Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1131416181959

Komentarz

  • to od jutra zmiana tajemnic?
  • Pewnie tak.
  • @ Iśka
    Zgłaszam się od 1.I.
  • @Iśka

    Poproszę o wyznaczenie tajemnicy :bigsmile:
  • Kochani! Pozwolę sobie trochę zarządzić z daleka. Skoro nie ma już z nami Ani i Adama, sprawa wygląda tak:

    żegnamy Anię i Adama (:cry:) jednocześnie ciesząc się, że ich modlitwy zasilą szeregi Róż Rodziców za dzieci (:bigsmile:)

    Witamy Panią Łyżeczkę i Ka-nę! :cheer::cheer::cheer:

    W związku ze zmianami, lista wygląda tak:

    - na miejsce Ani wskakuje Pani Łyżeczka i odmawia od dziś Nawiedzenie św Elżbiety

    - na miejsce Adama wskakuje Ka-na i odmawia Zwiastowanie + modlitwy początkowe

    - wszyscy przesuwamy się o jedną tajemnicę do przodu (czyli np. z 2 radosnej na 3 radosną itd.)

    - Gigi, Janusz (mąż Celinki) i Ka-na odmawiają Tajemnicę 1. radosną i dodatkowo modlitwy początkowe

    - Taja, Aleks i IrenaB odmawiają Tajemnicę 5. chwalebną i dodatkowo "Pod Twoją Obronę" w intencjach Papieża.


    Pozwólcie, że listę zmodyfikuję później :)

    W razie wątpliwości, piszcie tu :)
  • Czyli wszystko jasne, dziękuję.
  • Jak dokładnie brzmi intencja?
  • Ja od wczoraj zaczęłam odmawiać 5 światła. Nie dostałam żadnego maila.
  • Ka-na - myślę, że o łaski dla Ojczyzny po prostu :) Już tam Góra wie, o co chodzi i co jest najbardziej potrzebne ;)
  • yy. To WSZYSCY przesuwają się o 2 pola czy tylko z jednej z róż? I z której?
    Ja teraz mam 2 bolesną czy powinienem przeskoczyć i mieć 3?

    A swoją drogą myślę, że warto by te łaski sformalizować. Np o dar Bożej mądrości rządzących, o ich nawrócenie, o prawodawstwo zgodne z Wolą Bożą, o nawrócenie Narodu.
  • W krucjacie różańcowej za Ojczyznę jest dosyć dokładna intencja.

    A ostatnio obiło mi się o uszy, że warto się modlić konkretnie :smile:
  • Namor - teraz drugą :)

    ok, możemy dokładnie określić intencje.


    Proszę o propozycje:)


    Ja omadlam szczególnie posłankę Senyszyn :)
  • [cite] Kresowianka:[/cite]


    Ja omadlam szczególnie posłankę Senyszyn :)

    :rolling:

    To jest konkret :) po nazwisku :)))

    Czyli sami formułujemy intencję. Dzięki Kresowianko!
  • ^ podbijam Róże moje drogie!

    Módlmy się, módlmy!

    Kolejne owoce widoczne! :D

    A modlitwy potrzeba bardzo dużo, bo znowu Palikot wyskakuje z ustawą aborcyjną...
  • czy ja mogę się gdzieś dopisać? Uzmysłowiłam sobie, że jestem po NP za Ojczyznę, więc teraz mogę się dopisać :)
  • Basju - proszę: Zwiastowanie plus modlitwy początkowe (z 4. Róży)
  • Czy znajdzie się coś dla mnie?
  • Mamobabciu - Boże Narodzenie - 4. Róża :)
  • dziękuję zatem i od dziś zaczynam:smile:
  • Kresowianko - zrobiłam porządki w liści edla róży trzeciej:smile: - dopisałam nowe zamiast Ani i Adama
  • dziękuje Ci bardzo Iśko!
  • Mam tylko pytanie: czy ogłaszacie zmianę tajemnic, czy trzeba samemu pilnować?
  • ogłaszamy na forum :) i zmieniamy na początku każdego miesiąca.
  • Kresowianko, dzięki za Twój trud i ... zapał. :bigsmile: A jak pomysł artykułu do Różańca? A jak Twoja magisterka? Dajesz radę?
  • AgoMario, to sama radość! :D Artykuł powoli rodzi się w głowie, będę też chciała poznać Wasze mini-świadectwa, zebrać je i jakość scalić :) Ale to po sesji ;) Która zbliża się krokami ogromnymi i głośnymi, więc o modlitwę proszę...

    A magisterka, z Waszą pomocą, coraz lepiej ;)
  • Kresowianko, Brawo! Rzucam hasło, a może dorzucimy jakieś dziesiątki za Kresowiankę, Jej sesję egz i napisanie magisterki???
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.