki Post przygotować trzeba. Po tej sobie odpocznę...zaczynając kolejną ;)
    Przypominam się, bo pisalyśmy prawie jednocześnie i zostałam pominięta na liście;)
  • Haku- dziękuję- bez Was byłoby trudno- zaczęłam oczywiście
  • potwierdzam, wystartowałam wczoraj
    :)
  • Ja też wczoraj zaczęłam. I jakoś tak lekko i szybko mi poszło, pomimo paskudnego przeziębienia i innych atrakcji. ;)
  • no dobra zaczynam kolejną!
    Z całą furą wątpliwości, które mam nadzieję tylko mnie zwodzą, ale nie dam się im.  
  • XXX- ja bym zaczęła na Twoim miejscu mimo wszystko. Nawet jeśli nie wypełnisz wszystkich wymaganych tajemnic...Kiedyś może NP wejdzie w nawyk Przecież Bóg zna nasze serca, rozumie dobre chęci i szalony pęd życia.
     Egzorcyzm jak zwykle?
     Za Haku i Anetę do Św Michała +++
  • Zaczęłam wczoraj.
  • Zaczełam  wczoraj    :-h
  • Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

    Odmawiamy za osoby z listy przed nami i za nami. 

  • Haku - jednak nie, nie mam jakiejś szczególnej intencji teraz. Powspieram Nowennę Małgosiną w tym czasie.
  • Zaktualizowałam  listę :)
  • to i ja

    zaczęłam wczoraj

    obym wytrwała

  • Ja też zaczełam wczoraj...
    Ale czy wytrwam? Nie obiecuję! 
    Zwłaszcza, że tyle we mnie zwątpienia, zniechecenia, zanegowania wszystkiego...
    :(
  • Ja nie rozpoczęłam kolejnej. Bogu dziękuję za Łaskę wytrwania, ale czekają inne modlitwy . Nie dam rady teraz. Ale przy kolejnej zbiórce i owszem
    ;;) wrócę :)
  • Od wczoraj.
  • Ja też jestem z Wami choć zaczęłam w innym terminie i swoją kończę 6 marca, ale już wiem, że będzie kolejna. Tak więc proszę o umieszczenie mnie na liście :-) Haku, a gdzie jest ta lista?, bo nie wiem kogo objąć modlitewnym egzorcyzmem.
  • Agusia na 59 stronie znajdziesz.
  • Nie wiem co się dzieje. Nie rozumiem...2 dzień NP- mąż miał wypadek w pracy. Historia zaczyna mi się powtarzać. Bardzo bardzo proszę o dodatkowe egzorcyzmy
  • Izsa73 egzorcyzm za Ciebie i oczywiście za Arlettę, która poprzedza mnie na liście :-)
  • Ja jutro swoja koncze i zaczynam nastepna.Tylko intencji ważnych tyle ,że nie wiem która wybrac. Jak tylko Duch Św. coś podpowie to zaczynam nawet dzis.
  • edytowano lutego 2012



    Izsa 73 współczuję i będę pamiętała o egzorcyzmie, u nas też,
    od kiedy jest więcej modlitwy to takie dziwne rzeczy się dzieją. Powinnam się
    cieszyć, że to nie wypadek fizyczny, ale to jest już nękanie psychiczne.
    Wiecie też poproszę o
    egzorcyzm za naszą rodzinkę szczególnie za Asię. Już sama nie wiem, co myśleć i
    co robić. Dziś popisana kurtka w szkole to dziewczę cierpi, bo jest zdolna i
    dobrze się uczy w 2 szkołach, koledzy dowalają jej jak mogą a od jednej z mam usłyszałam
    wczoraj, że to wina trochę Asi, bo jest lubiana przez kolegów i koleżanki jej
    zazdroszczą i wyróżniana trochę za mocno przez nauczycieli i cała klasa jej
    przez to nie cierpi, bo wszędzie tylko Asia. 
     



  • XXX, Anna 78- do św Michała+++



    , że to wina trochę Asi, bo jest lubiana przez kolegów i koleżanki jej
    zazdroszczą i wyróżniana trochę za mocno przez nauczycieli i cała klasa jej
    przez to nie cierpi, bo wszędzie tylko Asia. 
     



    Zupełnie nie rozumiem- dziecko jest winne ? Masakra jakaś...ale w sumie w szkołach tak bywa...ogarniam modlitwą
  • No i u nas pod górę...a z nowenną wyruszyliśmy ot co.
    Za Wasze zmagania +++
  • Pamiętam o pompujących codziennie w dziesiątce różańca (4 bolesna).Trzymajcie się dzielnie


  • Dziewczyny też pamiętam o Was w trakcie nowenny, tym
    bardziej, że z premedytacją czerpię od Was siły i mobilizację do dalszej
    modlitwy i pracy. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

    Dziś moja córa miała czytania na mszy dla dzieci.



    Była to msza z nowym proboszczem. Zadawał dzieciom pytania
    jak nazywają się księża w ich parafii. Słabo dzieciom szło, ale było wesoło. W
    końcu zadał pytanie jak nazywa się ich ksiądz proboszcz. Długo nie mogły
    odpowiedzieć w końcu moje dziewczę podnosi rękę i mówi imię i nazwisko nowego
    proboszcza. Ale go zaskoczyła. Uśmiechną się, poprosił żeby się przedstawiła i
    kazał jej żeby mu się przypomniała jak się spotkają. Jeszcze jej powiedział, że
    zdała egzamin na 6.


    Wiecie Pan Jezus dał nam na proboszcza Pięknego Człowieka.
    Bardzo się o to modliłam, żeby był to człowiek, który przyciągnie dzieci do
    kościoła. Jak one go słuchały.



    My też od razu zamówiliśmy mszę za naszą Córę. Dziś tak
    wszystko się układało dobrze, jakby ktoś za nas planował. Dopiero to do mnie
    dochodzi. 
    Była wolna msza w dzień jej
    urodzin, w najbliższy piątek, na mszy dla dzieci i jeszcze będzie droga
    krzyżowa dla dzieci. Jak ona się ucieszyła na taki prezent.



     

     

     

     

  • W celu poprawy czytelności strony głównej wątek o NP zostaje odklejony. Osoby zainteresowane proszone są o dodanie go do swoich "Ulubionych" poprzez kliknięcie w gwiazdkę.
  • Po raz kolejny odpadłam... :((
  • Małgorzato noże nadrobisz jeszcze... może odmówić jakąś część za Ciebie... Ja i tak Cię podziwiam, tyle obowiązków masz na głowie. Ja mam jedno dziecko, w pracy pojawiam się rzadko, a i tak mam wciąż opóźnienie.
  • Zniknął mi ten wątek z oczu (poszczę od orga, a raz na tydzień to...), ale, oczywiście, pompuję :)) Do dziś egzorcyzm był "za wszystkich", od jutra za Sylwunię i Olesię  [-O<
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.