Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1107108110112113188

Komentarz

  • Te postępy są cały czas...I to jest ważne. Choć patrząc z boku to dziecko jest wciąż mocno niepełnosprawne, wymagające pełnej obsługi. Czasami mam dość! Czasmi wydaje mi się, że moja cierpliwość się konczy...
    Zwłaszcza, jak sięgnę pamięcią wstecz, choćby do poprzednich wakacji...:((
    Ale ta nadzieja i wiara, że z każdym dniem może być lepiej pozwala mi wznieść się ponad to całe zniechęcenie i trud dnia codziennego...

  • No i ta cała modlitwa tylu ludzi!
    Czyni cuda. Naprawdę!!!
  • Kupimy rower, kupimy.
    I rolki i trampolinę też.

    Co to dla nas :P
  • Małgorzato, też się wzruszam. Pan Jezus mówi: Dziewczynko wstań...

    Ufajmy, że niedługo W. weźmie swoje łoże i pójdzie, pobiegnie, podskoczy...

  • Małgorzato...Twarda jestem. Na ogół... Ale bardzo wzruszają mnie i budują wieści o Weronice. Wzruszyłam się głęboko...To wspaniałe, jakie postępy robi!
    Tym gorliwiej każdego dnia będę Was wspierać na modlitwie!
    Nic dodać, nic ująć, ja też!

    K
  • edytowano maja 2012
    11 osób do nowenny potrzeba! Proszę, bo już są zaległości, a jak widać modlitwy nadal potrzeba.
  • jak trzeba bedzie to spadochron Werci kupimy a teraz jestesmy przeszczesliwi z tego co ona robi buziaki..bedzie dobrze tylko troche czasu potrzeba to nie grypa zawsze nam powtarzal profesor...i warto bylo go sluchac hehehehehee

  • Kupimy rower, kupimy.
    I rolki i trampolinę też.

    Co to dla nas :P
    no właśnie.jak dla byka ciastko :)
  • Małgosiu serce rośnie jak patrzę na Weronikę, jakie postępy robi, tylko mi się z głębi duszy wyrywa : Chwała Panu!!!
    i znowu ryczę....
    i nadal +++
  • ...majowa dziewczyna...

  • +++ Ale pięknie Weronika wyglada!
  • Sliczna ta nasza Werka wiadomo sliczna mama sliczne dziecjaki Pozdrawjamy
  • edytowano maja 2012
    :) Radosna Iskierka wróciła :)
    Dziękujemy za zdjęcia !!!
    +++
  • :-) Hip hip hurrraaa!!!

    Basja. Wielkaś z tą Nowenną... Może ktoś się by zgłosił!!!??? Mnie matury i maturzyści teraz "zjadają"... A dzieci matki potrzebuja... ;-)

    Ale na jutro mogę jakąś jedną część wziąć. Jaką?

  • @Anczi - chcesz radosną? :)
  • :-) Hip hip hurrraaa!!!

    Basja. Wielkaś z tą Nowenną... Może ktoś się by zgłosił!!!??? Mnie matury i maturzyści teraz "zjadają"... A dzieci matki potrzebuja... ;-)Ale na jutro mogę jakąś jedną część wziąć. Jaką?
    znaczy wielcy to są Ci, którzy się włączają w modlitwę. Ja tylko sprzątam, zresztą przy wydatnej pomocy Bridget :)
  • Chcę. Czyli usciślam: dziś i jutro biorę całą radosną? A moent w pompejance? Który dzień? Prosimy czy dziękujemy?
  • radosne Twoje - część błagalna :)
  • Ok. Załapałam.

    Weronika w wątku dotyczącym tego jak ładni jesteśmy coraz piękniej 'panuje nad mięśniami twarzy!"... Cudnie!

  • Ale...ale...
    Jakoś zapał do ćwiczeń straciła :(. To przez te dni wolne i ciągłe przepustki. Rozbestwiła się nam dziewczyna...
    We wtorek ma mieć wstrzykiwany botoks celem rozluńnienia mięśni. Potem intensywne ćwiczenia. Tak więc z tej okazji też sie polecamy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.