Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

15455575960188

Komentarz

  • Małgorzato, jak się trzymasz? Jak Twój mąż? Jak dzieciaki?

    +++
  • Małgoś, jak żyjecie?
    Jakieś wieści z Bydgoszczy?
  • Pewnie zbyt zmęczona fizycznie i psychicznie, by pisać.
  • Kochani, dziś cały dzień poza domem. Wróciliśmy jakąś godzinkę temu. Dopiero usiadłam przy kompie. Ale nic Wam dziś nie napiszę...Przede mną jeszcze jakieś dwadzieścia kilka tajemnic różańcowych do odmówienia- dziś dwie nowenny się nałożyły. Dzieci jeszcze nie śpią...A rano o 7.00 mamy Mszę Św w Falenicy...
    Jutro będę wolniejsza, to coś napiszę...
  • @M32 - wiele nie dam rady, ale jedną dziesiątkę mogę za Ciebie wziąć. Tylko napisz którą.
  • Niespodzianka: http://www.tradizione.biz/forum/viewtopic.php?f=32&t=20293
  • Małgorzato32 wezmę jedną część. Napisz którą, rozpiszmy to szybko i łatwo nam pójdzie.

  • Ho capisco tutto! Grazie mille!
  • Pamiętamy.....
  • Oddam dwie tajemnice bolesne- droga krzyżowa i śmierć na krzyżu.
    Oraz całą część chwalebną...
    Z resztą dam radę. Odmawiamy z mężem.
    Bóg Wam zapłać za wszystko!
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]Oddam dwie tajemnice bolesne- droga krzyżowa i śmierć na krzyżu.
    Oraz całą część chwalebną...
    Z resztą dam radę. Odmawiamy z mężem.
    Bóg Wam zapłać za wszystko!

    Bierę Chwalebną.
  • To ja Bolesne
  • Małgoś, ja tez Wam mogę jakąś część podebrać.
  • ja rowniez chetnie ci ulze prosze cos mi odac
  • Chyba już się modlą. Ale ja i tak te chwalebne zmówię, nie zaszkodzi przecież. :bigsmile:
  • Kochani, nie wiem, co dziś działo się na forum, ale dotarły do mnie informacje, że nie dzieje się dobrze. A to ewidentny znak, że zły się wścieka.
    Kochani, cokolwiek jeszcze się wydarzy NIE PODDAWAJMY SIĘ!
    NIE DAJMY SATYSFAKCJI ROGATEMU!

    on tylko ręce zaciera...

    Ta walka to nasze wspólne dzieło...

    Kochani, w tej modlitwie nie chodzi tylko o moją rodzinę...
    Tu chodzi o coś więcej...

    Ja ze swej strony zapewniam modlitwę za całe forum...Za każdego modlącego się za nas...Za każdego człowieka dobrej woli, którego poruszyło to nasze nieśzczęście...

    Dziś uroczystość Świętej Rodziny.
    Byliśmy na Mszy św Łomiankach, której przewodniczył ks Bp Stanisław Stefanek. Jednocześnie była też 25 rocznica Wspólnoty Świętej Rodziny, którą założył Abp Kazimierz Majdański.
    Modliliśmy się u grobu śp acp Kazimierza Majdańskiego. Na jego grobie widnieje napis- Sługa prawdy Bożej o rodzinie. Wszystkich Was poleciłam w sercu Świętej Rodzinie...
    Ojciec Majdański często powtarzał słowa Chrystusa "Będziecie moimi świadkami"
    Tymi świadkami mamy być my wszyscy...
    Musimy świadczyć o DOBRU. Wbrew wszystkiemu...
  • [cite] MonikaN:[/cite]

    Ho capisco tutto! Grazie mille!







    ło, ja też! jakie te romańskie podobne, nadziwić się czasem nie mogę.

    dzięki Maciek za linka - znasz autora tamtego wątku?

    Małgorzato, zaraz idę na moją stałą koronkę za Was +++

    edit: nie umiem naprawić tego, że moja wypowiedź też jest na szaro.
  • "dzięki Maciek za linka - znasz autora tamtego wątku?"

    Nie znam.
  • aha, a jak Ty znalazłeś tę jego wypowiedź? jeśli oczywiście możesz powiedzieć :bigsmile:
  • Haczor też ciekawy - a ja zaskoczona, że coś tam zrozumiałam :wink:
  • [cite] Małgorzata32:[/cite] (...)

    Dziś uroczystość Świętej Rodziny.
    Byliśmy na Mszy św Łomiankach, której przewodniczył ks Bp Stanisław Stefanek. Jednocześnie była też 25 rocznica Wspólnoty Świętej Rodziny, którą założył Abp Kazimierz Majdański.
    Modliliśmy się u grobu śp acp Kazimierza Majdańskiego. Na jego grobie widnieje napis- Świadek Bożej prawdy o rodzinie. Wszystkich Was poleciłam w sercu Świętej Rodzinie...
    Ojciec Majdański często powtarzał słowa Chrystusa <i>"Będziecie moimi świadkami"</i>
    Tymi świadkami mamy być my wszyscy...
    Musimy świadczyć o DOBRU. Wbrew wszystkiemu...

    Małgosiu,
    mojej rodzinie też się drogi przecięły z Ojcem Majdańskim i Wspólnotą w przedziwny doprawdy sposób... Bardzo się cieszę, że Pan Bóg dał im tyle lat niezwykłej posługi rodzinom. Poruszyłaś dawne wspomnienia... Chyba trzeba ich odwiedzić:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.