Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

...

edytowano styczeń 2011 w Pomagajmy sobie
Witam wszystkich,mam pytanie dla kogo jest ten portal??bo wczoraj napisalam prosbe o pomoc dla mojej rodziny i nie chodzi tu pieniadze Broń Boże!ale o rady moze sa jakies instytucje pozarzadowe ktore choc troche pomoga a tu takie komentarze ze ktos tam na piwo zbiera a pani z dzieckiem na reku podziekowala tej osobie czy to jest portal dla alkoholikow bo juz nie wiem o co tu chodzi,
«1345

Komentarz

  • Jest Związek Dużych Rodzin 3plus Wystarczy wygooglować, na stronie można się zapisać i nawiązać kontakt. Oooo, po prawej stronie jest reklama wystarczy kliknąć. :bigsmile:
  • Dla tych co najpierw się przedstawiają, nieco dają się poznać a nie na wstępie żebrzą o konkretną pomoc.
  • [cite] Monia123:[/cite]i dla ludzi lubiących dzieci
    To tak trochę a propos:
    wiesz, czym się różni pedofil od pedagoga?
    :cool:
  • niczym?!?!?! :ai:
  • [cite] knrdsk1:[/cite]niczym?!?!?! :ai:
    Ależ nieee...
    Pedofil naprawdę lubi dzieci.:cool:
  • Monia, niczego takiego nie sugerowałam.
  • Docieracie do NK :)
    Nieźli tu są spryciarze. Nicponie a Ty nie ladaco:ap:
  • Jeśli ktoś podał swoje dane na NK, to nie może twierdzić, że ich przytoczenie stanowi łamanie prawa.
  • a tytuł sugerował, że ma to związek z kącikiem ekumenicznym ;)
  • ą podobno kto pyta nie blądzi...juz wiecej tu o nic nie poprosze ani nie zapytam zaluje ze znajoma mnie tu namowila
  • Witam-dziekuje za wszystkie komentarze nawet te zle i krzywdzące ,prosilam Pawla o zmiane bo wszyscy tu widzieli gdzie mieszkam ,od tamtej pory dzieci i ja nie mamy spokoju na nk ,dobrze ze ktos chcial to sprawdzic ale mogl zachowac dla siebie i co ?dalej traktowano mnie jak oszustke a osoba ktora moje dane na publicznym forum to napisala jest ok?,skad mialam wiedziec ze tam i siam trzeba najpierw wejsc- pisalam ze internet mamy od niedawna i dzieci mnie ucza poslugiwac sie ,do tej pory trzymalam sie zasady ze trzeba kazdego szanowac czy biedny czy bogaty czu ladny czy brzydki czy zdrowy czy chory ze kazdemu trzeba zawierzyc zaufac ,Pomoge tez kazdemu kto tego potrzebuje i mam gdzies czy to oszust czy nie oszust niech zrobi sobie z moja pomoca co ZECHCE,moze wedlug was jestem naiwna glupia ale to tez mam gdzies ,za duzo lat mam zeby sie zmieniac bo swiat i ludzie coraz gorsi ,a za malo lat mam zeby siedziec w kącie i chocby nie umiec korzystac z komputera .U nas w pomorskim ferie dzis po ostatniej lekcji sie zaczynaja pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia Brygida
  • oho, kolejna afera mnie ominęła? ktoś tu zdążył się zapisać, narobić zamieszania, obrazić się itp. a ja nic nie wiem?
    :cry:
  • I to w ciągu jednego dnia? WOW!
  • Brydzia, nos do góry. Miałaś kiepskie wejście. Zaczęłaś w stylu takich co wchodzą po prośbie bez przywitania i wychodzą trzasnąwszy drzwiami, albo i po buzi, gdy ktoś (niezbyt uprzejmie, to fakt) zwróci im uwagę. A tacy się pojawiają tu co chwila to i nie dziw się naszemu poddenerwowaniu. Jeśli rzeczywiście nie takie Twoje intencje to przywitaj się grzecznie i przedstaw tutaj, żebyśmy wiedzieli coś o Tobie, poczytaj trochę forum, żebyś wiedziała coś o nas, pogódźmy się i zapraszamy do bardziej konstruktywnych rozmów. Pozdrawiam również z pomorskiego :bigsmile:
  • Ten portal jest dla wszystkich którzy chcą pisać o naszym życiu i spostrzeżeniach. Ciesz się Brydziu bo my cię chętnie przyjmujemy.
  • Muszę jednak powiedzieć, że bardzo brutalnie traktuje się niektóre osoby. Ja rozumiem, że tych, którzy ubliżają i atakują, ale żeby od razu z buta tych, którzy proszą o pomoc...
  • Bo sa pod wplywem tych agresywnych ale niestety szatan nie proznuje ,jak opowiedzialam o tym tej pani ktora mi polecila ten portal to jest w szoku co sie tu stalo bo dawno tu nie byla
  • Brydzia, nie panikuj. Napisałem Ci na maila gdzie możesz spróbować znaleźć pomoc, inni pisali tutaj.

    Prawie każdy nowy na forum przechodzi "ścieżkę zdrowia". Jak wytrzyma to zostaje.
  • Bardzo dobrze. Zostają ci, którzy chcą zostać, a nie ci, którzy akurat mieli dobry dzień więc się zarejestrowali.
  • SX6:

    Przede wszystkim: nie wszystko z imieniem Boga Wszechmogącego na ustach. Staramy się go nie nadużywać.
  • SX6:

    Po drugie: ufając każdemu ryzykujemy rozzuchwalanie zła, czyli postawy ludzi cynicznych, którzy przychodzą tu zadrwić z nas i naszego sposobu życia (np.).
  • [cite] Sx6:[/cite]W dodatku firmujesz to też imieniem swojej Żony.
    Wara Ci od Oli!:en:

    I tak Bogiem a prawdą, to bardziej jestem zgorszona Twoim wpisem Najwyższego Mędrca Który Nigdy Się Nie Myli Tylko Czasem Nie Dotrzymuje Obietnic, niż wpisem Pawła.

    Wolno mi? Wolno.
    :eb:
  • Po trzecie:

    Nie przy aprobacie milczącej większości, bo większość ma dzieci i w związku ztym obowiązki, więc nie siedzi tu non stop i nie czyta wszystkich wątków.
  • [cite] Monia123:[/cite]Nie musisz ufać ale powinnaś choć trochę szanować JEŚLI NIE MASZ PEWNOŚCI, ŻE OSZUKUJE Berenika

    Nie przypominam sobie, bym Cię osobiście uraziła, jeśli tak, to wskaż gdzie, a na pewno przeproszę.
  • Po czwarte:

    Każdy, kto jest tu czas jakiś wie, że na pomoc może liczyć. Gdyby poświęcił odpowiednią ilość czasu, by poczytać forum, wiedziałby jak zwrócić się o pomoc, by zostać potraktowanym bez niechęci.
  • [cite] Monia123:[/cite]Mnie nie :)

    Gdybyś napotkała gdzieś wpis, w którym obraziłam kogoś innego, to też go przypomnij.
  • [cite] Sx6:[/cite]

    Dlatego chcę stąd iść, ale wciąż nie mogę, jak widzę, co tu się wyrabia, bo wiem, że większość ludzi ma tutaj dobrą wolę i dobre intencje, tylko nie rozumiem, dlaczego milczą?


    no normalnie obrońca uciśnionych z misją mesjańską

    MSPANC
  • Brydzia przeszła chrzest bojowy jak wielu innych. Niektórzy wymiękli, niektórzy zostali.
    Nie dziw się ludziom, że tak reagują- było tu kilka wyjątkowo nieprzyjemnych sytuacji, w których okazywało się, że zostaliśmy równo wkręceni.
    Po za tym, tyle razy już ktoś pisał- jak przychodzisz w gości to nie zaczynasz rozmowy od listy potrzeb, tylko najpierw się grzecznie witasz.

    Co do "obietnicy" to nie mam nic przeciw Twojemu pisaniu na tym forum, naprawdę. Śmieszy mnie tylko to, że się tłumaczysz przy każdej okazji.:wink:
  • @Sx6
    A tak w ogóle to po co ta cała maskarada ze zmiana nicka?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.