Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1114115117119120188

Komentarz

  • Hop hop!
    Jak terapia? Jak sie macie?
    Pamietamy +
  • edytowano czerwca 2012
    Weronika od tygodnia z tatą w Krakowie. Mamy ze sobą jedynie kontakt telefoniczny...Są baaardzo zadowoleni z rehabilitacji, choć dla Weroniki jest ona męcząca- 5 godz ćwiczeń i zajęć dziennie. Daje radę, choć wieczorem pada jak kot...Chwalą sobie zarówno kompetencję personelu, wyposażenie, jak i warunki...
    Weronika ogólnie wzmacnie mięśnie, usprawnia ciało, doskonali mowę...Podejmuje próby chodzenia z balkonikiem i z pomocą rehabilitanta. Ostatnio pochwaliła mi się, że weszła z pomocą na trzecie piętro. :D. Ogromnym sukcesem jest również to, że udaję się jej już przez kilka sekund utrzymywać zupełnie samodzielnie pozycję stojącą...
    Dla mnie najważniejsze jest to, że jej się tam podoba, że ma dobry kontakt z rehabilitantami i terapeutami, że chętnie ćwiczy...Bo od jej nastawienia dużo zleży.
  • edytowano czerwca 2012
    A tak w ogóle, to Ona sobie założyła, że jak wróci z tego Krakowa, to już będzie chodzić o kulach...
    Hm...Dośc śmiały plan...Zobaczymy! Jeszcze trzy tygodnie.
  • Oby jej się udało! +++
  • Najważniejsze, że chce...Weronika nieustannie nas zadziwia i zaskakuje. Wiem, że my z boku patrzymy na to inaczej. Małgosiu, za was+++
  • Ania ma rację, że nam, patrzącym z boku, łatwiej widzieć ten cud. Bo te Twoje słowa, choć, być może dla Ciebie dziś na pozór normalne, jeszcze kilka miesięcy temu były nie do pomyślenia. Chwała Panu!
  • Ja wierze w Werke po tygodniu jest taka dzielna a jeszcze 3 tygodnie WERKA jeste WIELKA ......pozdrawjamy
  • I tak się stanie:))
  • edytowano czerwca 2012
    Dostałam dziś kilka fotek. Zatem się chwalę:

  • Zdjęcia kiepskiej jakości. Jednak chyba wystarczająco dobre, aby zauważyć na nich postępy...:) :) :)

    Jast jeszcze filmik z ćwiczeń z terapeutą. Ale na wklejenie na forum muszę mieć ich zgodę.
    Cierpliwości więc...
  • Nie otwierają mi się te zdjęcia...
  • A teraz widać?
  • Teraz tak :)

    Ale z tej Weroni agentka! Wchodzi na schody bez poręczy! Nie dziwię się jej, że chce jak najszybciej na kule wskoczyć. :)
  • ja tak sobie myślę, że jak Weronika już z tego wyjdzie, będzie z niej taka pancerna babka, że żaden trud jej nie złoży. :)
  • Kto się jeszcze nie wpisał???
  • O! Na mapie modlitewnej jakiś kaliski ziomek!
  • Weronika po schodach...bardzo dzielna spłakałam się

    Bardzo, bardzo dzielna

    Bardzo dzielni Wy Małgosiu jesteście

     

    %%-
  • Jestem pod wielkim wrażeniem Małgosiu! Kiedy to się widziałyśmy? Miesiąc temu??
    Naprawdę chwała Panu :-))))!!!

    +++
  • Są jeszcze wolne różańce w nowennie za Weronię, można porwać :)
  • Chciałam powiedzieć, że przy problemach neurologicznych może boleć każdy krok...tak teraz mam, że każde dotknięcie stopą ziemi daje impuls bólowy do głowy - bardzo męczące

    :-L

    Więc Weronika też ma prawo być zmęczona

    Małgoś, mózg ludzki ma naprawdę ogromne możliwości adaptacyjne, a Weronika dzielna aż strach

     

    :)>-
  • To niesamowite, ile ludzi modli się z Weronikę!!!
    Na potwierdzenie taki obrazek...
    Mąz wczoraj spacerował z Weroniką na rynku w Krakowie. W pewnym momencie zaczepił ich pewien ksiądz (chyba tamtejszy)
    I na powitanie rzucił tekst, że modli się za Weronikę
    :-B
    Podobno widział ją gdzieś kiedyś na jakimś zdjęciu, a teraz rozpoznał...
    :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.