Jaki film warto obejrzeć?

1123124125126127129»

Komentarz

• Muszę obejrzeć Romę i Czarną  Panterę.
  • Rome oglądałam ale nie wytrwałam do końca ...
    Podziękowali 1Sarcella
  • Za to wytrwałam na Kobietach mafii i to było coś strasznego..szkoda że nie można tego odzobaczyc
  • asiao powiedział(a):
    Rome oglądałam ale nie wytrwałam do końca ...
    No co Ty mówisz ? a Oskara film dostał ;-) Dobre opinie o tej Romie czytałam,  właśnie zaczęłam sobie na ten film ząbki ostrzyć
  • Na netfliksie chyba jest
    Podziękowali 1asiao
  • Green book polecam :)
  • Też mi się podobał
  • Roma bardzo fajna. Dużo emocji.
  • "Jak pies z kotem" polski film Janusza Kondratiuka o jego relacji z chorym po wylewie, bratem Andrzejem. Na faktach, bardzo piękny, trochę humorystyczny, do bólu prawdziwy. Duet Więckiewicz - Lukaszewicz wymiata. Bardzo polecam, jest na zalukaju, jak ktoś pragnie dostępu to pisać mi na priv.
  • @Elunia czy na zalukaj są filmy w oryginalnej wersji językowej? Bo te które sprawdzałam to akurat były albo z lektorem , albo ewentualnie z napisami. Ale sprawdzałam pewnie ze cztery tylko , to może źle trafiłam.
  • Bardzo świeże filmy są po angielsku, teraz np.Kursk. Jest też jakas opcja wyłączenia napisów albo lektora, ale nie próbowałam.
  • No właśnie tej opcji wyłączenia nie znalazłam. Ale prawdopodobne, że słabo szukałam bo, oglądałam tylko dwa.
  • Obejrzałam The crown , sezon 1 , 10 odcinkòw.
    Podoba  mi się postać księcia Filipa.

Czekam na drugi sezon.
  • edytowano 6 marzec
    @Malgorzata ;, są nakręcone dwa sezony.
    Drugi kończy się mniej więcej koło 1964 r,. po narodzinach ostatniego dziecka Elżbiety.
    Odcinek 9. 2 sezonu - miodzio, jeśli chodzi o "teraźniejszość" i przeszłość Filipa.

(można zobaczyć za darmo w dobrej jakości i z lektorem na filiser)
  • A mi podobał się "John Adams" - 7 odcinków, okres wojny o niepodległość USA.
  • @joanna_1991 to w takim razie obejrzałam wszystko , bo ten też

Jestem fanką Filipa , z takim bagażem życiowym , wow
  • Obejrzałam Kler
    Jeszcze bardziej obrzydlo mi pedalstwo
    Trzyma mnie odruch wymiotny 
  • Dawno temu, jakieś 15 lat temu oglądałam w kinie inwazję barbarzyńców.
    Uwaga, w zamieszczonym poniżej linku plakat filmowy jest beznadziejny, w ogóle nie oddaje tego o czym jest film.
    https://www.filmweb.pl/Inwazja.Barbarzyncow

Film wywarł na mnie ogromnie wrażenie, do dziś czasami o nim rozmyślam. Po jednym obejrzeniu nawet zapamiętałam cytaty... chociaż pewnie nie co do joty.
    Generalnie o bankructwie pokolenia '68, o kryzysie wiary itp, o grotesce państwa opiekuńczego, o niegasnącej nadziei w młodych...

Nie wiem, gdzie go można zobaczyć, ale naprawdę warto.
  • "Doktor Halina" - piękna kreacja młodej Kulig  i poruszająca historia
  • Gdzie można obejrzeć 
    Unplanned ?????
  • A ten film dopiero nie wchodzi na ekrany za jakiś czas?
  • Chyba wszedl 29 marca 
    Czy to data z USA ??

• Malgorzata powiedział(a):
    Gdzie można obejrzeć 
    Unplanned ?????
    Na zalukaju jest po angielsku i nie wiem w jakiej jakości. Jak chcesz hasło to daj znać.
  • "Ciemno, prawie noc" dla miłośników Dolnego Śląska polecam. Mroczny, trudny, ciekawy, bardzo dobra ekranizacja książki i oddaje mroczny nastrój niektórych miejsc i miast.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.