Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KORONKA NIEUSTAJĄCA W INTENCJI WERONIKI, OLI, MICHAŁKA

1356710

Komentarz

  • U mnie też dziwne zamieszanie, uciekają mi godziny ale nie odpuszczam i nadrabiam :wink:
  • Pax zapewnia, ze sie modli.
  • od Haku
    Dostałam sms od Małgosi:
    "Bardzo niepokoimy się dziś o Weronikę. Podjęto próbę wybudzania jakimiś lekami. W efekcie zasnęła bardzo głęboko. Jest zupełnie bez kontaktu i całkowicie wiotka. Proszę o jeszcze większą mobilizację modlitewną"
    +++
  • no to nastawiam budzik na 5:00:bigsmile:
  • C&P, ostatnio często budzę się i nie mogę długo usnąć, a wtedy wypełniam którąś z nocnych godzin. Nie umiem się zobowiązać, by to stale było o określonej porze. Ostatnie trzy noce, było to koło 2-3.
    Może inne osoby mają podobnie i koronka mimo wszystko jest NIEUSTAJĄCA!
  • Kasiu, mam nadzieję, że tak właśnie jest. Ja też, jak się w nocy przebudzę, to już odruchowo łapię za różaniec.
  • a ja jak usypiam albo się przebudzę to tak z tą koronką w myślach właśnie, w głowie jakoś tak zostaje to czuwanie ... ale przyznam ostatnio trudniej mi z modlitwą - myśli gdzieś uciekają...
  • 1:30 i może być 1:45 i 2:00 więcej nie dam rady. Tylko dziś.
  • Witam serdecznie. Chętnie się przyłączę, ale wcześniej bardzo proszę o krótkie objaśnienie (może przyda się jeszcze jakimś innym tu zaglądającym) - co to znaczy, że "Koronka Nieustająca" - tzn. że o każdej porze dnia ktoś odmawia tę koronkę? Czy to jest Koronka do Miłosierdzia Bożego czy jakaś inna? Pierwszy raz spotykam się z taką formą modlitwy :bigsmile:
    Czy mogę też prosić o najświeższy spis chętnych, aby móc wybrać godzinę?
  • Tak modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego,24 h na dobę-co 15 minut.Chyba zostały tylko nocne godziny,ale jak Ci bardzo zależy to dam jedną ze swoich godz.np.12.45.
  • Dzięki za odpowiedź:-)
    Może lepiej nie będę zabierała nikomu godziny, nocne też mogą być, ale będę się wpisywała sukcesywnie na kiedy mogę.
  • Barbasia w poczekalni prosi o wpisanie na stałe w okolice 3:00
  • Się pogubiłam....:shocked:
    Chciałam prosić o zmianę, a mnie w ogóle nie ma na liscie!? A byłam! 2 razy nawet...
    Zgłaszam wobec powyższego 1.15 na stałe.
    Chyba, że coś pomyliłam.... lista nie ta cy cóś...
  • To ja wezmę 21:30 dzisiaj
  • Ja wezmę 2:00 na stałe
  • Tomku, jeszcze niedawno sprawdzałam wszystko i nie wiem, co się stało. Wtedy byliście na pewno. Balum zresztą też.
    Coś musiałam poknocić, przepraszam.

    Za jakąś godzinę posprawdzam i pouzupełniam. Teraz idę usypiać taką jedną zmorę.:wink:
  • No właśnie! Byłam. Na "starej" liscie miałam 1.00, ale ta obecna 1.15 jest ok.:smile:
  • Uzupełniłam i poprawiłam, kopię zapasową uczyniwszy.:wink:
    Posprawdzajcie w wolnej chwili, czy się wszystko wszystkim zgadza.
  • Chciałam pomóc:-) 21.30 to rzeczywiście bardzo wygodna godzina, bardzo chętnie wzięłabym na stałe, ale z przyczyn ode mnie mało zależnych nie mogę. Biorę 21.30 na dziś, czyli na 12.01 oraz na jutro, czyli 13.01.
  • Poproszę 2.15 na stałe dla mojej znajomej I.
  • Stale 7.00, dzięki za Wspólnotę:ih::ih::ih::ih::ih::ih:
  • I dalej...
    Jutro (14 stycznia) nie mogę 21.30 - za to biorę 3.15, 3.30 i 3.45 w nocy z soboty na niedzielę.
    15 oraz 16 stycznia biorę 21.30.
  • W poczekalni mamababcia chce na stałe do Koronki:)
  • Ja muszę oddać koronkę o 5:00 na ten tydzień do piątku - dzieciaki chore marudzą w nocy strasznie - kto chętnie pomoże?????
  • Nie wiem, czy dobrze rozumiem, że 21.30 jest wolna (taka ładna godzina wolna?), ale jeżeli tak, to podejmę się modlitwy na stałe.
  • Wolna, wolna:-) W takim razie zwalniam się z 21.30 dzisiaj;-) Odmówię sobie o innej godzinie, 21.30 brałam tylko z doskoku.
    Wezmę we wtorek jakieś nocne godziny, napiszę później.
  • To ja poproszę 5.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.