Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KWIATY

1181920212224»

Komentarz

  • No to cieszę się.
    @Jadwigo, no właśnie. Zastanawiam się czy moje róże odbija po zimie. Miałam jedną, na wiosnę zazieleniła się, w maju przymrozki i po róży. Jak ta obecna mi tez taki numer wywinie to posadzę kolejną hortensję.
  • mam pytanie chcialabym miec bardzo szybko sadzonki fiolkow ,jak to zrobic ? te b.szybko to w dwa tygodnie da sie?
  • @Olesia jak to rozmnozyc?
  • W biedronce do dziś, może jeszcze coś zostało. ;)
  • Ale z biedry nie zawsze się udają. Niektóre w ogóle nie wschodzą.
  • Pozostaje mieć nadzieję, że mi się znów uda, bo wczoraj mi mąż dokupił trochę różnych białych na front. ;)
    Poprzednie rosły ładnie.
  • a czy w połowie/pod koniec października będą jeszcze dostępne wrzosy w doniczkach?
    a jesli nie wrzosy to jakieś inne kwiaty (oprócz chryzantem)?
  • Powinny byc wtedy zarówno wrzosy i wrzośce. Tak sprzedawalismy przed 1 listopada, w kwiaciarni w której pracuję. Jeszcze byly bratki i mrozy takie srebrne listki
    Podziękowali 2uJa madzikg
  • @uJa - a ty chcesz te wrzosy do sadzenia w ogrodzie, czy do dekoracji w domu/balkonie?
    Dostępne powinny być, ale wybór może być ograniczony.
  • Do dekoracji na chrzciny; ) nie muszą być wrzosy,  ale nie pamiętam jakie kwiaty będą dostępne (bo że chryzantemy to wiadomo;);) a wole doniczkowe niż cięte.
  • To powinnaś dostać - możesz sobie też wcześniej zamówić. Wrzosy, które są w październiku w sprzedaży to wrzosy pączkowe, one kwitną i ładnie wyglądają o wiele dłużej (u mnie w korytkach na zewnątrz w zeszłym roku były ładne do Bożego Narodzenia). W tym czasie powinny być jeszcze dostępne cyklameny.
  • O czyli jak kupować wrzosy to w październiku nie we wrześniu?  A przezimuja potem jakoś? Czy do wywalenia? 
  • We wrześniu też można kupować - w październiku dostępne są już tylko pączkowe, bo zwykłe już są przekwitnięte. Jak nie przesuszysz w domu, to spokojnie powinny przezimować. Możesz je nawet do ogrodu w październiku posadzić (jak mrozu jeszcze nie będzie) i okryć np. gałązkami iglastymi.  Łatwiej będzie niż całą zimę w domu podlewania pilnować.
    Podziękowali 1Sylwunia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.