Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1125126128130131188

Komentarz

  • zapominam dziękować

    za życie, za zdrowie, za dobre samopoczucie, za pracę,

    za małża to czasem dziękuję

    ;)
  • Małgorzato, składam na Twoje ręce od całej mojej rodziny życzenia pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Świąt pełnych miłości, ciepła i nadziei i  Bożego pokoju w sercu.
    Wesołych Świąt!
  •  I choć może dla niektórych zabrzmi to zbyt górnolotnie, to myślę, że ta nasza Weronika ma tu teraz jakąś misję. Biorąc pod uwagę to, co się tu dzieje myślę, że Pan Bóg posłużył się nią w swoim planie względem wielu ludzi...

    I pozwólcie, że podzielę się z Wami bardzo osobistą refleksją... Otóż nasza Weronika jest dziewczynką bardzo energiczną, żywotną, radosną i bezpośrednią, co pewnie potwierdzą Ci, którzy ją znają. Ma bardzo dużą łatwość wchodzenia w grupę, przyciągania do siebie ludzi... W rodzinie jest przez niektórych nazywana "iskiereczką". Teraz widzę, że ta mała Iskiereczka ma misję szczególną... I wierzę, że ta mała iskiereczka jest w stanie rozniecić wielki pożar w ludzkich sercach...
    napisałaś Małgorzato rok temu.
     Dziękuję Wam, że jesteście. Życie Weroniki jest cudem. Naszego Kajtka też. 
  • edytowano grudnia 2012
    Życie Weroniki jest CUDEM!
    Tak jak każde życie...
    Wczoraj w chwili refleksji wróciłam pamięcią do tych świąt sprzed roku, do tych wydarzeń...
    Wierzyć się nie chce...

    Tak było przed rokiem (27.12.2011)


    image














































    A tak po roku (21.12.2012)

    image



    CHWAŁA PANU!!!

  • edytowano grudnia 2012
    Bez komentarza...

    (Dopiero teraz mam odwagę upublicznić te zdjęcia)

  • Dziękuję Małgosiu za Twoją madrość i odwagę.Cud!!!!!!!!.Chwała Panu!!!!!!
  • Słow kilka dla wiernych fanow Weroniki...

    Jestesmy na etapie weryfikacji dotychczasowej rehabilitacji i terapii Weroniki. Jako, ze po feriach zimowych chcemy nieco ja zmodyfikowac, zmienic, jeszcze bardziej dostosowac do indywidualnych potrzeb naszej corki.
    W zwiazku z tym Weronika konsultowana jest u wielu specjalistow z roznych dziedzin. W zeszlym tygodniu miala np robione testy u pani neuropsycholog, ktora prowadzi ja niemal od poczatku. Dzis odebral;am opinie z tej konsultacji. Opinia jak opinia- obiektywnie oceniajaca aktualny stan i mozliwosci dziecka. Ale nie o tym chce pisac...
    Przy okazji pozwolilam sobie na dluzsza rozmowe z ta pania- neuropsycholog z tytulem profesorskim.
    I to, co od niej uslyszalam to prawdziwy miod na moje serce...Słowa, ktore niosa niesamowita nadzieje...
    Ta pani pozwolila sobie wyrazic opinie, ze Weronika (biorac pod uwage stan wyjsciowy i postep) ma ogromne szanse wyjsc z tego bez zadnych konsekwencji, albo z niewielkimi. Ale na pewno ma szanse funkcjonowac normalnie w spoleczenstwie.
    Oczywiscie nie jest to pewnik, zwazywszy, ze neurologia jest nieprzewidywalna, ale taka szansa istnieje...
    Oczywiscie nie stanie sie to jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. Potrzeba duzo pracy, motywacji, cierpliwosci i czasu...
    Powiem szczerze, ze taka opinia z ust tej osoby to dla nas wielka nadzieja.
    Chwala Panu!

    A o modlitwe wciaz prosimy!

  • Małgosiu,  

    pamiętam!


  • NADZIEJA jest :))
    +++
  • Małgosiu, dzięki za wszystko, co piszesz! Jak bardzo jesteś ufna Bogu w tym wszystkim! Dzięki za zaufanie.

    Dziękuję za informację o Weronice. Oby więcej takich mądrych lekarzy, jak ta pani neuropsycholog. I super, że takie dobre wieści...

    +++

  • za Werke +++++ z Aachen
  • Weronika
    :x
    wciąż mam w pamięci ten spacer, który Ci obiecałam jeszcze będąc z K. w CZD

    +++
  • @Olkowa, trzymamy za slowo.
    Jednoczesnie majac nadzieje, ze ten spacer to na wlasnych nogach (Weroniki nogach) bedzie.



  • O to się modlę ;-)
    Tamtego dnia, pamiętam, że Weronika prezentowała, jak już pięknie mówi :-).. a teraz zobacz... próbuje chodzić... niesamowite!
    =D>
  • Po feriach to sie dopiero hardkor zacznie...

  • Słow kilka dla wiernych fanow Weroniki...

    No, są na orgu tacy, którzy zarejestrowali się tu w grudniu '11 z powodu tejże, jej rodzeństwa i rodziców

    Ogromne dzięki. Ja od początku nie przewidywałem innej opcji, niż: 
    Weronika (biorac pod uwage stan wyjsciowy i postep) ma ogromne szanse wyjsc z tego bez zadnych konsekwencji, albo z niewielkimi. 


    Dziękuję za wspaniałe wieści.

    +++


  • edytowano stycznia 2013
    Dzieki!
    Pzypomnialo mi sie:

    :)
  • Słow kilka dla wiernych fanow Weroniki...

    No, są na orgu tacy, którzy zarejestrowali się tu w grudniu '11 z powodu tejże, jej rodzeństwa i rodziców


    +++


    Są, ja też do nich należę :)
  • I ja też.
  • Ja też dzięki Weronice TUTAJ! +++ :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.