Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

16768707273188

Komentarz

  • "...trudno naprawdę jest mieć pewność, że się nie zawiedzie żadnej, ale to żadnej nocy równo np. o 2:45. "

    ja nastawiam budzik, odmawiam, jak przysypiam to siadam, ukleknę lub stanę - jak mam poczucie że nie bardzo mi poszło, to rano odmawiam jeszcze raz :) chcę modlitwy za rodzinę Małgosi i staram się jak najlepiej pomóc - w ten sposób

    polecam i zapraszam do nocnej modlitwy koronkowej
  • a my zapraszamy do nowenny - dziś potrzeba 16 osób :hv:
  • [cite] Iwinka i Marvin:[/cite]"...trudno naprawdę jest mieć pewność, że się nie zawiedzie żadnej, ale to żadnej nocy równo np. o 2:45. "

    ja nastawiam budzik, odmawiam, jak przysypiam to siadam, ukleknę lub stanę - jak mam poczucie że nie bardzo mi poszło, to rano odmawiam jeszcze raz :) chcę modlitwy za rodzinę Małgosi i staram się jak najlepiej pomóc - w ten sposób

    polecam i zapraszam do nocnej modlitwy koronkowej


    dzisiejsze czytanie:smile:
    Nad ranem, gdy jeszcze było ciemno, wstał, wyszedł i udał się na miejsce pustynne, i tam się modlił.
  • Malgosiu +++
  • zapraszam do nowenny - brakuje 3 osób do światła i 3 osób do chwalebnych :hv::hv::hv::hv::hv::hv:
  • Małgosia jest pewnie bardzo zajęta, ale podpytałam czy może my możemy zdać relację z dzisiejszej wizyty w szpitalu...zgoda jest, więc spieszę donieść, że z każdą wizytą widać dużeee postępy:) Szczególnie jak się nie widzi Weroniki przez kilka dni. Kochana nasza ( jesli mogę tak napisać Małgosiu) Weronika ewidentnie łapie kontakt wzrokowy:cheer:, widać że słucha tego co sie jej opowiada, ożywia się kiedy coś ją zainteresuje, wodzi wzrokiem za osobą która do niej mówi - achh bardzo to wszystko wzruszające bo widać jak malutka bardzo sie stara, jak bardzo by chciała przebić sie przez ciało, które nie bardzo chce jeszcze słuchać - ale wierzę, że wszystko przed nami bo jest lepiej, z każdym dniem malutkimi kroczkami ale lepiej:heartsabove: Tak więc do boju....modlitewnego boju:wink:
    Małgosiu - jesteśmy, pamiętamy i modlimy się:)
  • Czy jeszcze potrzeba do nowenny? Jestem po mojej, coś mogę wziąć.
  • Już nie:)
  • Ale za półtorej godziny zaczyna się nowy dzień :wink:
  • +++:bigsmile:
  • Aginiu, dzięki za relację!
    Ja dziś nie byłam w szpitalu. Na czas wizyty u nas mojej szwagierki(siostra męża) trochę sobie ten szpital odpuściłam. Jako, że ona była mocno zaangażowana, więć na zmianę ze Zbyszkiem pełnili dyżury przy Weronice..
    Oczywiście informacje przekazywali mi na bieżąco. Ale ponieważ moja relacja z dzisiejszego dnia mogła by być jednak nieobiektywna, więc pomyślałam sobie, że posłużę się kim innym:)
    Maciek, mąż Agini dziś wieczorem zadzwonił do mnie ze szpitala, aby przekazać mi te "rewelacje". Pomyślałam sobie, że być może jemu łatwiej jest zauważyć postępy, bo widzi Weronikę raz na jakiś czas. My zaś jesteśmy z nią na okrągło... Zresztą On nie reaguje tak emocjonalnie. A więc jest to relacja osoby z boku, pełnej dystansu do całej sytuacji- myślę, że cenna....


    A tak w ogóle to też się cieszę razem z Wami
    :jumping::jumping::jumping:
  • Dokładnie tak Małgosiu, jak się jest na zewnatrz to łatwiej o obiektywizm:) Bardzo mnie ucieszyła dzisiejsza relacja męża:swingin:
  • Mąż to ten obywatel z czarną brodą?
  • Tak, Maćku!

    Ciekawam, co sama jutro naocznie zastanę...
  • Dzięki za relację.Już wiem dlaczego z takim trudem ostatnio idzie mi modlitwa.Tym bardziej R??ŻANIEC w dłoń.
  • Małgosiu, modlimy się. Dziękujemy za te dobre wieści.
    Pozdrawiamy Was serdecznie. Ucałuj wszystkie dzieciaczki od nas.


    Czy doszła do Ciebie przesyłka? Wysłałam ją w zeszły wtorek.
  • Co do przesyłki, to nic mi póki co nie wiadomo...
  • Pamiętam +++
  • [cite] Maciek:[/cite]Mąż to ten obywatel z czarną brodą?

    Tak:) To dobrze, czy źle a015.gif :wink:
  • I my pamiętamy
    +++
    Dla naszych dziewczynek to już tradycja, że każda wieczorna modlitwa zaczyna się Koronką za Weronikę i jej rodzinę... Same wyciągają różańce zaraz po myciu ząbków :bigsmile:
  • Ja tu ostatnio troche mniej ale od poniedzialku wrocilam do pracy ale Za Malgosie i jej rodzine nadal trwamy w modlitwie
  • Malgosiu +++
  • Zapraszamy do Nowenny.Tajemnice czekają.Czekają.Czekają...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.