Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz dla Życia i Rodziny

1234689

Komentarz

  • zdjęcia super git!!! dobrze, że byliście!!!:bigsmile:
  • Kerima nic nie pisałaś,że masz około siedemnastki:wink:
  • Pozwólcie, że nie będę się tłumaczyć ;)
  • http://hphotos-ash4.fbcdn.net/257552_214156648607277_117060251650251_701674_268842_o.jpg
  • Anka, Joanna , Wanda i Megg:cool:
  • oraz Tatarak i moja ręka zasięgająca pizzy ;-)
  • Elmo, bingo:)))

    Ja na piknik chętnie. Wole nd, bo w sob jesteśmy z samym Poldusiem, bowiem starszaki na zielonej szkole.
  • [cite] magg:[/cite]Agnieszka&5, u Was to chyba twórcze kopiowanie wchodzi w grę 2+5=7
    :bigsmile:

    No i wiedziałam, że ta piątka przy nicku może być myląca.

    Magg - dzieciaczków mamy czworo, tylko facetów w rodzinie na mnie jedną pięciu :wink:
  • A, to to śliczne i rude to Kerima!
    Faktycznie, trochę jej brakuje do pełnoletności!:ap:
    Magg, ja Cie proszę, zmień awatara na taki, na którym Cię widać NAPRAWDĘ! Śliczna dziewczyna jesteś!
    Poldek z pizzą wymiata!:clap:

    A kto to jest Marysia w fioletach?
  • Magg jest piekna! Filmowa uroda! Jak weszla do nas to zaniemowilam !!!
  • Agnieszka , ja wiem ilu macie synów, chodziło mi o to, że do przyszłego roku wiele może się jeszcze wydarzyć:cool:
  • ProMamo, a ja od powrotu z Krk łażę za Prayboyem i powtarzam: no powiedz, czy ProMama nie wygląda jak Scarlett???
    Ale mężuś w tym temacie (filmowo-teatralnym) jest cienki, oj cienki...
  • [cite] magg:[/cite]Agnieszka , ja wiem ile macie synów, chodziło mi o to, że do przyszłego roku wiele może się jeszcze wydarzyć:cool:

    :crazy:

    a na taką interpretację nie wpadłam, ale możliwa, możliwa :tooth:
  • Otóż to!
  • Czyli rozumiem, że pomysł możemy skopiować?
  • A powiedzcie ile było ludzi na Marszu?
    Bo w GW napisali że 1000.
    Fotki jakie dali oczywiście szkoda gadać.

    No i szkoda, że nie mogłam przyjść i Was poznać :angry:
    Wesele w bardzo bliskiej rodzinie miałam.
  • Myślę,że trzeba poczekać na dane organizatorów. Na trasie marszu w róznych miejscach stały osoby liczące uczestników.

    Kopiować, kopiować, kopiować...
    :bigsmile:
  • Ale Wam dobrze! W przyszłym roku jedziemy na Marsz do Was !
    Dzięki za fotorelacje!:whorship:
  • Wielkie dzięki za zdjęcia - taka namiastka bycia z Wami. Mańka to już na ulicy bym raczej poznała...

    No i mam nadzieję na jakąś imprezkę w lipcu...
  • A gdzie GW napisała? Właśnie przeglądam "Stołeczną" i jest o marszu za legalizacją Marihuany, o proteście przed Ministerstwem Gospodarki, o Obamie, o Pikniku Naukowym, o marszu z kijkami do Nordic Walking, ale o Marszu dla Życia i Rodziny nawet malutkiej wzmianki.
    Na moje oko było na pewno więcej niż 1000 uczestników.

    A Marsz był piękny. My musieliśmy się odłączyć na wysokości Pałacu Prezydenckiego, ale chwilkę postaliśmy sobie na uboczu i popatrzyliśmy na uczestników Marszu. Szli i szli i szli jeszcze długo, zanim zobaczyliśmy koniec. I to było takie radosne, tyle wózków, dzieci w różnym wieku, kobiet w stanie błogosławionym. Takie piękne, optymistyczne transparenty. I słyszeliśmy wypowiedzi przypadkowych przechodniów, spacerowiczów, którzy mówili jakie to fajne i jak dobrze, że zaznacza się takie wartości. Naprawdę się wzruszyłam.

    Ja jestem za piknikiem. Tylko u nas ciężko się wstrzelić w wolną niedzielę. Na pewno nie możemy 12 i 19 czerwca, a reszta na razie wolna :smile:
  • Takie marsze dla wspólnot kościelnych powinny być obowiązkowe.
    To nie jest sprawa tylko organizacji które lubią dzieci.
  • [cite] Agnieszka:[/cite]Czy wasz transparent ma prawa autorskie zastrzeżone? (2+4=6 Licz się z nami)

    Czy ewentualne odtwórcze kopiowanie jest wskazane i mile widziane?

    Bo byśmy se taki zrobili na przyszły rok w Gdańsku :bigsmile:
    Oj ciekawe co będzie do przyszłego roku:wink:
    Widzialam tez go w wiadomosciach:bigsmile:
  • Ehh, a myśmy nie dopisali w tym roku... Nadmiar życiowych "atrakcji" nas przytłoczył.
    Ale zdjęcia piękne :))))) Normalnie miodzio ma serce (tylko żal i tak zostaje, że nie byliśmy
    :cry: )
  • Czyli, co 5.06? Godz? Moczydlo dla nas ok.

    Weźmiemy piłki, może badminton, planszowki tez możemy, choć u nas fanami są raczej dzieci, a nie my.
  • Jak się wprosimy, to nas przyjmiecie? Możemy coś na wkupne przynieść :wink:
  • nas niestety nie było, choc gimnastykowalismy sie zeby sie udało. NAsz 6cio latek był uroczyście przyjmowany do grona ministrantów własnie o tej godzinie, nie mieliśmy wyboru :sad:
  • [cite] Katarzyna:[/cite]Jak się wprosimy, to nas przyjmiecie? Możemy coś na wkupne przynieść :wink:

    Katarzyno, byłoby super.

    Może już marcelina by się dołączyła?
  • My jesteśmy na filmie z Gdańska na youtube. Zgadnijcie gdzie ? :bigsmile:
    Namora i Beci na filmie niestety nie znalazłem :confused:
  • A ja dwa razy znalazłam Barbarę. Mnie nie widać ale naszego Antka dwa razy - koleżanka pchała jego wózek :bigsmile:

    Zbyszku dwa razy Was widziałam na filmie: na wstępie i na Szerokiej. Żona Zbyszka "udziela wywiadu" :clap:
  • [cite] Maciek:[/cite]Niestety zaatakował nas wirus nasłany przez wiadome ośrodki. Potuptajcie więc i w naszym imieniu.

    Rotary Club?:wink:

    Słałem Ci smsa wczoraj, zdrowiejcie!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.