Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz Niepodległości - relacje naocznych świadków

1234689

Komentarz

  • Dziś (czwartek) o 22.30 na TVP Info w programie Jana Pospieszalskiego "Bliżej" będą relacje naocznych świadków - w tym Wielodzietnych :wink:
  • [cite] Anka:[/cite]Acha i w celu wyjaśnienia, pomimo kiboli, flag ONR i tak mi bliżej do uczestników marszu, niż kolorowej niepodl...

    Ja rozumiem, że nie lubisz pseudokibiców (używając słowa "kibole" tychże masz na myśli).
    Ale dlaczego przeszkadza Ci zielona flaga ONR-u z "ramieniem i mieczem" tego nie rozumiem. Możesz wyjasnić.
  • Nie odpowiadają mi ich poglądy, to takie dziwne, ze ktoś nie utożsamia się z ONR???
    To trzeba to wyjaśniać, tłumaczy się z tego?
  • nie trzeba ... ale można w celach czysto poznawczych :)
  • Dzieci na widok zdjecia krzyczaly:

    Mamusiu!!!!!!!! Nasz Bawer !!! Fajter!!!!

    [dzieci uwielbiaja Bawera z wzajemnoscia:wink:]
  • Iśka dzieki!!!! Szkoda, ze tak krotko i na koniec, ale... super!!!!!!!!!!!!
  • Wiem ,wiem źródło mało wiarygodne, ale chyba akurat tym razem potwierdzone;
    Prowokator z filmu Maćka
  • A Bawer rzeczywiście świetny :)))
  • Dzieci nie moga pojac, ze to osoba publiczna, dla nich to ich Bawer i juz:wink:
  • [cite] Anka:[/cite]Wiem ,wiem źródło mało wiarygodne, ale chyba akurat tym razem potwierdzone;
    Prowokator z filmu Maćka

    Czy wśród kiboli nie ma prowokatorów? Znając metody policyjne w tym środowisku jest wielu konfidentów i prowokatorów. JudeZeitung oczywiście dalej wątku nie ciągnie ... wystarczy, że wykryto sprawcę - szalikowca.

    W sumie to się im nie dziwię. Zarówno strona internetowa jak i wydanie płatne i bezpłatne (metro) robi wszystko by odsunąć groźbę "faszyzmu" i "skrajnej prawicy" (patrz: art na prawie całą pierwszą str wtorkowej JudeZeitung "Ruch Narodowy"). Cóż synkowie i córki komunistów pochodzenia wybranego walczą ze swoim wrogiem nr 1 czyli Narodem Polskim wszelkimi sposobami ...
  • A tu GWniany komentarz: Światy równoległe

    Jedno się zgadza: ta pani faktycznie żyje w jakimś świecie równoległym.

    Bardzo odległym od tego w którym żyją normalni ludzie.
  • http://www.youtube.com/watch?v=pKC2yQODZU8
  • Spioch, ale naprawdę uważasz, że to takie dziwne, że część kiboli chciało/zrobiło rozrubę?

    Nie wiem, czy to pseudo kibice, śmieszy mnie ta nazwa - wśród chłopaków z żylety, duża część, to naprawdę nie sąsympatyczni i pokojowo nastawieni intelektualiści, szczególnie będąc w grupie.
    Próba na siłę wybielania ich i robienia pokornych baranków, jest zabawna. Zero obiektywizmu. Wszystko ideologiczne, jak z nami - to ludzie bez skazy, jak po drugiej stronie, chłołota, zadymiarze i prowokatorzy.
    Większość uczestników kolorowej niepodległej nie miała nic wspólnego z chłopakami z Antify, jednak organizatorzy ich zaprosili, wiedząc co może być.
    To samo po stronie Marszu, większość nie mialo nic wspólnego z częścią kibiców - rozróbiarzy, jednak zostali oni też niejako zaproszeni, z całą świadomością, że może być trudno zapanować nad ich temperamentem. Doszukiwanie się prowokacji w ich zachowaniu, to bardzo pokrętny pomysł.
  • http://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA
  • [cite] Anka:[/cite]Spioch, ale naprawdę uważasz, że to takie dziwne, że część kiboli chciało/zrobiło rozrubę?

    Nie wiem, czy to pseudo kibice, śmieszy mnie ta nazwa - wśród chłopaków z żylety, duża część, to naprawdę nie sąsympatyczni i pokojowo nastawieni intelektualiści, szczególnie będąc w grupie.
    Próba na siłę wybielania ich i robienia pokornych baranków, jest zabawna. Zero obiektywizmu. Wszystko ideologiczne, jak z nami - to ludzie bez skazy, jak po drugiej stronie, chłołota, zadymiarze i prowokatorzy.
    Większość uczestników kolorowej niepodległej nie miała nic wspólnego z chłopakami z Antify, jednak organizatorzy ich zaprosili, wiedząc co może być.
    To samo po stronie Marszu, większość nie mialo nic wspólnego z częścią kibiców - rozróbiarzy, jednak zostali oni też niejako zaproszeni, z całą świadomością, że może być trudno zapanować nad ich temperamentem. Doszukiwanie się prowokacji w ich zachowaniu, to bardzo pokrętny pomysł.

    Dziwne, że rozróby miały miejsce wyłącznie na początku i końcu Marszu, tuż przed 15:00 kiedy mieli przemawiać organizatorzy i pod pomnikiem Dmowskiego kiedy organizatorzy mieli przemówić po raz drugi. Na całej trasie marszu nie było żadnego incydentu. Oczywiście można mówić, że to przypadek, ale jak mówił ks. Bozowski "Nie ma przypadków są tylko znaki".

    Można wrzucić wszystkich kibiców i pseudokibiców do jednego worka. Ale to przypomina wrzucanie do jednego worka patriotów i faszyzmu.

    Co do zapraszania. Gdyby lewica nie ogłosiła blokady to pseudokibice nie pchali by się na Marsz. Sam fakt zorganizowania blokady i zaproszenia agresywnych lewaków z Niemiec już był prowokacją i to do tego prowokacją medialną za którą stoi anytypolskie środowisko synów i córek komunistów żydowskiego pochodzenia z "JudeZeitung".

    Organizatorzy Marszu od początku odżegnywali się od zadymiarzy i nikogo spośród nich nie zapraszali w przeciwieństwie do lewactwa.
  • He he he.

    http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316397_2008787118282_1801852681_1361934_45349242_n.jpg
  • Podczas tegorocznego Marszu Niepodległości prawdopodobnie dojdzie do ostrej zadymy, a prawica - jak zwykle żre się pomiędzy sobą.





    Przypominam i podkreślam, że ok. połowy ludzi powiązanych z Konfederacją, głosowało na Trzaskowskiego. Obiecał im, że pójdzie z nimi w Marszu Niepodległości - matołki.

    ***

    Narodowcy nie mogą iść tradycyjną trasą. Trzaskowski: Tam będzie wydarzenie Kobiet z Mostu


    Na tradycyjnej trasie Marszu Niepodległości tym razem zostało zarejestrowane wydarzenie Kobiet z Mostu – oznajmił prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski na konferencji prasowej. Jeżeli narodowcy zorganizują marsz niezgodnie z prawem, wtedy wszystko jest w rękach policji – zaznaczył polityk PO. Z kolei lider narodowców Robert Bąkiewicz przypomniał w sieci, że Marsz Niepodległości „jest siłą, bo maszeruje w nim naród, a nie jedna, wąska grupa”.

    https://www.tvp.info/56730551/rafal-trzaskowski-o-marszu-niepodleglosci-liczy-na-reakcje-policji
  • edytowano listopad 2021
    „Najlepszą strategią rozbrajania Marszu Niepodległości jest przemilczanie wszystkiego, co nie będzie dla marszu bezpośrednio kompromitujące” – napisał na Twitterze jeden z pracowników „Gazety Wyborczej”. Tłumaczył, że wydarzenie organizowane przez narodowców, stało się elementem Święta Niepodległości także w oczach Polaków o umiarkowanych poglądach.

    https://www.tvp.info/56650207/marsz-niepodleglosci-jak-gazeta-wyborcza-bedzie-relacjonowac-wydarzenia-11-listopada

    Gdy opozycja przejmie władzę - prawdopodobnie pomoże im w tym Konfa, to narodowcy taki wycisk dostaną, jakiego nawet za komuny nie mieli.
  • Obawiam się, że jak poprzednio w marsz wejdą skrajni nacjonaliści.
    Znowu PAD podpadnie i usłyszymy, że szedł na czele faszystów, że to był marsz 100 tys. faszystów, że faszyzm podczas rządów PiS niebezpiecznie się odradza, i takie tam.
    Zwracam uwagę, iż na "gościnne występy" przyjechać  ma przyjechać niemiecka antifa; oni zawsze robią zadymę.
  • Wystarczy wejść na jakikolwiek lewoskrętny profil na twitterze czy FB, i już jest cała litania o faszyźmie, kolejny raz te same zdjęcia itp. itd. To jest taka bańka, która nawzajem i za pomoca cześci mediów sie nakręca i w tej chwili juz chyba nic się na to nie poradzi. Na ostatnim marszu był spektakularny incydent z podpaleniem za pomoca swiecy dymnej mieszkania i ten fakt będzie podnoszony pewnie jeszcze przez kolejne 10 lat. A tak naprawde, jeśli chodzi o zniszczenia w mieście, zeszłoroczne czarne marsze naprawde niczym nie ustępowały MN, jesli nawet nie przewyższały kosztami usuwania zniszczeń - ale tego nikt oficjalnie nie podliczył i nie podał do wiadomosci. Widziałam jak rano po jednych i drugich wygladała Warszawa - po MN wystarczyło posprzątac śmieci, rano praktycznie nie było śladu, po protestach aborcyjnych niestety zostawąło wiele trwałych sladów, na licznych zabytkach, ale i na prywatnch witrynach itp. Jesli miasto podaje, ze renowacja "zniszczonych" przez naklejki z napisem Niemcy w miejcu hitlerowcy tablic pamiatkowych to jakas absurdalna kwota idaca w dziesiatki tysięcy zł, to jak się ma do tego renowacja , czyszczenie, odmalowywanie szeregu zabytkowych budynków w centrum Warszawy? O tym nikt z władz Warszawy jakos nie mówi.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Proszę o wyjaśnienie, czemu Trzaskowski dostał taki list:

  • Asekuracja? A że rondo i okolice rozgrzebali akurat teraz, tez tego nie rozumiem. W sumie kostki już wczesniej poznikały, ale pojawiły się całkiem nowe płyty chodnikowe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.