Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1119120122124125188

Komentarz

  • Małgosiu, no ja mam też mokre oczy.
    Nasze chłopaki pamiętają co dzień.
    ściskamy serdecznie,
    k.
  • Małgosiu, Weronika jest niesamowita!
    Chwała Panu
  • Uśmiech proszę!
    wera.jpg 1005.8K
  • My też pamiętamy i staramy się nie ryczeć z radości tzn. ja staram się nie ryczeć.

    +++

  • Weronika jest bardzo wrażliwą osobą. Chce być pomocna, przydatna... I chyba nie pomylę się, gdy napiszę, że dojrzała przez to, co przechodzi. To niezwykłe i do głębi poruszające.
    Weronika jest wspaniała!!!
    Mam nadzieję, że kiedyś ją i Was poznam!
    +++
  • edytowano września 2012
    ćwiczymy...
  • Patrzę, że ktoś tu jest na doczepkę  :)
  • Patrzę, że ktoś tu jest na doczepkę  :)
    byłoby ćwiczę, a z bratem jest ćwiczymy i od razu łatwiej! :)

    tak trzymać! 
    =D>
  • Tak się na zdjęcie zapatrzyłam, że na podpis nie spojrzałam. Faktycznie: jest ĆWICZYMY!
    Dzięki, Katarzyna
  • No po prostu brak mi słów,na takie zdjęcia długo czekałam i myślę,że nie tylko ja.Śliczna wspaniała dziewczynko jesteś WIELKA
    =D>
  • Patrzę, że ktoś tu jest na doczepkę  :)
    byłoby ćwiczę, a z bratem jest ćwiczymy i od razu łatwiej! :)
    tak trzymać!  =D>
    Oj tak, pomaga...
    Wystarczy, że Weronika na chwilę wstanie z wózka a On już się na niego pakuje.

    Naprawdę fajnie razem funkcjonują w domu...
  • Ale wzruszające zdjęcia!
    My wciąż z Dominiką na czele pamiętamy w modlitwie o Weronice - prawie codziennie. 
  • YES! YES! YES!
    Mamy w końcu ten nowy wózek.
    Weronika szczęśliwa!

































    Szkoda tylko, że...niekompletny. (osłony na koła mają dosłać...) Ech, polska rzeczywistość...
  • edytowano września 2012
    Byliśmy dziś w szkole. Zupełnie nieplanowana to była wizyta. Bo najpierw odebrałm Weronikę z rehabilitacji, a potem miałam w zamiarze wpaść na chwilkę do sekretariatu szkoły coś załatwić...
    Jednak gdy tylko zaparkowaliśmy na szkolnym placu, Weronika nie odpuściła...MUSIELIŚMY wejśc do szkoły. A potem musieliśmy zobaczyć się z koleżankami. A, że akurat nie było to możliwe musieliśmy czekać godzinę na następną lekcję. I tak się złożyło, że była to lekcja wychowawcza. Weronika została w klasie z koleżankami...Ludzie, trzeba było widzieć tę euforię!!! 
    Kurcze, ona nie identyfikuje się z żadną inną szkołą ani inną klasą. Te dziewczynki są jej najbliższe. I ta pani wychowawczyni jest jej wychowawczynią. Mimo wszystko...


  • A tak w ogóle to jesteśmy wdzięczni Bogu za tych wszystkich wspaniałych ludzi, których postawił na naszej drodze przez Weronikę i wokól Weronik. Tego zainteresowania, serca i ciepła i ludzkiej życzliwości, jakiej wciąz doświadczamy od Nich nie da się opisać...


  • edytowano września 2012
    Małgosiu, nawet w Tygodniku piszą o Waszych odwiedzinach :)

    Mam pytanie, przepraszam, bo chyba nie jestem na bieżąco.
    Czy dobrze rozumiem, że Weronika już wszystko mówi, tak? w sensie wymawia wszystkie słowa dobrze itd.?
  • Asiu, to zdjęcie to właśnie z dzisiejszej wizyty. Też nas zaskoczyło...Nawet nie była odpowiednio na taką wizytę ubrana- bo prosto z ćwiczeń jechaliśmy. Chociaż nie ukrywam., że Weronika poczuła się przez to zdjęcie jak gwiazda.
    W ogóle za gwiazdę tam robiła.

    A jeśli o mowę chodzi to ona mówi już wszystko od dawna. jej mowa jest całkowicie zrozumiała, z tym, że mówi powoli. 
  • MleMle
    edytowano września 2012
    :) 
    :)  
    :)  :)  
    :)  :)  
    :)  :)  
    :)  :)  
    :)  :)  
    :)  :)  
    :)  :)  
    :)  :)  
  • Pierwszy news ze sternikowego biuletynu :)

    image
  • Wzruszające...!
  • Dostałam do przekazania taką prośbę od Małgorzaty:

    Jutro Weronika ma urodziny - kończy 11lat. Niech naszym prezentem dla niej będzie modlitwa, chociażby jedno zdrowaś. Proszę, niech wszyscy jeszcze raz zjednoczą się w modlitwie o cud jej całkowitego uzdrowienia. Prośmy za wstawiennictwem Matki Bożej i św. O. Pio w tych dniach nowenny poprzedzajacej jego święto.
    Bóg zapłać!
  • edytowano września 2012
    Już w wigilię urodzin Weroniki życzę jej z całego serca powrotu do pełni zdrowia, a nade wszystko, aby zawsze była otoczona tak namacalną Boża opieką, jak dotychczas!
    Weronisiu - sto lat!

    image
  • Weroniko Wszelkiego Dobra  :-h

    +++

     

    @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
  • Weroniko zdrowiej :-)

    +++
  • +++ Weroniczko wszelkiego dobra!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.