Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KWIATY

1568101124

Komentarz

  • To ja jeszcze raz - poważnie się pytam - macie jakieś roślinki np na szafce gdzie słońce nie dochodzi? - proszę proszę :cry:
  • Może sztuczne ? :cool::wink:
  • Śmiej się śmiej, chyba sobie pieczarki zacznę hodować:wink:
  • Tak całkiem bez światła to chyba się nie da. Ale może jakieś rozproszone światło jednak tam dociera ? Może wtedy jakieś pnącze typu bluszcz . Albo możnaby może jakieś sztuczne źródło światła , jak Ci tak zależy.
  • [cite] Monika73:[/cite]A jeden z moich fiołków od Agnieszki ma już b. wyraźne pąki kwiatowe :bigsmile::bigsmile:

    A który?


    agga - Monika dobrze prawi, jak Ci brakuje parapetów to np. fiołki można trzymać na doświetlonej półce.

    DSC03913.JPG
  • Agnieszko , nie wiem , jako to odmiana , bo zerwały mi się te naklejki :shamed:- ale po pąkach widać , że kwiaty będą białe albo kremowe. Jak już zakwitną , to wtedy na podstawie maila od Ciebie z fotkami ustalę ich nazwy :wink:
  • OK - mam w razie czego spis tego, co Ci wysłałam to będziemy delikwenta identyfikować.
  • Ojej Agnieszka! Nie to ja aż tak to nie chce - nie na tym etapie zaznajamiania:wink:

    Mam taką szafkę w kuchni, na której wymyśliłam sobie, że fajnie by było mieć tam doniczki, no jak doniczki to i kwiatki;) Światło jako takie tam dochodzi, ale nie jest to parapet...
    Ja naprawdę jestem zielona w temacie... ale bluszcz lubię to może właśnie dobry pomysł dla mnie - dzięki poszukam:bigsmile:
  • A tak se wczoraj parapeta ustrzeliłam to Wam kawałek pokażę :wink:


    101MSDCF.jpg
  • Złośliwie wklejam coby Lila żałowała, że mnie jednak nie odwiedziła :updown:
  • Cudny ! Mam nadzieję na podobny w niedalekiej przyszłości :wink: Póki co , ten pierwszy fiołek jeszcze całkiem nie rozkwitł , ale za to są już 4 gałązki z pąkami - na tym samym osobniku. Jak rozkwitnie to to prześlę fotkę przez kogoś bardziej zaawansowanego technicznie. :wink:
  • Fiołek mi kwitnie :bigsmile: Zrobię mu przy okazji zdjęcie a Sylwunia obiecała je wkleić :bigsmile:
  • Moniś - czekam na zdjęcie :)
  • Sylwunia - jeszcze nie zrobiłam :shamed:
  • Wstydź się wstydź - a my tu tak czekamy!
  • Agniecha.. oglądam te Twoje foty.. i wow...:gq: szacun, kobito... :ay:
  • Olkowa - może zafiołkujesz? :wink:
  • Agnieszko , nie dałam rady , uwierz mi. Bardzo trudny teraz mam czas, ale w najbliższym czasie na pewno zrobię. Chcę to zdjęcie zrobić w świetle dziennym , a jutro znowu będę załatwiać ostatnie badania przed porodem w mieście i mogę nie dać rady.
  • No tylko mi się nie stresuj. My tu tylko tak poganiamy z sympatii.
  • Sylwuniu , zdjęcie wysłane .
  • Na podstawie zdjęć Agnieszki muszę stwierdzić , że to na pewno Rob s Cotton Ball :bigsmile:
  • Dzięki Sylwuniu :bigsmile:

    Tylko ciekawe , dlaczego zakwitł dopiero 1 z 10 :wink:

    Mam wielką ochotę na cały parapet ( a długi jest) pełen różnobarwnych fiołków .
  • Już drugi mi się szykuje do kwitnięcia :bigsmile: Po pąkach widać , że na fioletowo :bigsmile:
  • :clap::clap::clap:

    To czekamy z niecierpliwością aż pokaże buźkę.

    A w kwestii nazwy trzy wchodzą w grę: Bylina, Rainbow's Black Frost i Scarlet Ribbons.
  • Agnieszko&5!!!
    Jesteś niesamowita i niezawodna!
    Myślałam, że zapomniałaś... A tu taka niespodzianka...!
    Bardzo, bardzo Ci dziękuję w imieniu Mamy!

    :whorship::whorship::whorship:
    :flowers::flowers::flowers:
    :kissing::kissing::kissing:


    PS. Mam nadzieję, że na wiosnę się spotkamy:wink: i wtedy stanę się właścicielką większej ilości kwiatków od Ciebie.:wink: :wink::wink:
  • Znaczy domniemywam, że mojej Sylwii udało się wreszcie dojechać :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.