Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co można od Was kupić? Czyli konkretnie o talentach wielodzietnych.

1356736

Komentarz

  • bo mi łapy latają jakbym miał ciężką fazę parkinsona. Taki defekt.
    ***********************

    a papież nie narzekał...
  • [cite] Malgorzata:[/cite]hhmmm, ale kicha, bo ja juz spakowana na działkę , czekam tylko na telefon, i jadę
    Wyślę Ci moje dzieci
  • [cite] DOEtata:[/cite]bo mi łapy latają jakbym miał ciężką fazę parkinsona. Taki defekt.
    ***********************

    a papież nie narzekał...
    bo on nie miał od urodzenia.
  • Wyślę Ci moje dzieci

    *********************

    będziesz drzewo do lasu wysyłał:wink:
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] DOEtata:[/cite]bo mi łapy latają jakbym miał ciężką fazę parkinsona. Taki defekt.
    ***********************

    a papież nie narzekał...
    bo on nie miał od urodzenia.

    tym gorzej - miał mniej czasu aby zaakceptować
  • [cite] Malgorzata:[/cite]
    masz pewnie wiele talentów, odkop , a nie marudź:bigsmile::wink:
    Pomagam w tym co potrafię, uważam, że robię to nie najgorzej. Tylko czasem się ludzie niecierpliwią, bo myślą, że są jedynymi w kolejce.
  • [cite] Malgorzata:[/cite]zaznaczam, to wiocha jest, chałupka bez wygód
    i część śpi w namiocie , bo mało miejsca:)
    Nocleg w namiocie to przygoda.
  • kolejkowa opieka społeczna (KOSa) :wink:
  • [cite] Bridget:[/cite]poczekam w każdej kolejce
    Tej do Komunii Św w kościele też?
  • ,,kolejkowa opieka społeczna (KOSa)'' ,,Tej do Komunii Św w kościele też?'' A wy coście się na mnie uwzięli?dwoch na jednego?
  • Ja ostatnio uprawiam.
  • robię na szydełku. W tej chwili wzięłam się za to poważniej. Od biżuterii po ubrania i serwetki, firanki itp. uczę się szyć, ale nie odważyłabym się sprzedawać jeszcze moich wyrobów.
  • [cite] Prayboy:[/cite]Malarstwo olejne, akwarele, rysunki piórkiem.

    Tematyka: pejzaż, obrazy o tematyce religijnej, portrety w stylu ojciec rodziny na kanapie z dziećmi, obrazy na komunię, chrzest itp.
    A portret olejny ze zdjęcia? Jakie mniej więcej masz ceny za obraz średniej wielkości?
  • Serwis TV plazmowych LCD Panasonic, serwisant urządzeń biurowych, naprawa i serwis kserokopiarek, faxów,drukarek, monter układów elektronicznych, montaż i serwis domofonów, montaż systemów alarmowych oraz TV przemysłowej.
    P.
  • [quote][cite] Olkowa:[/cite]

    Ja chciałabym na początku poprosić pięknie Dorotę79(mam nadzieję, że się nie pogniewa:wink:), by podała odnośnik do strony, na której prezentuje swoje skarby.
    Dostałam jeden taki właśnie dziś i jestem zachwycona!

    Myślę, że nie warto siedzieć cicho, mając jakiś talent od Boga.
    Tak więc zapraszam do dzielenia się, bez krępacji![/quote]

    Ciesze się ze prezent Ci się spodobał.
    Już kiedyś chwaliłam się tym co robię. Mało sprzedaję i robię takich kolczyków jak te ze srebra formowane od podstaw, bo jest to dość pracochłonna i droga technika, tak więc na moich stronach- ( a jeszcze się nie dorobiłam własnej -chociaż mam nadzieję że kiedyś się uda) sprzedaje poprzez galerie, jest za mało takich rzeczy wykonanych od podstaw -a szkoda bo lubię je najbardziej, a więcej tzw składaczków.
    arsneo

    modna

    Tak na marginesie zmieniłam nicka zamiast Dorota76, jestem po prostu Dorota. (z kropką). Denerwowały m te cyferki.

    I od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pisanie ikon
  • Bardzo piękne rzeczy, Dorota!!!
  • [cite] dużamama:[/cite]Sylwunia a skąd jesteś?

    z Żywiecczyzny
  • A ja bym chciała zobaczyc prace Pustynnego wiatru. Pochwal sie proszę:smile:
  • Doroto, coś cudownego.
    Nawiasem mówiąc uderzające jest, że wszystkie tutejsze wielodzietne Mamy, jakie do tej pory miałam okazję widzieć na zdjęciach, wyglądają tak pięknie i młodzieńczo
  • Mi talentów artystycznych Pan Bóg poskąpił :wink:, ale jeśli chodzi o to, co związane z językiem francuskim to chętnie służę pomocą :bigsmile:
  • Zdecydowanie brak mi talentów, z których ogół forumowy mógłby mieć jakiś pożytek.
    Mogę napisać/zredagować cv po niemiecku, przygotować do rozmowy kwal. z niemieckim pracodawcą, umiem wynajdywać super rzeczy na ebayu, lubię gdybać w temacie urządzania mieszkań i tkanin użytkowych. O, wiem co można ode mnie odkupić za jeden uśmiech - z 80 rybek akwariowych, bo zaczęliśmy od 5, ale dwie się strasznie mnożą. Niestety po rybki by sobie chętny musiał pojechać nie tylko za Odrę, ale i nad/za Ren, więc wątpię, czy tłum chętnych się pobije o okazję. A, jeszcze umiem kasę na książki i kosmetyki wydawać, mogę nauczyć, hihi.
  • Podobno każdy ma jakiś talent, tylko musi go w sobie odkryć i rozwijać.

    Chyba jestem wyjątkiem :wink:

    Od przeszło 30 lat próbuję się czegoś doszukać, ale z mizernym skutkiem.

    Próbowałam wielu rzeczy np. filcowania, szydełkowania, czy robienia na drutach, lecz zdolności manualnych nie mam za grosz, choć niewątpliwie przyjemność z pracy twórczej była ogromna :bigsmile:

    Próbowałam ostatnio szycia. Skończyło się na podkładkach obiadowych (prostokątnych), a i tak ścieg jakoś tak krzywo wyszedł.

    Śpiewałam także w chórze, ale z moim talentem, to najwyżej w chórze parafialnym mogę zawodzić.


    Długo by wymieniać ilość prób i jednakowoż porażek.


    Dlatego szczerze podziwiam Was wszystkich, co to tak piękne rzeczy tworzycie!
    Dla mnie to wyższa szkoła jazdy i poziom zupełnie nieosiągalny.

    Lecz szczerze kibicuję i co sypniecie jakiś pomysłem, to choć z mizernym skutkiem, to jednak staram sie coś zrobić. Przynalmniej dzieci mają z tego radość, bo one ZAWSZE pomagają, nawet jak sobie tego najmniej w danej chwili życzę :wink:
  • Dzięki!

    Chętnie skorzystam :bigsmile:
  • [cite] Dorota.:[/cite]A ja bym chciała zobaczyc prace Pustynnego wiatru. Pochwal sie proszę:smile:

    OK, ale uprzedzam:

    - strona nie ma wersji po polsku
    - jest mnostwo modeli przestarzalych, z ktorych wcale nie jestem dumna :shamed:
    - brakuje wielu nowszych wyrobow, bardziej zaawansowanych, ale ktorym nikt nie ma czasu zrobic zdjecia
    - zdjecia produktow: wiekszosc do wymiany, teraz robimy zdjecia duzo lepsze jakosciowo, ale tez nie mamy czasu tego poprawic :shamed:

    Moje wyrobnictwo :)


    A tutaj moj dosc niedawno zaczety blog po ang. i hiszp., takie troche inne podejscie do tematu bizuterii i rekodziela (tutaj owszem jest kilka nowszych produktow :))

    Moj blog o recznie robionej bizuterii, mydlach itp.


    Dopuszczam konstruktywna krytyke :bigsmile:
  • Aha, czesc rzeczy robi moj maz :bigsmile:
  • [cite] Agagaw:[/cite]Podobno każdy ma jakiś talent, tylko musi go w sobie odkryć i rozwijać.

    Chyba jestem wyjątkiem :wink:

    To tak jak ja!
  • Wspaniałe rzeczy tworzycie!!:clap::clap:

    @Agnieszka&5, może ktoś z forum wytłumaczyłby Ci jak to się robi? (dodawanie opcji 'lubię to' na fejsie) Bo ja jestem niestety totalny laik:jumping:
  • Ah jakie piękne produkcje - biżuteria Doroty i Pustynnego - jestem pod wrażeniem.

    Po takim wstępie na tym wątku - to się już nie odważę pokazać moich organzowych kolczyków i broszek - mogą się schować głęboko do szuflady.



    Pustynny - nie doczytałam na blogu - ale czy ta piękna blondynka z dzieciątkiem w chuście to ty??
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.