Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz Niepodległości - relacje naocznych świadków

edytowano listopad 2011 w Ogólna
Piszcie! Kto był, co widział, co przeżył! Ciekawa jestem czy nam się to wszystko zbierze w jedną całość ;)
«13456789

Komentarz

  • :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:


    nigdy nie zrozumiem agresji ludzkiej
  • Przeszedłem z Pl. Konstytucji pod pomnik Dmowskiego . Wewnatrz było spokojnie. Na obrzeżach prowokacje.
  • [cite] manna:[/cite]Najpierw załamałam się oglądając to. Jednak gdy przyglądałam się dokładniej, to stwierdziłam, że osoby w kamizelkach z napisam "Policja" raczej policjantami nie były. Mają ubrane tylko kamizelki z takim napisem na zwykłe ubrania.
    Zobaczcie dokładnie. Tak mi się wydaje.
    To są polincjanci z kryminalistyki dorabiający po godzinach (150 zł za akcję).
  • Telewizja KŁAMIE, koncentruje się WYŁACZNIE na zamieszkach moim zdaniem sprowokowanych. Zero relacji z przebiegu marszu. Zero zdjeć uczestników. A szło dużo młodzieży, rodziny, osoby starsze. Zero haseł.
  • Mój film:
    http://www.youtube.com/watch?v=wi-C5CnF0g8
  • [cite] Spioch:[/cite]Telewizja KŁAMIE, koncentruje się WYŁACZNIE na zamieszkach moim zdaniem sprowokowanych. Zero relacji z przebiegu marszu. Zero zdjeć uczestników. A szło dużo młodzieży, rodziny, osoby starsze. Zero haseł.

    Zgadza się. Byłam, widziałam.

    ps Fajnie było spotkać parę osób z forum :-)!!

    ps2 Brata mojego męza w drodze powrotnej do domu zaczepili lewacy i chcieli go skopac, bo niósł flagę Polski... Ech.. co się dzieje w tym kraju...
  • Zdaje się, że przez chwilę szedłem koło Prayboya, niestety wcześniej widziałem go tylko raz i to krotko i zanim domyśliłem się kto zacz zniknął mi z oczu.
  • Trudno było się dodzwonić do kogokolwiek sieć była przeciążona.
  • zgadzam się ze wszystkim :) to były prowokacje.. zastanawiam się kto im zapłacił, żeby rozwalili od środka ten Marsz :cool:
  • http://images37.fotosik.pl/1166/e3da8e55b5d495c0med.jpg
  • My zamieścimy zdjęcia i filmiki .... cierpliwości
  • Spioch - a w tle sami zadymiarze - starszy pan i ktoś z szyna na nodze :cool:
  • Ula, właśnie chciałam napisać.

    Po prostu tak zdemolowałeś miasto Śpiochu, że dziwie się, że masz odwagę się ujawniać...
  • My zgubilismy Doetatę z Prayboyem gdzieś w tłumie.. i nie moglismy sie dodzwonic.. A tak dzielnie towarzyszyli nam Piotr i Sebastian (nie pamietam, jaki mieli nick na forum:P), wczesniej Gavia ze znajomym.

    :bigsmile:
  • a my poszliśmy z dzieckiem i jestem z tego powodu bardzo dumna! Jak widzieliśmy, że się coś szykuje, to po prostu szliśmy z tyłu albo szliśmy na skróty, żeby ominąć prowokacje.

    i chciałam zamieścić zdjęcie mojego małego patrioty, ale mąż się nie zgadza.... :tongue:
  • http://images35.fotosik.pl/1016/628e4698b7ed3807med.jpg
  • I Chińczyk!
  • Olkowa, znaczy Piotoru i Meter (mój ślubny:)
  • Mam wrażenie, że tu i na portalach internetowych piszą i pokazują dwa różne wydarzenia :shocked:
  • My tez byliśmy, z nasza dwojka.. pewnie bedziemy gdzies w gazecie, bo zrobiono nam dużo zdjec :smile:

    Wrzucę zdjecie naszej rodzinki tuz przed Marszem, bo cala reszta wyszla poruszona i nic nie widac :(

    A btw, najlepsze jest to, ze widziałam po drodze 3 rodziny wielodzietne :bigsmile:
  • Czesc i czolem!

    Chlopaki musza sie odstresowac :wink:

    Prawda co pisze Olkowa i Spioch.

    Ucieklam z dziecmi z pl/Konstytucji, bo bylo ostro, balam sie takiegho tlumu, rodzina jedna sie wycofala i mowili, ze srednio fajne, ze policja leje woda gdzie sie da.
    Wiec poszlam z dziecmi pod Politechnike - mezczyzni poszli w 4 czy 5 sami! + Gavia z nasza flaga.
    Pod Politechnika, nagle od strony wydzialu elektrycznego, pojawil sie facet z flaga, ktory zaczepial ludzi, bluzgal, chcial pobic dziewczyny na rolkach, plul, moj syn jak to zobaczyl bliski byl histerii.
    Po kilku minutach pojawil sie marsz [odnoga] z transparentem "Solidarni 2010" i "Tutaj ida dziecioroby" :wink: wiec dolaczylam do nich. Tam dumnie z mezem i 4 dzieci szla Iśka Cudowna i fantastyczna dziewczyna !!! Na wlasne oczy widzialam, jak ludzie im dziekowali za swiadectwo. Szlismy chwile do Metra Politechnika, a tam juz byl glowny Marsz . Chlopaki mieli glosy, dobrze krzyczeli [dac im wodki], ale moj syn byl juz bliski placzu [po akcji z gosciem prowokatorem], wiec wycofalismy sie z zalem... i poszlismy do Hotelu Sobieskiego przez Filtry. Potem tez mielismy inne przygody, ale juz Marszu sie nie tycza.

    Meza mam calego i zdrowego. Dzwonil co 40 min. i mowil, ze jest Olkowa z mezem i dziecmi !!!! [szacunek] - mowil, ze jest SPOKOJNIE, bez dymu i bijatyki.

    Manku wrociles juz ???? - dziekuje za poznanie pod Kosciolem!
    Reakcjonista z Monira i dziecmi tez byli z nami, ale sie rozeszlismy.
    Szcun dla nich tez ogromny, Reakcjonista mistrz piechtochodu:wink::wink::wink:
  • że też człowiek mieszka na prowincji:confused:
  • czyli transparent "tutaj idą dziecioroby" to jednak wasz?:D w sensie wielodzietnych.org czy tak po prostu wielodzietnych???

    bardzo mi się podobał!!!

    edit: a.. zapomniałam napisać... nam też dziękowali, bo syn nam na początku robił sporo hałasu przerażony ilością ludzi, ale jak go wyjęliśmy z wózka i mąż wziął go na barana to sam zaczął krzyczeć wydając dźwięki stosowne dla swojego wieku: "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" gestykulując przy tym rączkami :bigsmile:
  • @ProMamo, się zamartwiam o Was od czasu ostatnich wieści. Dobrze, że piszesz.... Zaraz Olesi przekażę, bo się też zestresowała...
  • Mam nadzieję na spotkanie z wami,na kolejnym marszu:)
  • Śpiochowa też była: http://images40.fotosik.pl/1195/ad772fbb16a1e20cmed.jpg
  • http://www.youtube.com/user/nowyekrantv#p/u/2/l-PeRCrIuWM
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.