moje dziecko powiedziało :)

12467189

Komentarz

• edytowano październik 2014
    Bawili się w ptaki. Ł. w roli mamy "ptaszyczki" woła "Uciekajmy, zbliża się drapieżnik!". Jenio: "I nas podrapie!"
    Podziękowali 1Mle
  • Kura, ubierając pięciopalczaste rękawiczki, ze zdziwieniem:
    "Palce się skończyły!"

• "Mamo, jak zrobić lwi kolor?"
    "A, już wiem! Jak zmieszam ten i ten to wychodzi lwisty"
    Podziękowali 1Mle
  • Jemy obiad dzisiaj, dla odmiany w spokoju.
    Syn: mamo, moge krzyczec teraz jak M. nie spi?
    Ja: ale dlaczego? Co sie stalo?
    Syn: no nic sie nie stalo, tylko chcialem z okazji skorzystac.
  • Mąż do syna: Pomóż mamie.
    synu: Ale mama nie jest leniem, daje sobie radę!
  • ognisko zaraz będzie! ognisko zaraz będzie!
    W KOMINKU!
  • J. (2,5) - Chcę oglądać domek na kale!!!!!!

Chodzi o "Domek na skale"

• Mam w tel mam smsa od męża
    "Koham cię"
    A mogl przecież napisać "koham će"

ja mam smsa od syna:
    kup mamo bułki i coś do chleba

:D
    Podziękowali 1Mle
  • Corka (4 lata) miala wstrzas, w przychodni zanim pogotowie przyjechalo dostala zastrzyk w pupe, nastepnego dnia juz w szpitalu:
    "mamusiu, ten zastrzyk byl pupastyczny!"
  • To wprawdzie nie o moim dziecku, tylko o mojej mamie, która jako kilkulatka, będąc ze swoją mamą (a moją, teraz już ś.p. babcią) na cmentarzu: "Mamusiu, a kiedy ja tobie będę takie swieczki paliła?"
  • Mamy dwa koty i psa. Córka i mąż chcą jeszcze rybki. Dziś rano jeden z kotów mocno miauczał. Często córki same z siebie idą dać kotom jeść. Tym razem nikomu nie chciało się wstać.
    ja do córki: Jak chcesz rybki, będziesz musiała o nie dbać, pokaż nam, że potrafisz dbać o zwierzęta.
    ona: No dobrze.
    Poszła i nasypała karmę do miski, ale kot dalej miauczy.
    ja: Otwórz mu, proszę, drzwi, może chce wyjść.
    ona: Ale rybki nie wychodzą.
    Podziękowali 1Mle
  • "Plawda, ze ty jesteś moja mamusia młoda? a tatuś staly."
    Podziękowali 1Mle
  • o to mam cos w stylu ab

mamo a starzy ludzie nosza okulary to czemu babcia d nie nosi okularow?  to bardzo mloda musi byc

nie synu to zalezy
    ja nosze okulary

i tu sie wcial jasaio do wypowiedzi mojej

no tak bo ty jestes juz troche stara

• Kiedy mój syn miał 3 latka i nie mógł zasnąć postanowiłam go znudzić
    Powiedziałam: wyobraź sobie owieczki przechodzące przez mostek jedna , druga , trzecia...
    -A za nią wilk..! Wykrzyknął syn... i po spaniu..:D
  • Moja 3 latka mowi ze jest cieplokrwista.wczoraj jednak zmarzla i zaciagajac czerwonym nosem stwierdzila ze jak jest zima to nie jest cieplokrwista!
  • Nie dziecko, bo mąż, ale córki teraz przypomniały i się chichrają.
    Mówię wczoraj wieczorem do męża: a teraz powiedz mi coś miłego! a ten się usmiecha i mówi: pięknie będziesz wyglądać w nowej torebce - chciał powiedzieć z torebką, której zakup sponsorował kilka godzin wcześniej 
    =))
    Podziękowali 1Mle
  • Wczoraj w przedszkolu 

wchodzę po naszą 4latkę z z 10latkiem naszym. 
    Na widok Maksia jedna z dziewczynek-Maksio!hurra!! 
    Mała weszła do szatni i czeka na tę dziewczynkę i mówi do niej 
    -Posłuchaj mała jakby co -to móóój brat!i tylko mój!!I patrzeć na niego mogę tylko ja! 

no padłam.

Podziękowali 1Mle
  • Ja kiedyś z G. miała może 3 lata poszłam na cmentarz w okolicy wszystkich świętych i G. Z zachwytem mamo jak tu pięknie , może znajdzie sie też tu miejsce dla nas.
    Podziękowali 1Mle
  • edytowano październik 2014
    A dzisaj u Karmelitów było stoisko zbierali na misje, kupiłam dzieciom drobiazgi W. wybrał Pana Jezusa a dziewczyny płaskorzeźby Maryji.
    Wsiadamy do auta zapiełam Lidkę i przeszłam na około a ona krzyczy - Gdzie jest moja Matka! Ja lekko zdziwiona określeniem mówie - tutaj. Na to ona nie ty moja Matka Jezusa.
  • Koleżanka ma 3 dzieci, w tym ośmioletnią A. i trzyletnią H. Do tej ośmiolatki przyszła rówieśniczka M. w odwiedziny. Postanowiły, że tę trzylatkę wykąpią i położą spać.
    A.: Ona tak lubi, jak przed snem coś jej się opowiada albo czyta...
    M.: To ja jej przeczytam instrukcję do lego!
  • ubieram się do kościoła
    zakładam spódnicę, czarną, ciążową
    Michaś patrzy z mieszaniną zdziwienia i dezaprobaty i pyta:"co tooo?"
    -spódniczka
    "nie wygląda... nie ładne..."

heh...
  • Mikołaj ma kolorowankę z pracami budowlanymi, rysuje zawzięcie i pokazuje mi: patrz mamo, dorysowałem im kominek i ogień, żeby mieli ciepło!  :D
  • (mamy znajomego już starszego księdza Feliksa)
    W czwartek mieliśmy w parafii nawiedzenie obrazu MB, msza, biskup, dużo księży (takich siwych też)
    Synek (2lata9mies)
    - Mamoo, ale dużo Felków jest.
  • Córka: mamo, ja nie chcę ferii, chcę do szkoły.
    Ja: taa, a dlaczego?
    Córka: bo w szkole to sobie zawsze od brata odpoczywam. 

Czarny humor normalnie!
  • -Alusiu (6 lat) macie religie z ta sama pania co w zeszlym roku?
    -Chyba tak, ale sie strasznie postarzala!!!
  • =))

Siedzę na komisji budżetowej, a zamiast czytać zmiany do budżetu, czytam te wpadki i co chwilę parskam śmiechem, a reszta komisji na mnie łypie ze zdziwieniem, czemu mnie tak śmieszą np. stawki za wodę...
  • Oba piesy wsedły.  :o3
  • moja wówczas roczna córcia kręciła się koło stajenki na mszy w Boże Narodzenie i pokazując na owieczki mówiła:  meee,  meee 
    i  nie byłoby to takie śmieszne gdyby organista wtedy nie śpiewał psalmu a nazywał się Kozioł.
    trudno było księżom odprawiającym mszę zachować powagę.
    :D
    Podziękowali 1Mle
  • Fela (3l) biegnie na nocnik: Mama, kupa mi puka!
  • Aniela (2,5) odnalazła przy porządkach książeczkę ze zwierzątkami, którą wałkowałysmy jak była malutka. Oczywiście znała już wszystkie odgłosy zwierząt, ale teraz bawiła się nieźle przypominając to sobie. Tylko zaczęła przy tym za dużo myśleć. I pytanie; jak mówi kogut? Corcia: kukuryku.... , ale mamo, jak kukuryku, to nie kogut, a powinno byc kukurydza. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.