Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

1457910105

Komentarz

  • Waga jest jedna i juz sprzedana! 
    Podziękowali 2mamababcia MAFJa
  • @Katarzyna jak znajdziesz jakiś termos to możesz mi odłożyć?
  • Nie podejmuję się niczego odkładać dla kogoś w związku z zamówieniami. Nie dam rady tego ogarnąć. Mogę próbować, ale nie ręczę za skutki. Zastrzegam z góry, żeby potem ktoś żalu nie miał. Po prostu - nie dam rady :(
  • To nie chodzi o dynamikę, tylko o moje możliwości poznawcze.
  • Jasne @Katarzyna nasz racje :) w takim razie bede polować na warany :)
  • Waranek dla konesera: Ceramiczny domek na pierniczki. Bardzo amerykański:

  • W sensie pudełko to jest? Jak wolne to dołoz
  • No, o ile pudełko może być ceramiczne, to to jest pudełko. Dach się podnosi i można pod ten dach, do wnętrza domku nasypać pierniczków. Ale za dużo się nie mieści. Z kilo może... Nie jest to ilość dla żarłocznej wielodzietnej rodziny. Raczej dla kulturalnych gości ;)
    Jest Twój, @Sylwunia!

    Podziękowali 1Sylwunia
  • Jak to jednak gusta się różnią. Niesamowity poznawczo jest ten wątek... :)
    Podziękowali 2Cart szczurzysko
  • Zestaw foremek do pierniczków z IKEA. Taki:

    Nówka sztuka, fabrycznie zapakowany.
  • edytowano listopad 2017
    Nie nadążam za waranami. Już mi parę fajnych rzeczy przeszło koło nosa :( Nie ma to, jak Internet w komórce... którego nie mam.
    @Katarzyna, a nie myślałaś, żeby jakieś spotkanie zrobić przy jaglance, a potem wpuścić gości do garażu?
    Podziękowali 1mamababcia
  • Nie myślałam. To nie jest garaż przystosowany do podejmowania gości. Ani trochę. Kto będzie potem odszkodowania płacił, jak kogoś moje warany z górnych półek zaatakują?
    Podziękowali 4Skatarzyna kiwi Gosia5 Katia
  • Noo foremki czadowe!
    Podziękowali 1aqq
  • Oryginalny czechosłowacki rychlošlehač!
    Bardzo vintidż! Z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jeśli nie znacie tego urządzenia, to warto poznać. Super sprzęt do ubijania śmietany lub piany z białek. Ma jedną tylko wadę (z mojej perspektywy) mieści się tam zdecydowanie za mało, jak na potrzeby wielodzietnej rodziny - dwa białka wchodzą.
    Takie coś:

    Myślę, że i masełko by się w tym ubiło.
  • Mogę prosić
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Kołnierz na małego psa lub na kota. Na okoliczność pooperacyjną:

  • Przepraszam, że się wetnę. Nic nie potrzebuję, ale @Katarzyna masz takie odlotowe rzeczy, że wchodzę dla przyjemności oglądania :-)
  • Na zdrowie! Ta kolekcja to efekt wieloletniej pracy wielu ludzi ;)
  • Naprawdę wiele można się dowiedzieć wiedza o przydasiach:) 
  • Myślę, że PO trzeba zrobić głosowanie na najciekawszego warana ;-) dla mnie na razie bezkonkurencyjnie karafka na herbatę w swetrze :D  
  • Ale skąd wiadomo ze ona na herbate?
    Podziękowali 2E.milia Predikata
  • Katarzyna powiedział(a):
    Może ktoś całe życie marzył o karafce na herbatę w kubraczku?
    O, coś takiego:

    Oryginalne, evasolo, bardzo ą-ę

  • @Katarzyna, a narzut na łóżko/kanapę itp. nie masz?

    jestem pełna podziwu dla twoich zasobów. I determinacji w przekopywaniu się przez nie

    Podziękowali 1mamababcia
  • @mysikrólica - mam narzutę z poduszkami do kompletu. Narzuta jest w stylu coś pomiędzy prowansalskim a tureckim. Jak chcesz ryzykować, to Ci mogę posłać. Ciężka jest jak dywan i ogromna na wielkie małżeńskie łoże. Do tego są chyba 4 poduszki - jedna duuuża i 2 lub trzy małe, ale każda w innym kształcie. Tak dla fikuśności to chyba było pomyślane. Kolorystyka - brązy i rudości. Jak Ci zależy, to w wolnej chwili fotkę cyknę, żebyś zobaczyła, jaki deseń (turecki cokolwiek, moim zdaniem).

  • Ale ja tu po coś innego weszłam, a nie w sprawie narzuty. Otóż mam kolejnych waranków stadko. Dokładnie, to 20 sztuk. To są papiloty na rzepy. 8 mniejszych (ale i tak spore) i 12 większych. O, takie:

    Żółte i niebieskie. Może ktoś marzy o papilotach na rzepy?

  • edytowano listopad 2017
    Ale że jak to na rzepy? Tak Z ciekawości pytam, bo papilotów żadnych w życiu nie użyłam. Nie mniej dotąd zasada dzialania wydawała mi się prostą sprawą. Jednak rzepy przerosły moją wyobraźnię.
  • Katarzyna powiedział(a):
    @mysikrólica - mam narzutę z poduszkami do kompletu. Narzuta jest w stylu coś pomiędzy prowansalskim a tureckim. Jak chcesz ryzykować, to Ci mogę posłać. Ciężka jest jak dywan i ogromna na wielkie małżeńskie łoże. Do tego są chyba 4 poduszki - jedna duuuża i 2 lub trzy małe, ale każda w innym kształcie. Tak dla fikuśności to chyba było pomyślane. Kolorystyka - brązy i rudości. Jak Ci zależy, to w wolnej chwili fotkę cyknę, żebyś zobaczyła, jaki deseń (turecki cokolwiek, moim zdaniem).
    na małżeńskie akurat jako jedyne mamy, też w jakimś wschodnim stylu :). Ale jakbyś się dokopała do czegoś na pojedyncze łóżko, to bardzo chętnie
  • Na pojedyncze łóżko to nie bardzo. Ale może coś mi wpadnie w oczy.
  • Bambidu powiedział(a):
    Ale że jak to na rzepy? Tak Z ciekawości pytam, bo papilotów żadnych w życiu nie użyłam. Nie mniej dotąd zasada dzialania wydawała mi się prostą sprawą. Jednak rzepy przerosły moją wyobraźnię.
    Nie mam pojęcia, jak to działa, bo też nie używam papilotów. Może się ktoś wypowie, kto się zna. Wygląda, jak na załączonym powyżej zdjęciu. Domyślam się, że jak się na to nawinie włosy, to te rzepy trzymają. Pewnie nie mogą to być długie włosy, albo trzeba nawijać tylko końcówki. Tak sobie fantazjuję, bo się nie znam. Ja tylko chcę te papiloty oddać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.