Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

18889919394117

Komentarz


  • nie znalazłem w jego twórczości ani jednej postaci, z którą mógłbym się utożsamić, sami podli ludzie
    to nazywam panświnizmem                       
  • Przepraszam za słownictwo.
    Podziękowali 1wiesia
  • edytowano grudnia 2020
    Pioszo54 powiedział(a):

    nie znalazłem w jego twórczości ani jednej postaci, z którą mógłbym się utożsamić, sami podli ludzie
    to nazywam panświnizmem                       
    https://pl.glosbe.com/pl/pl/panświnizm
    Coś takiego znalazłam. 
    Razi mnie po prostu kreatywność w obrażaniu. 
    Coraz częściej myślę że prawdą jest taki cytat z jednego z kryminałów "zło bierze się z gadania". Tyle dobrych rzeczy do zrobienia a lepiej gledzic.
    Edit: ogólna refleksja nie że ktoś tu ględzi, raczej np politycy i różni dziennikarze, jutuberzy z bożej łaski 
  • Rejczel powiedział(a):
    Przepraszam za słownictwo.
    Ale to bardziej śmieszy, co zrobisz  :#
    Podziękowali 1Rejczel
  • No inaczej niedasie.  :s 
  • edytowano grudnia 2020
  • Malgorzata powiedział(a):
    Mocne. Dobre.
  • Jeden z lepszych jak dla mnie.
    Podziękowali 1PonuraKura
  • Izka powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):

    nie znalazłem w jego twórczości ani jednej postaci, z którą mógłbym się utożsamić, sami podli ludzie
    to nazywam panświnizmem                       
    https://pl.glosbe.com/pl/pl/panświnizm
    Coś takiego znalazłam. 
    Razi mnie po prostu kreatywność w obrażaniu. 
    Coraz częściej myślę że prawdą jest taki cytat z jednego z kryminałów "zło bierze się z gadania". Tyle dobrych rzeczy do zrobienia a lepiej gledzic.
    Edit: ogólna refleksja nie że ktoś tu ględzi, raczej np politycy i różni dziennikarze, jutuberzy z bożej łaski 

    chyba się zanadto porozdokazywałem;
    przepraszam i dziękuję za napomnienie
    Podziękowali 1Nika76
  • @Odrobinka
    O tak.... To dla tych co jeszcze wierzą że da się skontrolować wszystkie dzieci  :D
  • Cztery razy oglądałem. Boskie.
  • Moi panowie teraz kłócą się, z jaka prędkością jedzie samochód, żeby rysunek z basenem był prawdziwy ;)
    Podziękowali 2Rejczel Izka
  • Ula powiedział(a):
    Moi panowie teraz kłócą się, z jaka prędkością jedzie samochód, żeby rysunek z basenem był prawdziwy ;)
    To zależy od większej liczby czynników, jak mocno się odbije i ile sekund będzie w powietrzu i o ile w tym czasie spadnie prędkość skoczka ze względu na opór powietrza :D
  • PawelK powiedział(a):
    Ula powiedział(a):
    Moi panowie teraz kłócą się, z jaka prędkością jedzie samochód, żeby rysunek z basenem był prawdziwy ;)
    To zależy od większej liczby czynników, jak mocno się odbije i ile sekund będzie w powietrzu i o ile w tym czasie spadnie prędkość skoczka ze względu na opór powietrza :D
    W sumie słyszałam tez coś o tarciu, więc możliwe, ze uwzględniali różne czynniki ;)
    Podziękowali 1PawelK
  • W sumie analizując fizycznie to tak:
    wielkość tego basenu to około 4 na 1.80, bezpieczna głębokość to 1.50, zakładamy że okna to atrapy. Daje to 10.7 m3 wody czyli z masą przyczepy około 12 ton. Jedna oś z takimi oponkami nie wytrzyma.

    Takie autko z takimi oponkami nie ruszy z tak ciężka przyczepą, chyba , że z góry, ale tu jest płasko.

    Więc powyższa sytuacja nie jest możliwa ;) 
    Podziękowali 1Rejczel
  • O, to o mnie! Jestem kwiatem lotosu, a potem budzą się moje dzieci i mąż...  :D
  • Właśnie czekam co z Wosp B)
  • edytowano grudnia 2020
    @TecumSeh najpierw to był zapluty karzeł reakcji jako wzór.
    Licytacja kto zaczął, to piaskownica. 
    Może wynika z umiłowania w Ewangelii głównie słów "przyszedłem ogień rzucić na ziemię" a pomijania całej reszty.
    Edit: to a propos kreatywności w obrażaniu i czytania przed snem słownika wyrazów obcych i szukania obraźliwych określeń co może zaimponować bo zawsze to bardziej inteligentnie poobrazac obcymi wyrazami - mam tu na myśli guru obozu prawdziwych Polaków. 
  • @Izka
    Nie zgodzę się z Tobą.
    Lata 90 to dominacja medialna UW i Michnika.
    To oni przez kilkanaście lat budowali postać patrioty jako prymitywnego prostaka, niedouczonego, któremu trzeba nieść kaganek oświaty. 
    Patrzono na niego z pogardą, lekceważeniem i mocno z góry.
    Wiem, bo sam taki byłem, kształtowała mnie GW i propaganda UW. Cieszyłem się z porażki PiS w 2007.
    Uzmysłowiłem sobie jak działa ten mechanizm dopiero w 2010, gdy zacząłem krytykować sposób zabezpieczenia i prowadzenia śledztwa w Smoleńsku. Zawsze interesowałem się katastrofami lotniczymi i miałem minimalną wiedzę jak to powinno wyglądać. Mimo, że totalnie apolitycznie na forach podnosiłem konkretne zarzuty, przez osoby, które zawsze miały usta pełne  sloganów o demokracji i wolności, za każdy mój wpis krytyczny na temat śledztwa byłem mieszany z błotem i wyzywany od najgorszych.

    Więc niestety jest pewna kolejność i nie jest to licytacja w piaskownicy.

    Podziękowali 3Zuzapola Rogalikowa Tusia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.