Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jaka pralka lodowka zmywarka ;)

17810121328

Komentarz

  • u mojej mamy to jest kilka sprawnych sprzętów, które były "od zawsze" :D
  • Szkoda, że już takich sprzetow nie kupimy teraz.
    Podziękowali 2Skatarzyna madzikg
  • edytowano październik 2016
    czasem są na alegro w dziale zabytki czy tam inne pamiątki prl - tak nabyłam radziecką maszynkę do mięsa co miksuje na papkę i w końcu mogę parówki robić ;)

    o:
    http://allegro.pl/pamiatki-prl-u-urzadzenia-47950
    Podziękowali 1madzikg
  • ja mam taką 
    https://www.morele.net/kuchnia-gazowo-elektryczna-amica-51ge3-32zptanr-xxl-191261/
    na początku było ok, potem przestały mi ciasta wychodzić, z jednej strony były spalone z drugiej niedopieczone, ale może moja wina...na wiosne włożyliśmy udka do piekarnika, poszliśmy do kościoła, wróciliśmy po godzinie udka surowe ledwo ciepłe. Teraz to piekę w niej tylko ciasteczka, z tej str co się palą wyjmuje szybciej :)
  • Nasza kuchenka sprawdza się super. Na termoobiegu szybko nagrzewam, a potem daję właściwą temperaturę. Timer'a się nie da zignorować, więc przestałam przypalać kruche ciasto :). Jestem bardzo zadowolona z tej Amici, tylko do pokręteł musiałam się przyzwyczaić.
  • @Agmar, sprawdzcie czy wszystkie grzalki poprwnie dzialają.  Moze ktoraś się przepaliła i wymaga wymiany? Szczegolnie, jeśli wczesniej piekarnik dobrze piekl.  Mi poszla od termoobiegu i chwilę mi zajęło zanim sie zorientowałam o co chodzi.  Kupilismy w necie ( tylko wymontowac lepiej wczesniej, zeby porownac jaka masz) maz zamontował ( ponoc banalne) i sprawnosc wrocila w 100% :-)
  • Swoją drogą @Skatarzyna, niewiarygodne jakie smieci mozna sprzedawać jako zabytki PRLu i to za niemałe pieniądze. Np. wlącznik pokrętło natynkowy za 65zl czy obdrapana skarbonka puszka za 55... Ktoś to w ogóle kupuje?
  • stare włączniki to bym sama kupiła, ale jeszcze nie jestem "za bogata" ;)

    ale niektóre zabytki wywołują zdumienie!
  • Bambidu powiedział(a):
    @Agmar, sprawdzcie czy wszystkie grzalki poprwnie dzialają.  Moze ktoraś się przepaliła i wymaga wymiany? Szczegolnie, jeśli wczesniej piekarnik dobrze piekl.  Mi poszla od termoobiegu i chwilę mi zajęło zanim sie zorientowałam o co chodzi.  Kupilismy w necie ( tylko wymontowac lepiej wczesniej, zeby porownac jaka masz) maz zamontował ( ponoc banalne) i sprawnosc wrocila w 100% :-)
    Nie sądze, bo jak jej się zechce to chodzi idealnie, u nas jest blisko takie coś od prądu i skoki napięcia częste, wrażliwsza elektronika szybko pada, w poprzednim mastercooku to samo się zrobiło, sterownik zwariował, ale jak maż wróci z pracy poproszę niech sprawdzi, a nuż coś pomoże :)

    Co do zabytków....moje dzieci uwielbiają bajki z rzutnika ania, nie miałam w domu żadnych, od czasu do czasu kupuje jakąś bajke, 20 zł za klisze....
    Podziękowali 1madzikg
  • z pracy, znaczy za jakiś miesiąc może 
  • @MAFJa gdzie kupowaliście pralke beko z 5 letnią gwarancją producenta? Nie moge znalezć. Widze tylko z dwuletnią gwarancją.
    Wczoraj padła nam pralka electrolux po ponad 6 latach.
  • Beko chyba przedluza na pralki bo na suszarki to juz nie... Moze trzeba zarejestrowac pralke na str producenta?
  • Do czerwca trwała akcja Beko z przedłużeniem na 5 lat https://www.morele.net/wiadomosc/5-lat-pelnej-gwarancji-beko/1778/
  • Tyle znalazłam, tylko MAFJa pisała o tej pralce we wrześniu. Dlatego pytam.
  • tam pisali ze na kazdy miesiac nowa lista sprzetw objetych gwarancj ta 5letnia..ale nie wiem na ile sie xmenia
  • a beko kupowalismy normalnie w media expert tylko trzba znalezc taka co jest na liscie na stronie beko. paragon zarejestrowac czy tam jakis nr modelu i wysyaja ta gwarancje poczta
  • Mąż już zdecydował i kupił electroluxa. W poniedziałek mają mi przywiezć.
    Kupił na 6 kg wsadu, abym wiecej razy prała to może w ciągu 5 lat sie zepsuje (rownież dokupił przedłużenie gwarancji na 5 lat).
  • Mamy Electroluxa 7kg i się pierunica nie psuje prawie 6 lat :)
  • Nasza wytrzymała 6,5 . Też electrolux 7 kg, wiec jak w 6 kg bede cześciej prała to sie wyrobi w 5 lat  ;)
  • OlaN. powiedział(a):
    Nasza wytrzymała 6,5 . Też electrolux 7 kg, wiec jak w 6 kg bede cześciej prała to sie wyrobi w 5 lat  ;)
    Może trafisz na egzemplarz co wytrzyma i 10 :)
  • My  kupiliśmy  pralkę Beko na 11 kg :-)  genialne! Stara padła po 12 latach. Nowa  jest  super!  
    Podziękowali 1MAFJa
  • 11kg? ja moze zgorszenie zasieje ale przy rodzinie 4 osobowej my mielismy chyba 6 kilo(albo7 ale to jeden grzyb chyba) i starczalo w zupelnosci..ok.3 prania tygodniowo.. teraz tu jak jestem no to chodzi ta pralka przy trojaczkach i trzech osibach doroslych co 2 dni.. ale czy az taka duza sie nam przydalabyna 9-11kilo?pusta nie bedzie chodzic?
  • @MAFJa ja mam 8kg, ale tyle mogę dac tylko na program najdłuższy, bawełniany, czyli gora ręczników, koldra, pościel, to na raz i spokój. Na innych programach ponoć sama dobiera ilość wody, energii, do wagi prania. Mnie przekonało do dużej pralki właśnie to, ze cos dużego, typu koldra, albo zmiany pościeli ze wszystkich łóżek mogę wyprac na raz:)
    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano listopad 2016
    @MAFJa  poczekaj aż Ci dziewczyny podrosną,plus chlopaki... ;)
    Moja 9 kg nigdy nie chodzi pusta,wręcz raczej ciągle za dużo naładowania. 
    Tyle,że segreguję kolorami na 3-4 kupy-białe,kolorowe jasne,kolorowe ciemne i czarne.Kazde raz w tygodniu idzie,pełna pralka na maxa,za tydzień się uzbiera :)
    Podziękowali 2wiesia MAFJa
  • Zamówiłam! W czwartek bedzie suszarka. Bez dodatkowej "gwarancji" i od razu mejl przyszedl ze sklepu ze może jednak bym dokupila...
    Nie zaplacilam z gory za wniesienie do lokalu. Zastanawiam sie czy moge liczyć ze przewioza mi sprzet do garazu? Jakieś wózki chyba mają...


  • Ja jak kupowałam w euro, to mi zawsze wnosili do domu, choć nie płaciłam za wniesienie i nie prosiłam o to. Mieszkamy na parterze. Gdybyśmy mieszkali wyżej to kupowałabym z wniesieniem
     Mają obowiązek wnieść do pierwszego zadaszonego pomieszczenia.


    Podziękowali 1wiesia
  • Też kupilim elektroluxa suszarkę i bosha zmywarkę i przedłuzone gwarancje. Będziemy spłacać i ....mocno korzystać żeby się zepsuło od razu co się ma zepsuć. 

    Facet który montował był zdegustowany że mamy zamiar codziennie korzystac ze zmywarki że on krzysta 2x tygodniu.
    i to tam pleśnieje w środku? No bo nie wiem jak to wygląda. 
  • @Wiesia wniosą do garazu albo za drzwi domu.
    Podziękowali 1wiesia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.