Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz Niepodległości - relacje naocznych świadków

12345679»

Komentarz

  • Turturek powiedział(a):
    Kornik powiedział(a):
    Nie bardzo mam teraz czas na obejrzenie całości, ale posłuchałem fragmentów: NWO, spiski...
    Dla osoby głęboko zindoktrynowanej wszystko co rozjeżdża się z oficjalną linią propagandową jest spiskiem.

    Tak dla ciekawości, to mój siostrzeniec założył startup zajmujący się biotechnologią, a dokładniej wykorzystaniem wirusów do walki z chorobami roślin. Ale docelowo badania nie poprzestaną na roślinach, bo efektem końcowym mają być właśnie ludzie. Jak na razie zdobywa wszelkie możliwe nagrody za to i jest olbrzymie zainteresowanie inwestorów. Zatem jak, teoria spiskowa czy nauka?

    jeśli to Twój siostrzeniec w tym filmie, to drobna uwaga językowa

    nagminnie zamieniają ą na om
    co, jak dla mnie, odbiera chęć słuchania

    poza tym, kto dziś ma ochotę słuchać godzinnej rozmowy?

    :)
  • edytowano listopad 2021
    Kornik powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Kornik powiedział(a):
    Nie bardzo mam teraz czas na obejrzenie całości, ale posłuchałem fragmentów: NWO, spiski...
    Dla osoby głęboko zindoktrynowanej wszystko co rozjeżdża się z oficjalną linią propagandową jest spiskiem.

    Tak dla ciekawości, to mój siostrzeniec założył startup zajmujący się biotechnologią, a dokładniej wykorzystaniem wirusów do walki z chorobami roślin. Ale docelowo badania nie poprzestaną na roślinach, bo efektem końcowym mają być właśnie ludzie. Jak na razie zdobywa wszelkie możliwe nagrody za to i jest olbrzymie zainteresowanie inwestorów. Zatem jak, teoria spiskowa czy nauka?

    Jeśli prowadzi badania, to nauka. Przeprowadzone zgodnie ze sztuką badania z możliwością ich zweryfikowania to coś, co w teoriach spiskowych z natury rzeczy nie występuje
    jak we wszelkich twierdzeniach dotyczących dziejących się wydarzeń,

    jednak na podstawie historycznych doświadczeń, możemy ich opisowi przypisać kategorię prawdy lub fałszu
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Kornik powiedział(a):
    Nie bardzo mam teraz czas na obejrzenie całości, ale posłuchałem fragmentów: NWO, spiski...
    Dla osoby głęboko zindoktrynowanej wszystko co rozjeżdża się z oficjalną linią propagandową jest spiskiem.

    Tak dla ciekawości, to mój siostrzeniec założył startup zajmujący się biotechnologią, a dokładniej wykorzystaniem wirusów do walki z chorobami roślin. Ale docelowo badania nie poprzestaną na roślinach, bo efektem końcowym mają być właśnie ludzie. Jak na razie zdobywa wszelkie możliwe nagrody za to i jest olbrzymie zainteresowanie inwestorów. Zatem jak, teoria spiskowa czy nauka?

    jeśli to Twój siostrzeniec w tym filmie, to drobna uwaga językowa

    nagminnie zamieniają ą na om
    co, jak dla mnie, odbiera chęć słuchania

    poza tym, kto dziś ma ochotę słuchać godzinnej rozmowy?

    :)

    Gospodyni domowa podczas robienia obiadu? :D
    A no tak,kobiety mają lepszą podzielność uwagi ;)

    W ustawieniach na yt jest coś takiego jak zmniejszenie lub zwiększenie prędkości i można nawet dwukrotnie przyspieszyć czas odsłuchiwania.
  • edytowano listopad 2021
    olgal powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Kornik powiedział(a):
    Nie bardzo mam teraz czas na obejrzenie całości, ale posłuchałem fragmentów: NWO, spiski...
    Dla osoby głęboko zindoktrynowanej wszystko co rozjeżdża się z oficjalną linią propagandową jest spiskiem.

    Tak dla ciekawości, to mój siostrzeniec założył startup zajmujący się biotechnologią, a dokładniej wykorzystaniem wirusów do walki z chorobami roślin. Ale docelowo badania nie poprzestaną na roślinach, bo efektem końcowym mają być właśnie ludzie. Jak na razie zdobywa wszelkie możliwe nagrody za to i jest olbrzymie zainteresowanie inwestorów. Zatem jak, teoria spiskowa czy nauka?

    jeśli to Twój siostrzeniec w tym filmie, to drobna uwaga językowa

    nagminnie zamieniają ą na om
    co, jak dla mnie, odbiera chęć słuchania

    poza tym, kto dziś ma ochotę słuchać godzinnej rozmowy?

    :)

    Gospodyni domowa podczas robienia obiadu? :D
    A no tak,kobiety mają lepszą podzielność uwagi ;)

    W ustawieniach na yt jest coś takiego jak zmniejszenie lub zwiększenie prędkości i można nawet dwukrotnie przyspieszyć czas odsłuchiwania.
    i tak za długo

    popatrz ilu ludziom udaje się zainteresować i przyciągnąć na dłużej słuchaczy,
    Petrsonowi, Roganowi?
    Jaruzelskiej, Otoce?

    bo już Ziemkiewiczowi nie bardzo

    stawiam, że jest to bardziej talent, niż umiejętność
    albo się go ma albo nie
  • edytowano listopad 2021
    Ten filmik jest akurat krótki:


    w temacie,o którym między innymi mówią we wcześniejszym wywiadzie,co do prowokowanego kryzysu energetycznego i wcześniejszym informowaniu społeczeństwa co jest planowane.
    Filmik jako instruktaż na wypadek blackout-u
    emitowany w Austrii. Podobnie ostrzegają inne kraje zachodniej Europy zalecając swoim obywatelom zrobienie zapasów jedzenia,latarek,baterii itp. na kilkanaście dni bez prądu.


    To jest akurat jeden z wielu tematów poruszanych w tym poprzednim wywiadzie.
    Wszystko dziewczyna ma przemyślane,przesłuchane,sprawdzone,oczytana,wie co mówi.
    W dodatku mądra,wykształcona,świecka nie jakiś religijny fanatyk oszołom jak my :D
    Tacy młodzi inteligentni też się budzą do życia w większej świadomości tego co się dzieje wokół.
    Ale można uciekać od tematu,nid widzieć,nie słyszeć i żyć nadal w matrixie i czuć się dobrze chodźby do czasu aż to wszystko faktycznie i naocznie nie runie.

    Podziękowali 1Klarcia
  • olgal powiedział(a):
    Ten filmik jest akurat krótki:


    w temacie,o którym między innymi mówią we wcześniejszym wywiadzie,co do prowokowanego kryzysu energetycznego i wcześniejszym informowaniu społeczeństwa co jest planowane.
    Filmik jako instruktaż na wypadek blackout-u
    emitowany w Austrii. Podobnie ostrzegają inne kraje zachodniej Europy zalecając swoim obywatelom zrobienie zapasów jedzenia,latarek,baterii itp. na kilkanaście dni bez prądu.


    To jest akurat jeden z wielu tematów poruszanych w tym poprzednim wywiadzie.
    Wszystko dziewczyna ma przemyślane,przesłuchane,sprawdzone,oczytana,wie co mówi.
    W dodatku mądra,wykształcona,świecka nie jakiś religijny fanatyk oszołom jak my :D
    Tacy młodzi inteligentni też się budzą do życia w większej świadomości tego co się dzieje wokół.
    Ale można uciekać od tematu,nid widzieć,nie słyszeć i żyć nadal w matrixie i czuć się dobrze chodźby do czasu aż to wszystko faktycznie i naocznie nie runie.

    co dziwnego, że ostrzegają?
    ponieważ wpakowali się w ekozajoba,
    oczywiście wpychanego na wszelkie sposoby (przekupstwa i media) przez wielki pieniądz,
    to teraz nie mają innego wyjścia

  • Kornik powiedział(a):

    Jeśli prowadzi badania, to nauka. Przeprowadzone zgodnie ze sztuką badania z możliwością ich zweryfikowania to coś, co w teoriach spiskowych z natury rzeczy nie występuje

    Występuje, bo zanim się to dowiedzie mija trochę czasu. Projekt wygląda tak, że jest jakieś badanie na podstawie którego tworzy się hipotezę i biznesplan. Na tej podstawie sprawdzasz zainteresowanie przyszłym produktem i w miarę postępów Twoich prac w dokumentowaniu hipotezy i przemienianiu jej w produkt, zdobywasz kolejnych inwestorów lub granty.

    Sęk w tym, że jak ja powiem, że naukowcy tworzą wirusa który będzie dawał długie życie, a nawet może nieśmiertelność, to będzie teoria spisowa. Jeżeli powie to mój siostrzeniec, będzie to hipoteza naukowa :) Nieważne, że ja to wiem od niego, albo zorientowałem się na podstawie prac czy artykułów które napisał. Nikt z "oświeconych" nie będzie nawet zniżał się do sprawdzania moich argumentów, szufladkując mnie jako oszołoma.


    Pioszo54 powiedział(a):

    jeśli to Twój siostrzeniec w tym filmie, to drobna uwaga językowa
    Nie, to nie mój siostrzeniec. On filmów nie robi. Podałem jego przykład jako dowód, że takie dążenia w nauce i biznesie są faktycznie.

    Podziękowali 1Pioszo54
  • Pioszo54 powiedział(a):
    olgal powiedział(a):
    Ten filmik jest akurat krótki:


    w temacie,o którym między innymi mówią we wcześniejszym wywiadzie,co do prowokowanego kryzysu energetycznego i wcześniejszym informowaniu społeczeństwa co jest planowane.
    Filmik jako instruktaż na wypadek blackout-u
    emitowany w Austrii. Podobnie ostrzegają inne kraje zachodniej Europy zalecając swoim obywatelom zrobienie zapasów jedzenia,latarek,baterii itp. na kilkanaście dni bez prądu.


    To jest akurat jeden z wielu tematów poruszanych w tym poprzednim wywiadzie.
    Wszystko dziewczyna ma przemyślane,przesłuchane,sprawdzone,oczytana,wie co mówi.
    W dodatku mądra,wykształcona,świecka nie jakiś religijny fanatyk oszołom jak my :D
    Tacy młodzi inteligentni też się budzą do życia w większej świadomości tego co się dzieje wokół.
    Ale można uciekać od tematu,nid widzieć,nie słyszeć i żyć nadal w matrixie i czuć się dobrze chodźby do czasu aż to wszystko faktycznie i naocznie nie runie.

    co dziwnego, że ostrzegają?
    ponieważ wpakowali się w ekozajoba,
    oczywiście wpychanego na wszelkie sposoby (przekupstwa i media) przez wielki pieniądz,
    to teraz nie mają innego wyjścia

    Dla ciebie nie dziwne,a dla innych teoria spiskowa,niewyobrażalne,wręcz niemożliwe.
  • Kornik powiedział(a):
    Dlaczego jeżeli powie to siostrzeniec, to będzie hipoteza naukowa? ... Jeżeli przedstawi odpowiednie badania,
    nooo brawo za dedukcję :) Czyż nie wynikało to z ostatnich postów?


  • olgal powiedział(a):
    Ten filmik jest akurat krótki:


    w temacie,o którym między innymi mówią we wcześniejszym wywiadzie,co do prowokowanego kryzysu energetycznego i wcześniejszym informowaniu społeczeństwa co jest planowane.
    Filmik jako instruktaż na wypadek blackout-u
    emitowany w Austrii. Podobnie ostrzegają inne kraje zachodniej Europy zalecając swoim obywatelom zrobienie zapasów jedzenia, latarek, baterii itp. na kilkanaście dni bez prądu.



    Zaleca się: "przygotowanie dla każdego członka rodziny plecaka z odzieżą na pięć dni, środkami pierwszej pomocy, artykułami higienicznymi i niepsująca się żywnością".

    Coś mi się tutaj nie zgadza. Traktując serio to, co podają - groziła by nam większa zadyma, a nie tylko kilkudniowy brak prądu. Wojna, w której zostanie zaatakowana Europa? Atak na infrastrukturę: elektrownie, wodociągi?
    Jeżeli miało by nie być przez kilka dni prądu - to po co nam odzież na pięć dni, czy środki pierwszej pomocy?
    O jakie artykuły higieniczne może chodzić? Podpaski, mokre ściereczki, papier toaletowy?
    Myślę, że akurat to jest w każdym domu, w zapasie co najmniej na 2 tyg.

    "- To może być przerwa w dostawie prądu nie na kilka godzin, ale na dni lub tygodni - ostrzegał dwa dni temu Turiel."

    Brak prądu kilka tygodni? Niemożliwe nawet podczas ewentualnych działań wojennych. Chyba, że wojna byłaby atomowa.

    Ostatnio mieliśmy okropne powodzie na terenie Niemiec. Zostało zalanych setki tysięcy domów, ofiar śmiertelnych było maksymalnie 150. Na zalanych terenach nie było prądu, świeżej wody, gazu. Jednak ludzie otrzymali pomoc w ciągu najbliższych 24 godzin, a często znacznie wcześniej.
    Pomoc dotarła ze strony Straży Pożarnej, Bundeswehry, Caritasu, Czerwonego Krzyża.
    Mieszkańcy zalanych terenów zostali ewakuowani. Tym, którzy zdecydowali się pozostać - dostarczano wszystko, czego potrzebowali: jedzenie, wodę, lekarstwa, itd. Tam gdzie były psy, podpływały amfibie i wywoziły je na suchy teren, żeby mogły się załatwić.

    Oczywiście, znacznie gorzej było by, gdybyśmy mieli wojnę. Ale jestem przekonana, że w Niemczech nie pozostawiono by ludzi bez pomocy; nawet jeżeli była by to wojna nuklearna, a taka to nam raczej na razie nie grozi.

    Poza tym: "od dawna wiadomo było, że Europa będzie miała problemy z dostawami gazu, ponieważ Algieria i Rosja osiągnęły maksimum jego produkcji a są głównymi dostawcami surowca do naszego kontynentu."

    Gdyby Rosja faktycznie osiągnęła maksimum produkcji gazu, to nie budowano by Nord Stream 2.

    W tej publikacji jest taki miszmasz, pomieszanie z poplątaniem.



  • Natomiast nie wykluczam, że mogą być przestoje w dostawach prądu, bo zimą OZE nie wystarczy, nie zaspokoi wszystkich potrzeb. Niemcy mają jeszcze elektrownie węglowe, ale atomowe już chyba teraz zamykają. Ubiegłej zimy nasypało śniegu i wiatraki wraz z fotowoltaiką poszły się bujać; obiło mi się o uszy, że kupowano prąd z Polski.
  • olgal powiedział(a):
    @Kajla @Kornik dla was z dedykacją,
    długie ale Warto,myślę:


    Warto być świadomym, wiedzieć komu się służy i z kim utożsamia. Warto być świadomym komu się klaska. Żeby się nie obudzić z ręką w nocniku.

    Wysłuchałam, ciekawe i całkiem prawdopodobne.
  • Kajla powiedział(a):
    A anonimy na forach badają hipotezy naukowe czy po prostu piszą o swoich przekonaniach i o tym w co wierzą? 

    A z drugiej strony czy anonimu na forach określające różne rzeczy jako teorie spiskowe to badają te teorie czy piszą o swoich przekonaniach?

    Widzisz, jeżeli ja mam dostęp do jakiejś niszowej informacji, której nie można potwierdzić w łatwy sposób, bo wymaga większej wiedzy, a jest sprzeczna z obecną myślą propagandową, to z automatu jestem traktowany jak twórca teorii spiskowych. Pewne zjawiska czy procedury są tak zakorzenione w podświadomości ludzi, że nie przyjmują łatwo czegoś co wykracza poza ten schemat. A im bardziej nauka jest podległa poprawności politycznej tym łatwiej sterować jej wynikami i tępić wszelkie przejawi wolnej myśli.

    Podziękowali 2Pioszo54 asiao
  • Kajla powiedział(a):
    bo ile np. pamięć wody brzmi dość nieprawdopodobnie, to termin strukturyzacja wody może już kojarzyć się z jakimś procesem chemicznym). To, że nazwiemy jakieś absurdalnie brzmiące założenie hipotezą badawczą nie sprawia, że nabiera ono powagi i wiarygodności
    A przecież linkowałem pracę magisterską na ten temat :) skąd więc uważasz że to absurdalnie brzmiące założenie?
  • Kajla powiedział(a):
    Że pamięć wody brzmi absurdalnie?
    Strukturyzacja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.