Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz Niepodległości - relacje naocznych świadków

1235789

Komentarz

  • Tomira- zwierzę na l a dalej dwie litery:wink:
  • A dzięki już wiem, to niewiele stracę.
  • no- ja chyba nie mogę takich debat oglądać:confused:
  • Ja się tak zastanawiam na czym tak naprawdę polega wydawanie zgód na imprezę w mieście. Czy w sytuacji, gdy przez dane ulice przechodziłby marsz gejów, w tym samym czasie wydano by zgodę na manifestację B&H na sąsiedniej? Czy to nie jest jasno określone w zasadach prawnych udzielania zgody na zgromadzenie?
  • ale wiecie co? z ta zgoda na marsz to troche przechlapane, bo doszly mnie słuchy ze teczowi wyprzedzili narodowców w skladaniu wniosku.
  • niezupełnie - narodowcy pierwsi złożyli wniosek, ale wg. ratusza z błędami więc im nie przyjęli - potem Kolorowa - przyjęto - potem znowu narodowcy - przyjęto
    proszę nie powtarzać przekłamań
  • wniosek z błedami jest niewazny, czyz nie?
  • Błędy można znaleźć w każdym wniosku ...
  • [cite] Honorata:[/cite]ale wiecie co? z ta zgoda na marsz to troche przechlapane, bo doszly mnie słuchy ze teczowi wyprzedzili narodowców w skladaniu wniosku.
    będąc precyzyjnym - w składaniu wniosku nie wyprzedzili MN.
  • http://www.youtube.com/watch?v=8w6RsfO3my8
  • w teorie spiskowe mam ograniczona wiare, ale dziekuje za doprecyzowanie. wiadomo cos o tym o jakie konkretnie bledy we wniosku chodzilo?
  • [cite] Honorata:[/cite]wniosek z błedami jest niewazny, czyz nie?

    to zależy kto go rozpatruje - jeśli jest nieważny to nie oznacza że nie został złożony jako pierwszy
  • @Maciek: Bóg, Honor, Ojczyzna to zdecydowanie agresywne hasło.
    Bóg jest agresywne wobec Kotlińskiego, Honor wobec Kalisza, a Ojczyzna wobec Nowickiej.
  • [cite] Prayboy:[/cite]
    [cite] Honorata:[/cite]wniosek z błedami jest niewazny, czyz nie?

    to zależy kto go rozpatruje - jeśli jest nieważny to nie oznacza że nie został złożony jako pierwszy
    nie mowie ze nie i kajam sie publicznie na forumie oraz skladam samokrytyke w zwiazku z sianiem plotek i pomowien.

    jednakowoz gdyby zalozyc ze faktycznie wmniosek byl z bledami skutkujacymi jego niewaznoscia to zgody na marsz nie mozna bylo na podstawie tegoz wniosku wydac, a dopiero po poprawieniu, tak?

    jeszcze raz zaznaczam ze nie wiem jakie bledy byly i czy byly, ale powoli zaczynam wierzyc w teorie spiskowa pod tytułem dzielic i rzadzic - skoro prawda jest i w zdaniu ze wniosek pierwszy zlozyli narodowcy i ze zgodze piersi uzyskali teczowcy :)
  • A mnie strasznie kusi, by w razie pokojowej tęczowej parady tolerancji wobec wszystkich, którzy myślą tak samo jak oni (i tylko wobec myślących tak samo), usiąść sobie pokojowo i radośnie na trasie przemarszu :)
  • Agresywne hasla o Bogu, Honorze i Ojczyznie oraz sprzeciwiajace sie in vitro slyszalam na wlasne uszy w relacji tvn24 (no ale przeciez ci z haslami mieli dlugie kije)...
    To bylo nawet smieszne, gdyby nie kontekst.
    Edit: no palki mieli (teraz jeszcze raz posluchalam)
  • akajka - tylko trzeba uwazac zeby wilka nie złapać :) no i załatwic sobie pozwolenie z ratusza, zeby nie bylo ze nielegalnie
  • [cite] akajka:[/cite]A mnie strasznie kusi, by w razie pokojowej tęczowej parady tolerancji wobec wszystkich, którzy myślą tak samo jak oni (i tylko wobec myślących tak samo), usiąść sobie pokojowo i radośnie na trasie przemarszu :)

    a to tak nie ma, protestować może tylko jedna strona
  • Jak ciekawa dyskusja a może tak myślnik np. postawić.:wink:
  • Rządzący pokazali, że rządzą...
    I co może być za rok.... Przyjadą znów Niemcy, bo przecież nic im się nie może stać.

    Znów oberwie się zwolennikom marszów manifestujących miłość do Ojczyzny i do niepoprawnej ideologicznie idei wolności narodu.
    Policja będzie dokopywać uczestnikom marszu, a wandali zapraszać do rozróby.

    Media pokazały, co im kazali - że ci, którzy cieszą się z odzyskania niepodległości Polski, ci, którzy są patriotami, są po prostu warchołami, faszystami...

    No bo jak wytłumaczyć tych Polaków przed premierem, który uważa, że "polskość to nienormalność"?
    A oprócz niego pewnie bardzo wielu innych... Mądremu dość...



    Pokaz siły i szybkiego działania (przygotowane już wcześniej jakieś projekty ustaw) zadziwiające... i zastanawiające.
  • Joanny Mario i in. Mnie tylko nurtuje pytanie, kto zaprosił kibiców? Z filmu powyżej wynika, ze byli oczekiwanymi gośćmi, czego się po nich spodziewaliście? Rodzinnego pikniku? Po nakręcaniu się z obydwu stron, wiadomo było do czego dojdzie.
    Nie rozumiem tego zdziwienia. Z jednej strony skandaliczne zachowanie Antify, z drugiej kiboli...
  • Anka - szłam w tym marszu razem z ... kibicami - zachowywali się bardzo kulturalnie.

    To naprawdę nie uczestnicy marszu się bili - marsz przebiegał w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Szli ludzie z różnych grup społecznych razem i nikt nikogo nie bił. Kibice w zachowaniu nie różnili się od osób starszych czy rodzin. Nie można im zarzucić chuligaństwa.
  • W pewnym sensie to była rodzinna impreza - szło tam kilka pokoleń Polaków.
    My byliśmy całą rodziną.
  • Hm, słyszałam nt kibiców inne opinie i to od osób, które tez szły. Niektórzy uważają to za prowokacje, inni za naturalną kibicowską postawę... Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, aby nagle uległa w nich taka przemiana.

    Petardy, to kto rzucał? Dzieci?

    To moze nic się nie stało? Równie dobrze można powiedzieć, ze zachowanie Antify wyolbrzymia druga strona, a za nią i media...

    O co wiec cała sprawa? Jeżeli uczestnicy mówią, ze było miło i rodzinnie?
  • Acha i w celu wyjaśnienia, pomimo kiboli, flag ONR i tak mi bliżej do uczestników marszu, niż kolorowej niepodl...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.