Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz dla Życia i Rodziny

1246789

Komentarz

  • Tak o naszym :bigsmile:
  • @ Lila, Jeszcze nie wróciła, ale bestia zdolna jest! :bigsmile:
  • Szczegóły to poznam jak wróci. Teraz znam ogólniki :wink:
  • Posłuchajcie, czy mamy jakieś plany integracyjne po Marszu? Pytam, bo w kościele ss. wizytek jest planowana Msza w starym rycie ok. 14:30 i zastanawiamy się, czy iść do kościoła z samego rana, czy właśnie wtedy. Przyznam, że jeszcze u wizytek na Tridentinie nie byłem i taka opcja jest bardzo atrakcyjna :)
  • Będzie piknik w Ogrodzie Krasińskich po marszu, Tridentina atrakcyjna ale raczej dla starszych - jak znam dzieci to raczej wolałyby piknik co sprzyjałoby też intergracji dorosłych.
  • popieram piknikową integrację!
  • Ja jestem za piknikowa integraja, bo i tak rano musimy iść do Kościoła, no i na marszu będę bez męża, wiec na pikniku odetchnę
  • Jakby ktoś nie miał pomysłu gdzie na Mszę przed Marszem, to zapraszam na 10:00 do św. Anny. Msza NOM normalna - nie dzieciowa, w miarę poprawna, z piękną muzyką organową :)
    Na pewno od Liturgii Słowa nie będzie Wam dawała spokoju myśl: "skąd ja znam to dziewcze, które śpiewało psalm"? :bigsmile:
    Zapraszam, żeby podejść po Mszy św, chętnie Was poznam :smile:
  • Na mszę raczej nie zdążymy ale proponuję wszystkim spotkanie na schodach (przed drzwiamia) kościoła św. Krzyża tam łatwo się wszyscy znajdziemy. Telefon do Wandy i Maćka mam...
    Będziemy mieli transparencki z zeszłego roku: Wybierz życie oraz 2=4=6 licz się z nami
    Zapraszam wszystkich forumowiczów do zapoznania i maszerowania zwartą grupą.:swingin:

    Przebijmy wizytę Obamy (co chwila helikopter mi lata nad głową)
  • @Prayboy: Obama jedzie z Burakiem limurzyną
  • [cite] Prayboy:[/cite]Będziemy mieli transparencki z zeszłego roku: Wybierz życie oraz 2=4=6 licz się z nami

    Taki?
    DSC04963.JPG
    :bigsmile:
    Trzeba kliknąć prawym i wybrać "pokaż obrazek"
  • Pod tymi linkami jeszcze zdjęcia z zeszłego roku, może ktoś się znajdzie
    Zdjęcia1
    Zdjęcia2
  • to się widzimy
  • odświeżam coby nie zapomnieć
    do zobaczenia na schodach św. Krzyża
    jak załogi? transparenty gotowe?

    Marszowe baby shower i prezenty dla najmłodszych uczestników Marszu
    Moda na organizację imprezy na cześć mamy i nienarodzonego jeszcze dziecka? Tzw. "Baby shower" - w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, stała się już tradycją. Dobrych zwyczajów nigdy za wiele, dlatego chcemy by Marsz dla Życia i Rodziny był największym w Polsce brzuszkowym party. Baby shower to określenie anglojęzyczne, które poprzez skojarzenie prysznica i dziecka ma oznaczać zalanie przyszłej mamy miłością i prezentami. Dlatego wszystkie Mamy w stanie błogosławionym otrzymają dla swoich pociech body z logo tegorocznego Marszu. Wszystkich zaś uczestników Marszu zachęcamy nie tylko do złożenia gratulacji brzuszkowym Mamom i Tatom, ale także do zabrania kwiatka dla jednej z nich. Podziękujmy im za ich otwartość na nowe życie!
  • Zazdroszczę Wam, że się spotkacie i liczę na zdjęcia i relacje.
  • DSC047661.jpg
    Ten z koszulką Pumy to jakiś forowicz?
  • I ja zazdroszczę...
  • Niestety zaatakował nas wirus nasłany przez wiadome ośrodki. Potuptajcie więc i w naszym imieniu.
  • My będziemy przez godzinkę :smile:
    Tylko ja nie mam w co się ubrać... :bigsmile:
  • Czyżby obowiązywał jakiś dresscode? Ja tam już w co raz wiecej rzeczy się nie mieszczę, wiec nie mam za bardzo w czym wybierać.
  • Fajnie Wam:cool:
  • Dzwonił Maniek z pozdrowieniami z marszu.
    Pozdrawiali Mańkowie, Prayboyowie, Kerimałżeństwo, Emilia_K i któraś Monika (Jeśli dobrze zapamiętałam...:shamed:)
    Mam nadzieję, że reszta pozdrawiających ujawni się tu osobiście.
    :wink:
  • Ja tez pozdrawiam z marszu, a raczej pikniku. Pierwsza refleksja, musimy zorganizować sami piknik i się spotkać, bo tu non stop się gubimy. Np ja teraz jestem zgubiona...
  • ,,Ten z koszulką Pumy to jakiś forowicz?[/quote] ''
    Lub ta obok niego,forumowiczka:wink:
  • Wygląda mi na Prayboya ale moze się myle.
  • A ktora to jego żona?ta z balonikiem czy z chorągiewką?
  • Zdjęcie #1:

    http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247332_166394480091824_126273787437227_416153_7774013_n.jpg?dl=1
  • @Maciek: kto stoi obok PrayBoya?
  • Wanda
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.