Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

...

1235»

Komentarz

  • Jesli o szatana chodzi to sie nadaje na osobny temat-dobrze ze Joanna i Bronisław poruszyl go ,bo niektorym wydaje sie ze to jakis ludek,a nieswiadomi sa ile zla w nim a to doskonaly psycholog,ksieza egzorcysci maja pelne rece roboty...:sad:boje sie wiecej pisac bo dewotka znow bede nazwana
  • wykasowałam
  • [cite] Ula:[/cite]Mówiac szczerze, to takie posty jak inicjujacy w watku brydzi (nie wiem co tam jest teraz, a podobno zmodyfikowala), - zaczynajac od literówki w tytule, bez interpunkcji i wielkich liter (nie zebym ja byla jakas swieta pod tym wzgledem, np. tez robie literówki i nie naduzywam polskich znaków ;), za to od razu zawierajace prośby o pomoc w tym materialna, zwyczajnie od razu nastawiaja mnie do autora z rezerwa, jesli nie negatywnie. Tyle, ze raczej je ignoruje, a nie staram sie "zabawnie" skomentowac.

    po tej ilości osób które się pojawiły na forum z prośbami o pomoc w nowych wątkach, to się w sumie nie dziwię, że ktoś nie zdzierżył i napisał coś zabawnego. Ja też starałam się ignorować, ale z drugiej strony ile można było?
  • To co napisałem o zbieraniu na piwo było złośliwe. Abstrahując od tego czy Brydzia jako Brydzia istnieje - przepraszam ją.
  • Damian,dżentelmenie TY))):by:
  • Szok!!Damian dziekuje ci...az chce sie zyc!
  • Damian - :ay::bt::ct:
  • Pamiętam jak np. Mikuś weszła na forum. Przeszła spore jazdy, ale chciała tu być, a nie tylko chciała "ubranka, buty, draże chińskie i 2 litry mleka", mimo, że pewnie i tego jej było trzeba. Teraz niemało forumowiczów spotyka się z nią w mieście gdzie mieszka, a na forum ma się całkiem dobrze, wspiera nas modlitwą, a my wspieramy ją.
  • Ja też to pamiętam i to bardzo dobrze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.