Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

18586889091188

Komentarz

  • Jakość zdjęć kiepska, bo z telefonu...:confused:
  • Dzięki za zdjęcia, Małgosiu Weronika jest piękna.
    +++
  • Małgosiu, koleżanka mi podesłała link - Rafał jest po wypadku, w wieku podobnym do Weroniki. Także się powoli wybudza.

    Modlitwa za Rafała
  • Małgosiu, Weronika wygląda dużo lepiej niż na poprzednich zdjęciach. I patrzy na nas ze zdjęcia. Będę się modlić mając to spojrzenie w pamięci. Usciskaj ją od wszystkich orgowych ciotek i wujków!
  • Naprawdę. Chwała bogu za miejsca i przestrzenie, w których jest nadzieja na zdrowie...
    Nie uwierzyłam, że to ta sama dziewczynka..., Małgosiu! :-D
    Będe się teraz najmocniej modlić o siły dla niej... Potrzeba jej ich!
    +++
  • Zapraszam do nowenny :ct:
  • pamiętajmy, jaki dzień jutro...

    Droga > Miłość Boga > Punkt 419

    â?? Dziecko. â?? Chory. â?? Czy nie odczuwasz chęci, aby pisać te słowa z dużej litery? Albowiem dla duszy zakochanej dzieci i chorzy są właśnie Nim samym.


    +
  • 10 osób potrzeba jeszcze na dziś do nowenny
  • Bardzo bardzo proszę o pomoc modlitewną w Nowennie Małgosinej.Zostały Radosne 5 i Chwalebne 3.
  • Dziś z okazji Światowego Dnia Chorego Weronika wraz z innymi chorymi dziećmi uczestniczyła dziś we Mszy Św, którą w CZD odprawił Ks. Abp Henryk Hoser SAC.




    Podobno wydarzenie to relacjonowała TV Trwam.
    :bigsmile:
  • Jesteśmy baaaaaaaaaaaaardzo zadowoleni z tego, co nam dziś zaprezentowała Weronika!
    :jumping::jumping::jumping::jumping::jumping:

    To świadczy nie tylko o powrocie jej świadomości, ale również myślenia.

    I teraz już wiemy na pewno, że uśmiechanie się Weroniki jest w pełni świadomą reakcją.

    Chwała Panu!
  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    To cudownie!

    Oczywiście nadal +++
  • :ip::ip::ip:
  • A wszyskto rozbija się o ten śmiech...:bigsmile:

    Dziś mąż zabrał do szpitala młodsze rodzeństwo Weroniki- Pawła i Julię.
    Weronika bardzo się ożywiła na ich wizytę. W pewnym momencie Paweł puścił...bąka. Weronika na ten incydent zareagowała...śmiechem.

    Ale wieczorem miało miejsce jeszcze inne zdarzenie...
    Ponieważ ze ze względu na złamaną rękę i przykurcze trudno jest ubierać Weronikę zalecono nam ubieranie jej w luźniejsze ciuchy. I tak Weronika korzysta np z moich bluz...
    Ale oczywiście mój mąż bardzo wziął sobie to zalecenie do serca. I dziś, kiedy przyjechał po mnie do szpitala przywiózł Weronice.....swoją koszulkę...Rozmiar-męskie XL. Cały dumny z siebie wyciągnął ową koszulkę i pokazuje córce:
    -Zobacz, jaką fajną koszulkę Ci przywiozłem! Nówka sztuka!
    Weronika tylko spojrzała...I w tym momencie parsknęła takim śmiechem, że szok!
    Razem z nią śmiali się wszyscy na sali :bigsmile:
    Znaczy- reakcja jak najbardziej prawidłowa!!! Ona zawsze miała poczucie humoru...

    Odbieramy to jako krok milowy na drodze do pełnego powrotu świadomości...
  • Tak Weronika kojarzy mi się z uśmiechniętą buzią... tak się cieszę że znowu się śmieje :ap:
  • Super :bigsmile:
    Brawo Weroniko - Rodzice jesteście b dzielni
  • +++

    :bigsmile:
  • :bs:Dzielna Dziewczynka !
    +++
  • :bigsmile:+++:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.