Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Taniej artykuły dla dzieci i nie tylko

14567810»

Komentarz

  • Duplo duplo!
  • edytowano listopad 2015
    A są jakieś literki, które mogę wykorzystać dla studentów?
    Poważnie pytam.
    Takie trochę scrubble z obcego języka chcę zrobić.
    W ogóle obserwuję, że lubią gry podczas lektoratu.
  • Fajne są też sortery, fisher price ma duży wybór np. na allegro.
    Ale fakt duplo bezkonkurencyjne.
  • Dla studentów mogą być papierowe. ;)
    Nie muszą ich gryźć ;).
  • Mam wrażenie, że fisher price sie popsuł. Kiedyś mieli lepsze zabawki.
  • @OlaN.
    też mam takie samo odczucie a propos Fisher Price. Szkoda, że nie ma tych serii, co mieli 10 lat temu. Teraz to głównie takie muzyczki i pluszki. A mieli świetne małe klocki, które się zrzucało z takiej rurki etc.
  • I jeszcze te muzyczki są bardzo głośne. Dominik dostał taką grającą zabawkę, to musieliśmy wyjąć baterie, bo nie można było wytrzymać.
  • U nas hitem w okolicach roku byly kubeczki z Ikea (zestaw chyba 6 kubeczki różnej wielkości i w różnych kolorach) stawiając je do góry nogami budowalo sie wieze. Do tego wedrowaly z nami do wanny (jeden jest sitkiem) u do piaskownicy. Generalnie hicior a koszt cos kolo 7 zl :)
  • Te kubeczki u nas do dziś w użyciu, różne funkcje pełnią. Jeszcze klocki duże miękkie albo taki wałek dmuchany z dzwoneczkiem w srodku, dziecię turla się na tym, pokłada, siada okrakiem, prosta a bardzo fajna rzecz. Wszelkie pchacze, jezdziki, mały basenik z kulkami. Więcej nie pamiętam, moje najmlodsze zataz trzy lata kończy. I jest, jak mówi, dużym chopakiem:)
  • Magdach mam fajne klocki fischer price. Przezroczeste z roznymi drobnymi ladnymi rzeczami w srodku. Jezeli nie zdam testu to ci wysle.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.