Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Problemy okresu noworodkowego i niemowlęcego

1512513514515516518»

Komentarz

• edytowano 2 lipiec
    Ja przy córce mialam mokra koszulę od mleka co rano ale teraz ściągam na raz 100-150ml a dziecko tez je z piersi kilka razy dziennie (w nocy tylko sciagniete, ściągam 2x w nocy zeby najadl sie i spał bo bez tego on by jadł co chwile a i tak malo śpię bo roczniak pobodka o 7 i koniec spania) Wkladek nie potrzebuję. Piore staniki i szybka schna.
    Nie wiem od czego to zalezy ale tez nie dokarmiam mm a nawet moze bo mam tego na razie wiecej niz on zje a jednak nie wycieka az tak z piersi.
    Jak już to sa twarde i bolesne ale nie wycieka bardzo.
  • Chyba ze moj jeszcze malutki i mniej potrzebuje dlatego az tak sie nie mocze
  • MonikaN powiedział(a):
    @Agmar, czyli masz mega wyrzut oksytocyny. 
    A co to oznacza dla mnie? Jakieś zaburzenie? 
  • Wręcz odwrotnie, to hormon miłości. 
    Podziękowali 1Izka
  • Nie, oksytocyna to generalnie (ponoć) przyjemność ;)). Ponoć (bis) kobiety się bardzo uspokajają przy karmieniu właśnie przez wyrzut oksytocyny, ale ja się na tym nie znam. Tylko tak zasłyszałam gdzieś :)).
  • E to mnie najczęściej zgony przy karmieniu łapią - nie wiem kiedy zasypiam... 
  • Nie powiesz, że sen nie jest przyjemnością... przy małym dziecku... ;)
    Podziękowali 1Izka
  • Cos w tym jest, w tym uspokajajacym dzialaniu - przy karmieniu zasypiam, chyba, ze karmie na siedzaco, to wtedy na szczescie nie :D 
  • Rien powiedział(a):
    Nie powiesz, że sen nie jest przyjemnością... przy małym dziecku... ;)
    Byłby przyjemnoscia, ale Maciej wkłada mi palca do oka jak tylko zobaczy że śpię :joy:
  • Czteromiesięczny niemowlak ma lekko zaropiale oczko. Co mogę zrobić poza przemywaniem swoim mlekiem? 
  • Ja zawsze przemywam solą fizjologiczna i ropa znika
    Podziękowali 1antonina
  • Oj @antonina dopiero zauważyłam że pisałaś to 11 lipca. Pewnie pytanie już nieaktualne.
  • @Honi dzięki! właśnie tak przemywam, raz jest lepiej raz gorzej, ale nie ma tragedii
    Podziękowali 1Honi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.