Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1121122124126127188

Komentarz

  • edytowano października 2012
    A jaki balkonik byłby odpowiedni?
    Tylnopodporowy. Bo ma problemy z równoważeniem ciężaru ciała i tendencję upadania do tyłu.
  • edytowano października 2012
    AB, my kupiliśmy całkiem fajny balkonik przedni. Ale się nie sprawdza. Mysleliśmy o pożyczeniu. Z tym, że tego konkretnego modelu nigdzie nie ma- Nurmi Neo rozmiar 3 z dodatkowym wyposażeniem. Właśnie siedzę w necie i szukam. 
    Co do nowego, hm..trwa ustalenie ceny. Myślę, że ok 2000, może ponad!!! A więc sama widzisz...
    Zresztą wiesz, jak to jest z tymi sprzętami- wózki, ortezy...Trzeba mieć szczęście, żeby dobrze dobrać...
  • AB, rozumiem...

    Właśnie Pan sprawdził mi cenę...
    Wersja podstawowa ok.3000zł.

    Nic to...Idę szukać jakiegoś rozwiązania...
  • Małgorzato głowa do góry. Zrobimy zrzutkę!coś się wymyśli
  • Małgorzato, ode mnie całusy i uściski dla Weroniki
  • edytowano października 2012
    Można kupić polski odpowiedznik...Za kilkaset zł. Tylko, że nie mamy pewności jak się sprawdzi w jej przypadku.
    Spoko, cały czas myslę...
    :D
  • Małgosiu, sprawdź, czy w Rajchu czasem nie jest taniej. Nie wiem, czy można kupić od ręki, ale M. jedzie w czwartek do Warszawy, więc jeśli byłoby taniej i można kupić szybko, to może przywieźć (vanem jedzie, sam z psem).
  • Sklepy rehabilitacyjne prowadzą też wypożyczalnię sprzętu, spróbuj... może będzie taniej, może się okazać że ten polski jest dla niej zły/dobry i podejmiecie decyzję czy kupić,  ostatecznie chyba długo z niego nie pokorysta więc może być naprawdę taniej. A do tego napiszę priv :)
  • edytowano października 2012
    Dzięki wszystkim.

    Filmiku nie mam, bo sprzęt mi padł. Ale...ale...
    Chwalimy się okularami. Wczoraj odebrane. Na razie Weronika się z nimi nie rozstaje. Prawda, że twarzowe?
    :D


  • Weronika wygląda w tych okularach ekstra!
  • piękna dziewczyna;)

  • ach ta nasza Werka jak Pani Profesor w tych okularach zreszta Pieknej dziewczynie wszystko jest ok---
  • Małgosiu,ja mieszkam na przeciw zakładu ,który produkuje sprzęt rehabilitacyjny,mogę podejść i spytać.
    Weroniczko bardzo Ci bo twarzy w tych okularkach.
  • Okulary bardzo bardzo...
    Od razu jakas taka starsza sie wydaje...
  • edytowano października 2012
    Dziś Weronika w domu. Można by rzec, ze na wagarach. Odpocząć chciała, a my się na to zgodziliśmy...
    Ale już w tym domu jej się nudzi. Jęczy i marudzi... Powtarzam wielokrotnie, że musi się zająć sama sobą, bo chcę skończyć to, co mam do zrobienia. W końcu zirytowana mówię do niej:
    - Wciąż Ci powtarzam to samo i powtarzam, a ty nie rozumiesz. zastanawiam się czy Ty jesteś normalna? Bo normalny człowiek zrozumiałby od razu...
    - "Jakże by inaczej?!"- pada odpowiedź.
    Rozbroiła mnie...Cała Ona...

    ***
    Usiadłam do komputera.
    - "Nie obijaj się!"

    :)

  • Śliczne dziewczę...
  • Hehehehehehe Malgorzata32 nastepny raz pomyslisz zanim zaczniesz atakowac mloda bo mozesz dostac jeszcze inna odpowiedz ......i wtedy nie tylko rozbroi cie ale ROZLOZY na lopatki...pozdrawjam
  • edytowano października 2012
    Dziękuję...
    +
  • Twarzowe kujonki, Weronika pięknie w nich wygląda - słowa mojej 11 latki Asi

    Pozdrawiamy i dziękujemy za każde informacje o Weronice.

     

  • Jutro Weronika idzie na 2 tyg do szpitala na oddział rehabilitacyjno-neurologiczny.
  • Dziś widziałam u Weroniki krople potu spływające po twarzy podczas ćwiczeń na lokomacie...
    Ale nawet w takiej chwili uśmiech jej nie opuszcza.
    To się nazywa siła!!!
  • Zrobiłam jej zdjęcie komórką. Ale nie moge wrzucić na komputer. Ktoś mi pomoże? Mogę podesłać?


  • Kobieta taka jak Werka da rade nawet potowi i wazne ze z usmiechem,,,,,pozdrawjamy i buziaki przesylamy
  • Dzieki Malgosiu za kazde slowo o Werunii. A co u starszej -Oli?
  • Małgorzato, napisz proszę, czy nadal Weronika potrzebuje tych poręczy? 
    Bo wtedy, co pisałaś, mąż się dowiadywał, ale to były wakacje i kompetentna osoba na urlopie, a potem nam sie maluch ciut za wcześnie urodził i trochę zamieszania było. Powoli ogarniamy i jeśli jest potrzeba, spróbujemy pomóc. I koniecznie napisz, co z chodzikiem. Ma już taki, jak potrzeba? Jak nie, to podaj specyfikację na priv, może się uda pożyczyć.
  • Dzieki Malgosiu za kazde slowo o Werunii. A co u starszej -Oli?
    Ola ma się dobrze. Zdrowotnie wszystko ok.
    Aktualnie zajęta nauką, konkursami, i wyborem liceum 
    :D
  • Dziś po weekendowej przepustce Weronika z powrotem wróciła na te trzy dni do szpitala. Ale bardzo niechętnie tam jechała. Nie lubi tam byc...


    A ja dziś miałam piękny sen...Weronika biegała i tańczyła...
    Wokól był wielki tłum ludzi. I wszyscy krzyczeli CUD! 
    :)
  • edytowano października 2012
    Pamiętam +++
  • Malgorzata32 a sny czesto sie sprawdzaja....Pozdrawjamy i nie zapominamy++++ za Werke
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.