Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1111112114116117188

Komentarz

  • WERONIKA W DOMU!!! :D
  • Małgosiu - a zrobiła dalsze postępy ?
  • Małgosiu - a zrobiła dalsze postępy ?
    No jasne, że zrobiła!
    Dziś po raz pierwszy był iu nas rehabilitant, z którym weronika pozstała się jakieś półtora miesiąca temu. Był bardzo mile zaskoczony. Stwierdził, że idzi bardzo szybko. I dobrze rokuje.
    Ale marudna strasznie. Emocjonalnie przypomina kilkuletnie rozkapryszone dziecko.


  • To normalne ona chce juz biegac szales jak przed...buziaki
  • No, ale żeby biegać, to trzeba ćwiczyć...Próbować...Nie zniechęcać sie, nawet jeśli nie wychodzi. Teraz Weronika ma uczyć się siadania (posadzona już siedzi), czworakowania, wchodzenia na łóżko, itp podobnych czynności,z których potem przejdzie do chodzenia. Podobno na dużo ją stać. Dużo już może, bo mięśnie ma dość silne.
    A ona jest dość uparta i lubi, jak się ją wyręcza we wszystkich czynnosciach. I kilka razy dziennie wpada w histerię, kiedy spotyka się z odmową.
  • No, ale jej nie odpuszczamy.
    później wkleję filmik, jaksobie radzi
  • edytowano maja 2012
    chyba mi się nie uda z tym filmikiem.
    File upload failed. Reason:
    (Wideo0003.3gp) Uploaded file type is not allowed.
    Dostałam taki komunikat
    ???

  • edytowano maja 2012
    znów mi nie wyszło...
  • Jesteśmy po rozmowie z Dyrekcją w sprawie powrotu Weroniki do szkoły.
    Rozważane są różne warianty edukacyjne. ale ostateczne decyzje zapadną pod koniec sierpnia.
    Wiele zależy od tego, jaki za trzy miesiące bedzie jej stan i jej możliwości. I od Niej samej...
    Jedno jest pewne- Weronika wróci do szkoły!

    Modlitwa nadal bardzo potrzebna!
  • Idę odmawiać nowennę.
  • Tak sobie pomyślałam, że te humorki Weroniki mogą też wynikać z okresu dojrzewania, z burzy hormonalnej, a że akurat zbiegło się to z wypadkiem, tym trudniej jej to znosić. 
    Może nie mam racji, ale tak mi się wczoraj pomyślało.
  • Dziś Weronike ogladał nowy lekarz, bo przymierzamy się na turnus rehabilitacyjny. Od razu ocenił ja baaardzo pozytywnie. Tak więc naprawdę jest się z czego cieszyć :D

    A ja cieszę się jeszcze z innego powodu.
    Wczoraj Weronika przystąpiła do spowiedzi
    :D
  • A dokąd się wybieracie na ten turnus, jeśli można spytać?
  • Windo, pv skrobnęłam.
  • Małgosiu, przeczytałam wątek. Niedawno wróciłam na forum i dopiero teraz czytam o tym, przez co przechodzicie. Jesteście bardzo dzielni. Będę pamiętać w modlitwie.
    Niestety nie dam rady dołączyć do nowenny, ale dołączę Was do moich stałych intencji.




  • edytowano maja 2012
  • edytowano maja 2012
    Ona ślicznie wygląda :)
  • Sliczna ta Werka...pozdrawjamy
  • edytowano maja 2012
    No to jeszcze kilka fotek...
    Weronika dostała od swoich międzynarodowych kolegów ( z UWC Mastricht- szkoły do której chodziła) życzenia i prezent. Nie byle jaki...


    Zdjęcia obrazują jej radość...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.