Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Taniej artykuły dla dzieci i nie tylko

1235710

Komentarz

  • [cite] Ania D.:[/cite]Honorato, są rzeczy, na które musi być czas. Czy ktoś powie, że nie myje zębów, bo nie ma czasu? Albo się nie myje, z takiego samego powodu? Do takich rzeczy należy też gotowanie. Nie wierzę, że ktoś nie ma zupełnie czasu na proste gotowanie - bo zwykle jest tak, że na gotowanie nie, ale np. na telewizję, internet, pieczenie, plotki etc ten czas jest. Przygotowanie zupy nie jest ani pracochłonne ani czasochłonne. Argument o cenie czasu - czy Tobie ktoś za ten czas niewykorzystany na gotowanie zapłaci? Bo na pewno w końcu zapłaci się za to własnym zdrowiem za jedzenie gotowców, a wtedy i potrzebny będzie czas na lekarzy i pieniądze na leczenie. Wg mnie nie ma lepszej inwestycji niż czas poświęcony na domowe przygotowanie jedzenia.
    mnie akurat nie. moj czas tani jest. ale czas na glupoty tez musze miedc, bo inaczej swiruje...
  • Czy ktoś powie, że nie myje zębów, bo nie ma czasu? Albo się nie myje, z takiego samego powodu?

    Znam takich.Serio.
  • brat dzwonil ze w tesco pieluchy tetrowe za 1,44 czy jakos tak..
  • [cite] prowincjuszka:[/cite]Czy ktoś powie, że nie myje zębów, bo nie ma czasu? Albo się nie myje, z takiego samego powodu?

    Znam takich.Serio.
    Znam takich którzy nie widzą powodu by to robić, na dodatek na wodzie oszczędzają. Serio, serio.
  • Oferta bardziej dla warszawiaków, co jakiś czas przysyłają mi informację ze strony groupon.pl o obniżkach cen towarów firmowych.
  • jezeli nie tylko dla dzieci to polecam promocje w delimie ( na dole w plazie w toruniu)... są konkretne dla rzeczy którym kończy się ważność.. np. dziś kuleczki mozzarelli za 2,50 .. sosy sałatkowe rózne obniżone na 55 gr... masa krówkowa w puszce z 5,99 na 3 zł, pomysł na kotlety mielone ok.1zł...i wiele innych
  • mąka gryczana chyba 1/2 kg obniżona na 6 zł
  • W Lidlu tani groszek zielony zapuszkowany. Tanie też fuj pączki i donaty. Tato mi wczoraj w Lidlu takowe pokazywał, ja na to: Tatuś my takich słodkości nie kupujemy...
  • Jeszcze nigdy nie byłam w Kauflandzie. Ktoś zna? Polecacie? Ceny jakieś ludzkie? Towary do przyjęcia? A co jadalne i polecane cenowo z Biedronki?

    Tak przy okazji ciekawostka. Słyszałam o proteście mieszkańców jakiegoś prestiżowego, strzeżonego osiedla w Wawie, że nie życzą sobie dyskontów na ich terenie...

    @-)
  • Biedronka ma towary często naprawdę dobrej jakości. Wina bywają niezłe ;)
    A tym mieszkańcom się trochę nie dziwię, jak ma być ekskluzywnie, to dyskont nie pasuje. Wręcz na cenę nieruchomości może takie sąsiedztwo wpływać, bo sugeruje, że okoliczni mieszkańcy nie są specjalnie zamożni. Tańsze sklepy, tansza okolica.

    Nie to, że na takowym osiedlu mieszkam, ale zasada jest znana.
  • Marcela, dzięki za wyjaśnienia. Widzisz, mieszkam w "dzikim" mieście Łodzi, gdzie obok wyremontowanych kamienic są walące się, za przeproszeniem, rudery z podwórkami z początku ubiegłego stulecia, a przeciw Biedronie tu raczej nikt nie protestuje...

    jasne standardy warszawskie i łódzkie są odmienne

    niestety, ale tak jest

  • Też jestem ciekawa Kauflandu,bo u nas właśnie otworzyli "pod nosem",ale jakoś nie dotarliśmy jeszcze.
  • edytowano czerwiec 2012
    @MAFJa, My na "krótkich terminach" jedziemy cały czas. Tak jak całe miasteczko akademikowe. Jemy to, co jest:D

  • AgoMario, w Biedronce jest tanie ciasto francuskie - a z nim już można szaleć na słodko i na słono; bardzo dobra mieszanka studencka; serki z pieprzem/papryką/ananasem (tańsze niż gdzie indziej). Tak jak pisała Marcelina, dużo rzeczy jakościowo jest ok.
  • Powoli odpieluszamy małą, ale własnie dobrze wspominam Bella Happy, za jakby mniejsza ilosc chemii w porównaniu z Pampersami czy Dada.
    Lubiłam też Huggisy Premium nowe (takze za wiekszą naturalnoś w porównaniu z innymi), ale miały jedną wade - nie były produkowane w Polsce.


    Jeśli chodzi o pieluchy jednorazowe, to polecam te z RossManna. Jakość wystarczająca a cena niska.
  • Ja tez używam pieluszek z rossmana Babydream.I jakościowo podobne do biedronkowej Dady
  • edytowano czerwiec 2012
    Mamy wszystkie sklepy pod nosem. W biedronce bardzo się poprawił asortyment, Wina naprawdę świetne, sery też - teraz dużo francuskich w sensownych cenach (gorgonzola z biedronki jest super - robimy ze spaghetti) - no ale to nie  są towary pierwszej potrzeby, Świetne zsiadłe mleko, masło z mlekovity bez dodatków i konserwantów za 2,70 zł (wczoraj kupowałam), fajne też wędzone szynki, schaby - ale to już droższe (zwykle kupujemy od znajomego rzeźnika, ale ostatnio zaryzykowaliśmy biedronkowe i super).

    Kaufland bardzo lubimy - rewelacyjny wybór warzyw i owoców - hipermarkety mają na noc. Tani sklep. Błyskawiczne płatki orkiszowe, żytnie - dużo kasz.

    Wystarczy.
  • Monira dzięki za info. To znaczy, że w Kauflandzie generalnie polecasz owoce i warzywa, i to w różnych porach?
  • O różnych godzinach mam na myśli
  • Tam naprawdę jest wiele fajnych towarów -  tamtejsze pampersy też świetne. Zakupy załatwiamy w 15 min, więc więcej nie potrafię nawet napisać.
  • Ja osobiście nie polecam mieś pakowanych z Kauflandu
    Jakoś się przejechałam kilka razy, nie żeby były śmierdzące ale nie wyglądały najciekawiej 
    czasem na szybko ( jak świnka z zamrażarki zniknie ) muszę dokupić jakieś mięsko, teraz kupuję w Auchan - zresztą tam jestem najczęściej .
    W Kauflandzie znalazłam ser bałkański image
    świetny do sałatek, nie widziałam go póki co w innych sklepach

  • My mięsa i szynki kupujemy w naszych sklepach wiejskich albo od sąsiada . Nie wiem jak w większych sklepach - biedronkowe szynki wędzone naprawdę polecam.
  • edytowano czerwiec 2012
    biedronkowe szynki wędzone naprawdę polecam.



    Ja też. W ogóle dużo tam kupujemy bo dobre, tanio i blisko. I mały sklep więc zakupy można zrobić szybko ( nie cierpię chodzić po molochach jak np. Auchan w Bonarce)
  • My też kupujemy świnie, i sami robimy kiełbasy, szynki i inne
    Teraz też sami wędzimy
    Ale wołowinę już muszę kupić :)
    I czasem jak się skończą zapasy to tzreba coś na szybko kupić
    U mnie panowie mięsożerni, bez mięsa to "nie jedzenie"

  • .
     image


     a to nie czasem ten serek, który reklamuje @Predikata?  :P
  • Hm
    Nie widziałam  go tu wcześniej, chyba, ze coś przeoczyłam :D
    Jak Ci się chce to puść link gdzie Predi pisze o nim 
    ślepne czy co 

  • spojrzyj na jej avatar :) 
    prawda, że podobne ?;)
    żarcik taki ;)
  • edytowano czerwiec 2012
    Hahaha :) )
    rzeczywiście , ale jestem zakręcona :D

  • Ufff, nikt nie zauważył, że zamieszczone przeze mnie zdjęcie mojego dziecka jest podobne do krowy morskiej - jeszcze nie dostałam bana ;)
  • w weltbildzie jest promocja na ksiazki, sporo tytułów po 9,90
    dla dzieci i młodzieży
    sa mózgofalki, wielka ksiega rzeczy do znalezienia i seria strraszna historia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.