Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

16667697172188

Komentarz

  • pamiętam +++

    płakać nie wstyd
  • prosze jeszcze 3 osoby do nowenny
  • bardzo prosze o zamiane na inna godzine w koronce. jestem wpisana na stałe na 23.30, ale powinnam o tej porze spać, bo potem mam całą noc sajgon z chorą córką.
    pasowałaby mi np. 22, ale nie wiem czy tej osobie która jest teraz na tę godzinę wpisana odpowiadałby taka zamiana.

    to tylko na kilka dni chociaż, dopóki nie wyjdziemy z tej świnki.

    pozdrawiam,
    zombie
  • Pustynny a moja 21.15? mogę się zamienić :)
  • pasuje - baaardzo dziekuje :)

    jak juz sie ogarniemy, to dam znac i zamienimy z powrotem.
  • @origami, ale ja chętnie często dołączam do Koronki:)

    Znajomi? Pomyślę...
  • Nie było mnie prawie tydzień na forum, ale melduję, że wciąż z rodziną pamiętamy w modlitwie
  • [cite] magmonda:[/cite]Nie było mnie prawie tydzień na forum, ale melduję, że wciąż z rodziną pamiętamy w modlitwie
    To może do Nowenny??
    :bigsmile:
  • Miałam na myśli swoje zobowiązanie - Koronkę, no ale takiej prośbie się nie odmawia - dziś wezmę, ok?
  • [cite] magmonda:[/cite]Miałam na myśli swoje zobowiązanie - Koronkę, no ale takiej prośbie się nie odmawia - dziś wezmę, ok?
    Wpisałam do radosnych:bigsmile:
    :bt:
  • @origami

    No właśnie zameldowałam, że wciąż jestem i wspieram modlitwą (Koronka 20.15) + jeszcze modlitwa dzieci.
  • Małgosiu, Zbyszku - jestesmy, pamiętamy, modlimy się.
  • O mój Dobry Boże, miej rodzinę Małgorzaty w swojej opiece!

    Nie było mnie na forum od początku Adwentu. Cały ten wątek przeczytałam wczoraj w nocy. To co się wydarzyło 10 grudnia mnie zszokowało. To co się dzieje po 10 grudnia mną wstrząsnęło. Nie mogłam już zasnąć tej nocy. Wszystkie niedogodności dnia dzisiejszego z tym związane ofiaruję w intencji Waszej rodziny i przyłączam się do modlitwy.

    Szczególnie za Ciebie, Małgorzato. Jesteś źródłem siły i wsparcia dla całej rodziny, nie myśląc o zajęciu się swoimi zszarganymi emocjami. Podziwiam Twoją postawę pełną oddania i odwagi, podziwiam Twoje okresowe "nieogarnianie" wszystkiego. Jesteś kobietą prawdziwie mężną.

    +++
  • Miesiąc minął...
    Trudny miesiąc. Ale też miesiąc pełen łaski dla wielu ludzi.
    Mam tyle przemyśleń...I tyle wątpliwości...

    Może wypadałoby się podzielić?
    Dziś nie jestem w stanie, wybaczcie...

    Ale po raz kolejny mówię B??G WAM ZAPŁAĆ!
    Za wszystko...
  • +++



    @origami, trudno naprawdę jest mieć pewność, że się nie zawiedzie żadnej, ale to żadnej nocy równo np. o 2:45.
  • podbijam

    +++

    K
  • Zdobyłem móżdżek cielęcy, postaram się przygotować na weekend jakąś potrawę dla Weroniki.
  • [cite] Agnieszka3:[/cite]Hm.... ja bym jednak próbowała z potrawami JAKIE ona lubiła :P Sama mam do tej pory takie smaki z dzieciństwa, które automatycznie przywołują wspomnienia (dawno nie wyciągane na zewnątrz)
    A co takiego ma móżdżek cielęcy??? może jakieś super właściwości?
    Przeczytaj ten wpis:
    Małgorzata32
    CommentTime7 dni temu
    podziękujcytuj# 1993
    No więc w CZD nie ma chwilowo miejsca. Ale nam obiecali pod koniec tygodnia, ew. po niedzieli.

    Wyjęli jej sondę żołądkową i była pierwsza próba karmienia. Wprawdzie trudno jej jeszcze otworzyć usta, ale jakoś poszło....
    Takie jedzenie to dodatkowa stymulacja( smakowa).
    Od jutra będziemy wkraczać z własnym jedzeniem. Bo to szpitalne to porażka- przecierane zupy z kateringu na dodatek odgrzewane w mikrofalówce.
    A ona ma dostawać dietę wysokobiałkową z dużą ilością mięsa, żóltek, czosnku, pewnych ziół- to zalecenie prof T., który udzielił b. szczególowych wskazówek co do odżywiania. - Aby dostarczyć mózgowi odpowiednich składników do regeneracji...Cielęcina, królik, wołowina, móżdzek....(Maniek,chyba odwiedzę tego twojego rzeźnika, bo zdaje się, że móżdzek też ma w swojej ofercie?)


    Dziękuję za ten wpis - Agax4, asia, Agagaw, _Joanna _, Piotr i Kasia, Aneta, magmonda, Cart&Pud, kowalka, Katanna, Joanna i Bronisław, Monika73, Wanda, Sylwunia, MamaMika, Basja, manatta, Klarcia, Olesia, ganna4, Nika6+2, Izka, Iśka, dana, celinka, Agusia, IrenaB, Anna78, izsa73, Ka-na, Ponura Kura, Pani Łyżeczka, Elwik, Też kura
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.