Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KORONKA NIEUSTAJĄCA W INTENCJI WERONIKI, OLI, MICHAŁKA

2456710

Komentarz

  • Trzeci dzień Nowenny do Ojca Pio

    Święty Ojcze Pio, Ty przez codzienne dźwiganie krzyża zasłuzyłeś na miano Cyrenejczyka, wierzyłeś, że Pan w swoim miłosierdziu poda rękę i obdarzy mocą, módl się w tych trudnościach..... i uproś u Jezusa łaskę wytrwania w dobrym.

    Ojcze Nasz.....
    Zdrowaś Mario.....
    Chwała Ojcu.....
  • Pytanie podobne jak w innym łatku modlitewnym: czy jesteście"za" lub "przeciw"? aby na przykład linkować tu z wielodzietni.info?
  • Czwarty dzień Nowenny do Ojca Pio


    Święty Ojcze Pio, doświadczany z woli Bożej wielkim cierpieniem, przyjmowałeś je jako los wybranych dusz i dar prowadzący do zbawienia, wstawiaj się u Boga, abysmy z godnością chrześcijańską przyjęli ból i uproś łaskę.....


    Ojcze Nasz....
    Zdrowaś Mario...
    Chwała Ojcu....
  • Jak ktoś jeszcze nie był w wątku o NP za Weronikę &Co to chodźcie... Cuda się dzieją! (Sorki za OT, ale no nie mogę!)
  • Z wątku o NP:
    WERONIKA ZOSTAŁA DZIŚ ODŁĄCZONA OD RESPIRATORA I ROZINTUBOWANA!
    +++
  • Piąty dzień Nowenny do Św. Ojca Pio

    Święty Ojcze Pio, Ty przez swoje niezwykłe zjednoczenie z Panem wlewałeś w serca wątpiacych nadzieję,że Bóg chrześcijan jest Bogiem przemiany, że z cierpienia rodzi sie pokój,a z odrzucenia rozpaczy budzi się nadzieja, bądź ze mną w tym doświadczeniu...., abym ufał w miłość Bożą.

    Ojcze Nasz....
    Zdrowaś Mario....
    Chwałą Ojcu....
  • Boze... od 2.45 do 3.00 probowalam odmowic Koronke i nie dalam rady..... Samym rozpaczliwym probowaniem wypelnilam ten czas..... Zasypialam na stojaco, na siedzaco..... Koszmar :shamed:
  • Pan Bóg to widział.. Walka też się z pewnością liczy :wink:
  • Oddycha sama (przynajmniej wczoraj tak było), chociaż ten jej oddech jes jeszcze pozostawiający wiele do życzenia.

    Poza tym wciąż jeszcze jest w głębokiej śpiączce.
    Ta nasza śpiąca królewna, jak ją pieszczotliwie nazywany:bigsmile:

    A tak w ogóle to Weronika jest baaaardzo w tym wszystkim dzielna- na swój sposób oczywiście.

    Ola zresztą też:bigsmile:
  • Wczoraj zapomnieliśmy nastawić budzika. Obudziłam się o 6.58 i pierwsza myśl: Koronka we wiadomej intencji o 7.00 - dziękuję Ci mój Aniele Stróżu!!!

    Mąż zaspał do pracy.
  • Ja też miałam pierwszego dnia takie "kopnięcie" - aż nie mogłam wyjść za zdumienia, że tak punktualnie. Aniele Stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój! :bigsmile:
  • wklejam i tu:

    Właśnie myślałem o tej dziewczynce w śpiączce, czyli o Weronice. Niedawno miałem doświadczenie z tzw. "śmiercią mózgu".Podaję ci więc namiar do profesora Talara, który potrafi wybudzać 604449599. Jak nie dadzą rady dodzwonić się daj znać, bo na prawdę trudno się do niego dobić. Ja próbowałem z 10 razy i udało mi się po godzinie 20.00. Jest bardzo zajęty pomaganiem ludziom w takim stanie.
    Kolejną osobą jest ojciec Norkowski,który tym się specjalizuje. Znajdą go na tej stronie http://www.facebook.com/l/rAQE6Xuy0AQHunRy5f0_eCyHKS_lCkjHXSq8zH_D_zAj23A/www.sluzew.dominikanie.pl/bracia/
    Modlitwa to , dużo ale do modlitwy czasem przydaje się działanie, więc jeżeli będą potrzebowali pomocy to daj znać
    Z Panem Bogiem
  • Ja dziś w nocy to odmawiałam już jak automat. Miałam trochę pracy "ręcznej" do zrobienia i zeszło mi do 04:00. W międzyczasie, w zmęczeniu starałam się dokończyć ostatnią część Pompy i dwukrotnie zdarzyło mi się "samoczynnie" przestawić odmawianie zdrowasiek na koronkę - i to w moich umówionych godzinach. Ocknęłam się w wielkim zdziwieniu tak mniej więcej po pierwszej dziesiątce koronki (odmawiałam na głos). Potem musiałam nieźle główkować, gdzie ja tą Pompę skończyłam i dla pewności zaczynałam ostatnią pamiętaną tajemnicę raz jeszcze. Normalnie czad! :shocked: W ten sposób chwalebne to chyba z pięć razy odmówiłam...
  • nie wiem czy tak można, ja nagrałam koronkę na telefon i odmawiam w nocy razem z radiem niepokalanów, przynajmniej się nie mylę...chyba- walka ze snem pozostaje ale zawsze w intencji
  • Ja też miałam taką pobudkę w nocy w pierwszym dniu. O 23.58 obudziłam się nagle, jakby ktoś mówił : Obudź się, już czas!
    I udało mi się odmówić o północy Koronkę :bigsmile:
    Niesamowite się rzeczy dzieją....
  • Okazuje się, że zabieganie w ciągu dnia może być nie gorsze niż obudzenie sie w nocy :cr:

    Metoda z alarmem w telefonie wybitnie wspomaga kopniaki Anioła Stróża:wink:

    +++

    W górę!
  • Szósty dzień Nowenny do Ojca Pio

    Święty Ojcze Pio, Ty stałeś się dla nas przykładem posłuszeństwa w wierze, wiedziałeś, że gdzie nie ma posłuszeństwa, tam nie ma cnoty, tam nie ma dobra i nie ma młości; gdzie zaś nie ma miłości nie ma Boga, a bez Boga nie idzie się do nieba. Bądź moim orędownikiem, gdy proszę o łaskę.....

    Ojcze Nasz....
    Zdrowaś Mario....
    Chwała Ojcu....
  • Dzień siódmy Nowenny do Ojca Pio

    Święty Ojcze Pio, niestrudzony naśladowco Chrystusa, wszystkich z ufnością proszących o pomoc zapewniałeś, że otrzymają od Boga łaskę świętej wytrwałości, módl się, gdy błagam Boga o łaskę....

    Ojcze Nasz....
    Zdrowaś Mario....
    Chwała Ojcu....
  • ??smy dzień Nowenny do Ojca Pio

    Swięty Ojcze Pio, wzorze ewangelicznej miłości Boga i bliźniego, Ty umacniałeś w ludzkich sercach przekonanie, że Bóg nie może odrzucić szczerego pragnienia miłowania Go. W imię miłości, która przepełniała Twoje życie, wyjednaj mi w niebie dar...., o który Cie z ufnością proszę.

    Ojcze Nasz....
    Zdrowaś Mario....
    Chwała Ojcu....
  • Wyjeżdżam, raczej bez dostępu do netu, więc na jutro:

    Dziewiąty dzień Nowenny do Ojca Pio

    Swięty Ojcze Pio, Maryja buła Ci Matką najmilszą, Ją wysławiałeś najbardziej spośród wszystkich stworzeń na niebie i ziemi, przez Twoje oddanie Bożej Matce proszę o pomoc w potrzebie....


    Ojcze Nasz....
    Zdrowaś Mario....
    Chwała Ojcu....
  • Coś wam opowiem..

    Wczoraj około pólnocy próbowałam znaleźć ładowarkę do komórki, bo chciałam budzik na Koronkę ustawić....
    Nie znalazłam :sad:

    Potem próbowałam ustwić alarm na komórce śpiącego męża.
    Nie udało sie :confused:

    Potem dalej szukałam ładowarki..... Psinco! :co:

    Zrezygnowana rzekłam do Boga - "Panie Ty wiesz, że ja bym chciała odmówić tę Koronkę, obudź mnie proszę........"
    I ległam w wyrko.

    Obudził mnie wrzask naszej Małej.. Pamiętając o modlitwie zerknęłam na zegarek:
    2.47!!!! :fm:

    :cheer:

    Dzieciątko wrzeszczało dalej, ale ja i tak odmówiłam, bo Mężu kiwał bujakiem :tooth:

    Chwała Panu!!!
  • Znam takie cuda...:bigsmile:

    Biorę dzisiejszą o 13.15, ale nie na stałe, bo wszystko mam ostatnio mocno pokopane. Z Pompą mam w plecy - dziś będzie cały dzień Różańca, może mnie to naprostuje.
  • [cite] Katia:[/cite]Znam takie cuda...:bigsmile:
    Ja tez, ale bylam wtedy nastolatką, od lat uzywalam wylacznie budzika :ah:
  • Można 8.15? Będę mieć bata, by zwlec się z łóżka w wolne dni :bigsmile:
  • Modlę się i cały czas myślami jestem z Waszą rodziną, Małgosiu +++
    Ale malec zapewnia mi rozrywki dzienno-nocne, dlatego konkretnej godziny nie jestem w stanie zadeklarować :(
  • Ja wiem, że jestem bardzo durna, ale nigdy jeszcze nie odmawiałam koroni, i modlę się za całą rodzinę Małgorzaty npwenną tą z naszego forumowego wątku, dziesiątkami albo litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ale myślę, że spokojnie mogłabym się wpisać na stałą godzinę do koronki, tylko powiedzcie, czy to jest to: http://chomikuj.pl/Jakubinka/MODLITWA/KORONKA+DO+MATKI+BO*c5*bbEJ+NIEUSTAJ*c4*84CEJ+POMOCY,1209824715.doc?
  • Mle to nie ta.Tutaj masz: Koronka do Bożego MIłosierdzia.


    PS. I wcale nie żadna durna, tylko po prostu nie znałaś. Całe życie się uczymy. Ważne, żeby uczyć się dobrych rzeczy. :bigsmile:
  • Ja codziennie ale z godzinami stałymi gorzej. Dlatego modlić się będę dalej ale proszę mnie nie wpisywać na konkretną porę.
  • Przepraszam, ale na razie stała godzina odpada :cry: Mój malec ma straszne kolki przez cały dzień i w nocy też :cry:

    Skorzystałam z chwili, teraz znowu płacze :cry:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.