Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

15556586061188

Komentarz

  • [cite] Barbara:[/cite]Chyba już się modlą. Ale ja i tak te chwalebne zmówię, nie zaszkodzi przecież. :bigsmile:

    Wcześniej pisałam, że odmówię. Ale nie zaszkodzi masz rację. Teraz Małgorzata32 ma Chwalebne x2.

  • Niesamowite!
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]aha, a jak Ty znalazłeś tę jego wypowiedź? jeśli oczywiście możesz powiedzieć :bigsmile:
    To akurat proste - mam w statystykach adresy stron, na których ludzie klikają w linki do nas.
  • OT: Ciekawe, jaką masz najbardziej zaskakującą stronę w tych statystykach.
  • A ja widziałam u nas:
    [cite] Lavaredo74:[/cite]Zapisałam sie tutaj tylko żeby powiedzieć że włoski katolicki forum "Tradizione" też modli się w intencji Weroniki, Małgosi i całej ich rodziny.
    Małgosiu, mieszkamy daleko, ale odzuwam więz duchową, i poruszona jestem Twymi komentarzami na temat cierpienia i poddania sie Woli Bożej. Jesteś wspaniała!
    A więc ja milczę i modle się nadal!
    Marina.
  • Pamiętam +++
  • Małgosiu są jakieś wieści? Jak Ola? Jak dzieciaki w domu... no i jak Wy d050.gif
  • +++ dzień w dzień
  • Kochani była wykasowana Tabela z Nowenną Małgosi :bigsmile:
    Basja i Bridget wszystko mają pod kontrolą:wink:
  • :cry: A my i tak modlić się będziemy!!!!
  • Sylwester ,petardy .szampany a my różance w dłoń!
  • Damy radę +++
  • +++ jak bede w Szczecinie to wiecej ludzi zaangazuje w modlitwe za Was
  • Wielu Błogosławieństw w tym Nowym Roku +++
  • Kochani, nie mam czasu pisać...A więc b. krótko...
    Ola zdecydowanie lepiej. Od wczoraj pozwolono jej chodzić. Ale jest dość słaba. Musi robić to stopniowo i nabierać sił. Dziś wybiera się na Mszę Św do szpitalnej kaplicy.
    Weronika bez zmian. Nadal nie ma z nią takiego kontaktu, jakiego się wszyscy spodziewają. Ale otwiera oczy i ma wyraźne pory czuwania i snu. Na pewno też słyszy.
    Jest bardzo napięta mięśniowo, dlatego trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć...
    Prof T jest dobrej myśli. Jak dla mnie te jego prognozy są może zbyt optymistyczne- twierdzi, że przy odpowiedniej stymulacji Weronika ma 99% szansy na powrót do normalności.
    Ale trzeba non stop ją stymulować i ćwiczyć- najlepiej w kolka osób jednocześnie i przez kilka godzim dziennie... Niestety sam prof, chociaż ma na swym koncie ogromne sukcesy w wybudzaniu ze śpiączki, jest osobą dość kontrowersyjną w środowisku medycznym...
    Jutro mamy rozmowy w CZD w sprawie przeniesienia Weroniki...
  • Małgosiu - cały czas żarliwie. +++
  • Dzisiejsza Komunia za Weroniczkę
    +++ pamiętamy
  • Czy te ćwiczenia i stymulacje muszą prowadzić rehabilitanci, czy też odpowiednio przeszkoleni woluntariusze ?

    Sama nie dasz rady - a lekarze mają swoje obowiązki ....

    Może by wprowadzić kilka osób - ja jestem chętny --- aby utrzymać odpowiednie natężenie i częstotliwość ćwiczeń ???

    My mamy do CZD jedynie 4 km
  • potrzebne kilka osób do nowenny pompejańskiej

    +++
  • [cite] Adalbert:[/cite]Czy te ćwiczenia i stymulacje muszą prowadzić rehabilitanci, czy też odpowiednio przeszkoleni woluntariusze ?

    Sama nie dasz rady - a lekarze mają swoje obowiązki ....

    Może by wprowadzić kilka osób - ja jestem chętny --- aby utrzymać odpowiednie natężenie i częstotliwość ćwiczeń ???

    My mamy do CZD jedynie 4 km

    Małgosiu,
    ja przedpołudniami też jestem dyspozycyjna i jeśli potrzeba stałej symulacji/ćwiczeń, które mogą wykonywać laicy, chętnie się włączę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.