Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

weekend majowy Zaborówiec - foty zapodane!

123457»

Komentarz

  • @AFRa ale dzieci czy Ty odchorowujesz?
  • w Czmońcu też pojawiają się kameralne warsztaty śpiewu liturgicznego ;)

    jak się poszuka to jest w czym wybierać...
  • ja i dzieci
    z tym, że ja wielopłaszczyznowo ;)
  • uuuuu :(
    to słabo

    ale to kwestia diety czy coś Was dopadło?
  • edytowano maj 2015
    słyszeliście, że jeśli ktoś śpiewa to dwa razy się modli?

    no to na jednych rekolekcjach ktoś wymyślił, że jak stoi się na Mszy Św obok śpiewającego Szymona to modli się trzy razy :D

    ani bas, ani tenor z Niego ;)
    @aghi a kiedy byłaś na warsztatach?...bo ja się wybierałam kilka razy i zawsze coś mi stawało na drodze...najczęściej zaawansowana ciąża, albo maluszek...a teraz ostatnio zapalenie krtani...ale raz były moje córki a raz syn na dziecięcych :)
    no a my na koncercie :)
  • Moje córki O i Z były w tym roku w lutym w Czmońcu na warsztatach muzyczno- liturgicznych. Obie zachwycone. Ja niestety jestem 100% niemuzyczna. Boleję nad tym ale cóż-szlifuję inne talenty-np. marudzenie ;)
  • stałam kilka razy blisko Ciebie i nie modliłam się trzy razy ;)

    to po kimż Wasze córki takie muzycznie zdolne, co?
  • Ja raczej w kościele śpiewam wsobnie. Folguję sobie jak jadę sama samochodem. A córki-po mężu, panie,po mężu. Wszystko dobre to po mężu ;)
  • ja mogę robić za słuchacza, jak już się zbierzecie na te warsztaty ;)
  • Uwielbiam ten filmik, a na piosence o śmierci mam takie ciary i łzy w oczach,jak na niczym....Już dawno to odkryłam, muszę w końcu pytę kupić
  • @aghi nie rozsiewaj plotek ;) J przerzucił się szybko na pantomimę, ze śpiewem to raczej epizod w szukaniu swojego miejsca służby wspólnocie... ja niestety też od sześciu lat ograniczyłam repertuar do psalmów na Mszach parafialnych ;) ale chętnie się przyłączę jak coś montujecie :D
  • hehe - a dzieci będą nam "chórki" robić ;)
  • i orkiestrę :)
  • no :)

    i wystarczyło forum by się wypełniło :)
  • dzięki @aghi
    :)
    czujna jesteś
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.