Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róże za Ojczyznę - szukamy nowych osób! :)

1121315171859

Komentarz

  • W ten sposób okazało się że Kresowianka jest osobą najbardziej lubianą, popularną i wszyscy się z nią zgadzają.:wink:
  • Co prawda mnie tu nie ma, ale melduję, że przejmuję 1 bolesną 2 róży z początkiem dla tej części.

    @Idusia: byłem przekonany że najbardziej lubiany jest Taw po wątku z grami :bigsmile:

    I już zmykam.

    Obaczym się po świętach.
  • "Moja" róża dość zdyscyplinowana

    Napisałam jedno powiadomienie -do Agi, bo nie dziękowała.

    Nie mogę jeszcze namierzyć Adama, który teraz ma odmawiać ostania chwalebną,
    czy ktoś wie gdzie go szukać?
  • to chyba ten Adam od Ani...
  • Ania i Adam podziękowali :), więc chyba wiedzą

    Ja wysłałam już trzy maile z przypomnieniem: do Maciejki, Mańków i Andzi25

    No to: różańce w dłoń!
  • [cite] Iśka:[/cite]"Moja" róża dość zdyscyplinowana

    Napisałam jedno powiadomienie -do Agi, bo nie dziękowała.

    Nie mogę jeszcze namierzyć Adama, który teraz ma odmawiać ostania chwalebną,
    czy ktoś wie gdzie go szukać?


    Tak Adam też wie :bigsmile:
  • [cite] IDUSIA:[/cite]W ten sposób okazało się że Kresowianka jest osobą najbardziej lubianą, popularną i wszyscy się z nią zgadzają.:wink:


    o żesz Ty.. no i rozgryzłaś mnie...





    :wink:
  • [cite] Namor:[/cite]Co prawda mnie tu nie ma, ale melduję, że przejmuję 1 bolesną 2 róży z początkiem dla tej części.


    modlitwy nigdy za wiele :) aczkolwiek nie musisz - początkowe modlitwy mają tylko osoby odmawiające 1. radosną :)
  • ja widziała i że mam doświadczenie w róży (jestem już pare lat) to spokojnie wiem co mam czynić! :bt:
  • Ja wczoraj przeczytałam tytuł tego wątku i zobaczyłam, że Kresowianka zaprasza do postu. Pomyślałam: post w czwartek? Ok. Widocznie jest jakaś intencja.

    Dopiero teraz uświadomiłam sobie, o jaki post chodzi. Choć popościć by nie zaszkodziło.
  • Hallo, mój małż Witold pyta, czy jest jeszcze jakaś wolna Tajemnica w 4 Róży?

    PS. Miało mnie tu nie być - na chwilę jestem - trochę w niedzielę podczytuję, raczej nie piszę :shamed:
  • Ago Mario - WSZYSTKIE są wolne i Małżonek Twój zacząłby chwalebnie formować IV. Różę:)
  • Małżonek się zgadza - proszę, droga Kresowianko, zapisz go do IV Róży - modlitwy początkowe i Tajemnica Pierwsza Radosna :smile:
  • SUPER!
    :cheer::cheer::cheer:

    Poproszę tylko jeszcze jakiś inicjał Męża :)
  • Ja chciałabym tylko powiedzieć ,że do końca roku będziemy w róży za ojczyznę... a później chceby zostawić tylko za dzieci( róża która właśnie sie formuje)...ok?
  • jasne, jakoś to zorganizujemy :)
  • Kresowianko, proszę wpisz mojego małża z nickiem: Roland :cool:
  • hehe, jasne! już się robi :)
  • Dziękuję Kresowianko:cool:. Teraz modlimy się wieczorem razem z małżem na Różańcu i przynosi nam to wiele pokoju :ck:
  • Wspaniale, bardzo się cieszę! :D
  • tak tylko przypomnę, że członkowie Róż mogą dziś uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami....
  • Są już pierwsze owoce naszej modlitwy! :D


    http://www.stopaborcji.pl/polacy-przeciwko-zabijaniu-dzieci--spektakularna-kleska-feministek,427,794,a.html

    i to:


    http://www.tvn24.pl/-1,1728241,0,1,kopacz-eksperci-sa-za-tym--by-krzyz-zostal-na-miejscu,wiadomosc.html

    (no no, marszałek Kopacz się postawiła! :D )
  • Napiszę tuta, bo głównie mam na myśli nasze Róże modlące się w intencji Ojczyzny (bo RRzDz to już mają jakby swoją centalę i strukturę:smile:).

    Nie wiem kto z Was czyta/czytał miesięcznik Różaniec? Ja swojego czasu regularanie kupowałem... teraz to czytam głównie bajki dzieciom:wink:

    Otóż pojawiła się szansa/propozycja że gdyby to cudne zjawisko (Bogu niech będą za nie dzięki!) naszego jesiennego wysypu Róż opisać w jakieś zwięzłej formie to możnaby starać się o zamieszczenie tego właśnie w Różańcu (jakoś marzec/kwiecień 2012).

    Co myślicie? Mamy tu trochę talentów literackich :)
  • [cite] Ania i Adam:[/cite]Ja chciałabym tylko powiedzieć ,że do końca roku będziemy w róży za ojczyznę... a później chceby zostawić tylko za dzieci( róża która właśnie sie formuje)...ok?


    W związku z tym poszukujemy jeszcze dwóch osób do czwartej róży za Ojczyznę ...


    Jacyś chętni ???
  • "Różaniec" znam. Pomysł warty poparcia. Może spróbujesz sam napisać?

    Do napisania świadectwa talent literacki raczej nie jest potrzebny, raczej potrzebne jest otwarte serce, aby w czymś, co inni uważają za coś zwykłego, dostrzec Boże prowadzenie i łaskę! A w redakcji i tak ktoś to przeczyta i ewentualnie poprawi!
  • magmonda: tyle, że ciężko opisać 'zbiorowe świadectwo' przynajmniej mnie...
    Jeśli już coś miałoby powstać to wydaje mi się, że lepiej jak będzie to coś pod czym większość nas Różowców będzie mogła się podpisać...
  • Iśko

    Ja się zgłaszam od nowego roku jako jedna chętna. Poproszę o dalsze wytyczne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.