Giełda prezentów dla dzieci

edytowano listopad 2015 w Pomagajmy sobie
Zbliżają się "grudniowe okoliczności prezentowe" - nie wnikam, przy jakiej okazji (Mikołajki czy Boże Narodzenie, a może Nowy Rok) i od kogo (Mikołaj, Gwiazdor, Aniołek, Dzieciątko, Dziadek Mróz) - dzieci w większości domów będą czekać na prezenty. Żeby ograniczyć koszta, proponuję giełdę prezentów z drugiej ręki.
Proponuję w tym wątku wpisywać, co macie Wam niepotrzebnego, a nadającego się na prezent dla dziecka (stan niezniszczony, choć nie sądzę, by musiało być "z metką" oraz czego poszukujecie na prezenty dla Waszych dzieci, co ktoś mógłby mieć na wydaniu.

Sama na początek mogę zaproponować NA WYDANIU:
- Gra "Wilki i owce" - bardzo fajna. Wskutek pewnych okoliczności mamy dwie, więc jedną chętnie odstąpię, za co łaska (bylem do przesyłki nie dołożyła). Nowa kosztuje ok. 40 zł. rezerwacja dla Anna78
image
- Gra "Moje pierwsze sudoku" - problem, j.w. Cena nowej 40-60 zł rezerwacja dla Anna78
image
- Gra "Drabina 2" logopedyczna. Nam zbędna. Cena nowej 20-35 zł
image
To, tak na dobry początek. Mam tego towaru znacznie więcej i chętnie poślę tym, którzy wykażą zainteresowanie i zadeklarują wsparcie mnie drobną kwotą ;-) Wyjaśniam - nie chodzi mi o to, żeby zarobić, ale żebym nie czuła, że dokładam do: pakowania, jazdy na pocztę, opłaty pocztowej.

POSZUKUJĘ i chętnie odkupię za nieprzytłaczającą kwotę:
- odczynniki chemiczne, naczynia i przyrządy do domowego laboratorium chemicznego - może ktoś ma jakieś resztki po zestawie "Mały Chemik", czy czymś podobnym.
«13456725

Komentarz

• edytowano listopad 2015
    Ja mogę 2 pierwsze Wilki i Sudoku. Nie mamy a ostatnio znów wyciągają gry.
    ps. Katarzyna super pomysł:)
  • Szukam gry Fauna dla 6-latka, który opowiada o zwierzętach od razu przyporzadkowując rząd, rodzinę i obszar wystepowsnia...

Ma ktoś odsprzedać w dobrym stanie?
  • mam do oddania prawie nową grę dla dzieci w typie scrabble, zapomniałam nazwy teraz, a jestem w pracy, coś w stylu "słówka", najchętniej dla kogoś we Wrocławiu i mam też tę samą co @Lila Wilk i owce do oddania
  • sorry nie @Lila a @Katarzyna (to efekt korzystania z kompa w pracy ;)
  • @Anna78 - ile dasz, za te dwie? :-D Oczywiście, płatność po odbiorze, żeby nie było niedomówień.
  • Mam hustawke drewniana... wyglada na nieuzywana. Sami.nie uzywalismy :) ale nie mam sznas przy tych chlopakach zawiesic bo sie pozabijaja...moze ktos ma nieodparte pragniebie i spokojne dzieci to polecam Cena okazyjna... do dogadania
    @ciapek, ja chętnie odkupię od Ciebie Wilk i owce i to scrabble; tylko z wysyłką, jeśli dasz radę
  • @Katarzyna, poszukaj dla mnie może gier dla 6-8 latków i aut, traktorów, pociągów i czego tam jeszcze chcesz z motoryzacją związanego dla 3 latka; 3 latek lubisz bardzo majsterkować; oczywiście chetnie zapłacę rozsądną cene, jak coś wynajdziesz;
    a może płyty masz do nauki angielskiego dla dzicia młodszych (tzn. 6-8);
    noi potrzebujemy jeszcze stołu dla Barbie :)
  • @groszek, może w końcu uda mi się Tobie coś wysłac :)
    Jak dotrę dziś do domu, to spróbuję się zając tą sprawą i dam znac
    Mam jeszcze NA WYDANIU:
    - Pudełko dinozaurów gumowo-plastikowych. Najchętniej wszystkie hurtem poślę jakiemuś miłośnikowi wymarłych gadów, chyba, że ktoś potrzebuje coś bardzo konkretnego i zaproponuje dobrą cenę, to mogę się bawić w grzebanie. rezerwacja do czwartku dla Taja
    - Pudełko figurek z filmów (Shrek, Kung-fu panda i jakieś inne, co ich nie znam), myślę, że te figurki to z jakiś fastfoodów są. Może czyjeś dziecko zbiera? Chętnie oddam hurtem, chyba, że ktoś poszukuje jakiegoś konkretnego smaczka i mi zrekompensuje wysiłek włożony w grzebanie w tym i fotografowanie ;-) dla Daga i groszek.
    - Pudełko zwierzątek plastikowych - niektóre dosyć ładne są. Strategia - j.w. do czwartku rezerwacja dla Taja
  • ja chętnie odkupię figurki lub zestawy lego z "Władcy pierścieni" lub "Hobbita"
  • Szukam czegoś dla 2,4,9 latki i dla 10 latka; )

Katarzyna a te zwierzęta to takie hodowlane są w sensie jakieś krowy kury czy bardziej żyrafy?
  • Zapytam moich kolekcjonerów lego, czy nie mają czegoś na ten temat, czego chcieliby się wyzbyć z korzyścią dla swych młodocianych kieszeni...
  • Wszystkie zwierzątka Odstaw! W czwartek albo piatek zajade do Ciebie na kawę to cos kupie, ok? :D
  • @uJa - różne, ale głównie dzikie. Jakieś konie mi się w oczy rzuciły, ale więcej słoni, krokodyli i hipopotamów.
  • Moje sa obecnie fanami zwierząt. Z opcja na dinozaury. Chętna jestem na zakup jakis zwierząt schleich albo innych podobnych ;)
  • @Taja - a możesz wszystko kupić??? No, dobra, jak sobie tylko niektóre wybierzesz, to też przeżyję. Myślę, że niektóre bardzo Ci podejdą. :-D
  • Ok to jak Taja coś zostawi to się po nie ustawiam. A świnki peppy nie masz? Wjjakim kolwiek wydaniu.
  • No nie mów ze konia L. Sprzedaje?!
  • Dinozaury też Ci zarezerwować?
  • Tak! !!!
  • Świnki Pepy nie mam, ale za to mam Hello Kitty w przebraniu różowego króliczka - chce ktoś?
    I jeszcze dużo innych bardzo fajnych rzeczy mam, tylko mi się nie chce zdjęć robić. Ale może się przemogę, jak mi obiecacie, że kupicie :-D
  • Szukam jeszcze książek z cypiskiem albo rumcajsem. Moze ktoś ma? ;)
  • Nie mam. Ale mogę Ci skomponować naprędce kolorowankę z Rumcajsem, Cypiskiem i Hanką w roli głównej. Chcesz?
    NA WYDANIE:
    - Gra "Junior Scrabble", o taka: dla groszek
    image
  • BeaBea
    edytowano listopad 2015
    http://www.wader-zabawki.pl/super-truck-straz-pozarna_36570.html

takie mam ale bez kartona. Zostało rozpakowane, użyte dosłownie przez chwilę i brak nim zainteresowania. Kurzy się i przeszkadza. Komu?

wózek dla lalek by nam się dla Teśki przydał. Ma ktoś do odsprzedania? Taki zwykły, głęboki z budką.
  • Katarzyna nie rób zdjęć tylko opisz krótko, o ile nie są to bardzo niszowe produkty to każdy sobie wygogla.
    A że stan nie zniszczony to się już umówiliśmy:)

Ja uwielbiam zabawki od Ciebie, drewnianą kostką bawi się już druga panna i to jet jej ulubiona zabawka:)
  • Eeeee, bez zdjęć, to się nie liczy. Co ja napiszę, że mam psa pluszaka rozmiar ok. 30 cm, kolor brąz? Toż opis nie oddaje nawet ułamka uroku tego pluszaka ;-)
  • @Katarzyna
    Ja jestem bardzo chętna na kupno figurek małych dziewczecych
    (jak najbardziej mogą być z fast f)
  • Ja mam też trochę rzeczy
    Których się chętnie pozbede

@Malgorzata nie zgłosiła się po dwie reklamówki Lego ( z tego targu mojego)
    Chłopcy się dopytują o pieniądze
    Wiec sprzedam chętnie
    W proporcji
    Za reklamówkę 35 zl
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.