Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Finanse domowe

1222324252628»

Komentarz

  • Moja pralka nie jest zamulona, bęben dostał lekki biały nalot od zewnątrz, wewnątrz czysty, jak pisałam, moja wersja kosztuje ok 4-5 zł/ kg  używam ok 2 łyżki na pranie ale nie mam porównania do proszku
    Czy antyalergiczne nie wiem, chyba to zależy na co alergia, ale na pewno ma mało składników, wszystko łatwe do sprawdzenia
  • @Aneczka08 ;
    to szopi.pl wygląda bardzo ciekawie- jaką mają opłatę za zakupy ? bo nie mogę znaleźć....  
  • Od 250 za darmo. Zaś powyżej 60 zł -9.90.
    Podziękowali 1Ania_B
  • Można łączyć zakupy np z Lidla i Carrefoura tylko trochę dłużej trwa dostawa ale i tak są b szybcy
  • Wanda powiedział(a):
    Ale ceny tych artykulow sa pewnie wyzsze niz w sklepie?
    promocyjne są w tej samej cenie inne też, niektóre ciut wyższe moga być . Powiem tak, nawet jeśli zapłace 5 zł więcej a zaoszczędzę 2h w sklepie to uważam, że mi się opłaca. Auchan ma np takie same ceny ale dostawa 20 zł na za 2-3 dni.
    Podziękowali 1Ania_B
  • Carrefour zakupy codzienne ma od 180 za darmo dostawę, ale fakt że trzeba zamówić dzień wcześniej. 
    Podziękowali 2Aneczka08 nowa
  • Carrefour zakupy dowiozi na terenie Warszawy , spozywcze codziene tak mi napisali 
  • Shoping też po wsiach nie jezdzi
    Dodomku.pl po wsiach do wioza
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.