Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KORONKA NIEUSTAJĄCA W INTENCJI WERONIKI, OLI, MICHAŁKA

1457910

Komentarz

  • [cite] uJa:[/cite]
    [cite] Olesia:[/cite]Cart - widzę, że 15.30 jest wolna...
    Tak być nie może...
    Wpisz mnie, wezmę na trochę na stałe...:wink:

    Olesiu - przepraszam za zamieszanie, ja ja jedank odmawiam, ostatnio sie wyrabiam i mam nadzieje ze tak zostanie.


    uJa - modlisz się ?
    Bo ja nadal jestem wpisana na stałe i nadal się modlę.
  • Podbijam, bo co nieco chyba trzeba auktualnić
  • edytowano luty 2012
    A mnie proszę wypisać z 20.00. Będę modlić się dalej, z rana, ale nie mogę już podać konkretnej godziny.

  • Podbijam, może ktoś dołączy się.
  • Katia, wzięłaś 1.30 na stałe? Dziękuję :)
  • Dziękuję wszystkim za modlitwę. 
  • To ja chętnie zwolnię 2.15, a wezmę 20.00 na razie.

    Dzięki!


  • Inka, zmieniłam. Dopisałam cię jako tymczasową na 20.00. Jak zdecydujesz na stałe, to daj znać.
  • Na stałe poproszę. 

    Tak sobie myślę, że może moglibyśmy jakoś "rotować" te nocne godziny?
    Faktycznie, na stałe, przy małych dzieciach i innych nocnych wybudzaniach jest trudno.
    Przez ostatnie dni miałam poczucie mocnej fuszery, stąd zmiana.

    Ale gdybyśmy się wymieniali jakoś, powiedzmy dyżury raz w tygodniu, to może zapełnilibyśmy całość?

  • Katia, wzięłaś 1.30 na stałe? Dziękuję :)

     

    Hm, nie wzięłam. (troszkę tu rozgardiaszu ostatnio;) Ale chętnie wezmę od dziś.

     

    Czyli: 1.00, 1.30 i 2.30. Chętnie zamienię 2.30 na 2.15. Zawsze ciut  wcześniej pójdę spać, wstanę, pójdę do pracy... Dziś mogę machnąć 4 koronki, a co tam

    @};-
  • Katia, to nie tak. Ja i tak się modliłam o 1.30 i niech tak zostanie. Tylko dziś zajrzałam i się zdziwiłam, że to tak się zmieniło. Śpij, dzieciaku, trzeba się wyspać, szczególnie, jak się pracuje.
  • Ja na razie zwalniam moje godziny nocne - 2.45 i 3.00. Ostatnio mały tak dale popalić w nocy, że ja już nawet na budzik nie reaguję.
    :((

    Jak trochę odetchnę to myślę, że znowu wezmę tego godziny.
  • @Katia: Zostaje Ci 1.00 na stałe.
    1.30 mam mamababcia a 2.15 ma I.(znajoma Iśki) więc nie ma sensu, żebyście się dublowały.
    Na 2.30 na razie Cię nie wpisuję, sama zdecyduj, czy w tej sytuacji chcesz się dalej modlić o tej godzinie, czy odpuszczasz. Uczciwie powiem, że na zastępstwo się nie zanosi...
  • @Barbasia: wykreśliłam.
  • @Cart ta znajoma Iśki, to ja. Moźe niejasno to powiedziałam... Właśnie zamieniałam 2.15 na 20.00, czyli zwalniam nocną.

    I ponownie proponuję dyźury nocne. Nikt nie uważa, że to dobre rozwiązanie?
  • Zgadzam się z Inką. Podobna rzecz chodziła mi po głowie. Można zebrać listę osób, które choćby raz, dwa w tygodniu wezmą jakieś nocne godziny.
    Wtedy nikt nie byłby notorycznie niedospany:-D
  • @Inka, Katia:
    Ok, nie wiedziałam, kto to jest owa tajemnicza "I". Teraz już wszystko jasne :)
    Inka jest na 20.00 a Katia na 2.15.
  • Czy ktoś może za mnie przejąć odmawianie o 5? Nie daję rady. Małosia tak mnie budzi w nocy, że chodzę jak zombi, nastawiam budzik na 5, ale w momencie jak go wyłączę, to natychmiast zasypiam na siedząco. Bardzo chcę odmawiać, ale nie jestem z stanie wstać, zasypiam w każdej możliwej pozycji i każdym czasie.
  • Aniu wykreśliłam.

    Mamy wolne następujące godziny:
    02.30
    02.45
    03.00
    03.15
    03.30
    03.45

    05.00

    Może ktoś podejmie wyzwanie, zmierzy się z samym sobą i weźmie którąś z tych godzin na czas Wielkiego Postu?
  • No ja właśnie też chciałam prosić o podmiankę/zamiankę.

    Zmieniliśmy mocno grafik domowy i muszę teraz wcześniej się kłaść spać, żeby się rano obudzić o właściwej godzinie. Już kilkakrotnie musiałam przyspieszyć moją godzinę koronki, parę razy przetrzymałam ale długo nie pociągnę.

    Czy ktoś zamienił by się ze mną. Odmawiam teraz o 0:15, a chciałabym tak do 22:00
  • Agnieszka&5  wezmę za ciebie 0.15, ale ja mam , niestety tylko 8.30 .
  • Mamababcia 8:30 jak najbardziej mi pasuje!!!

    image
  • To proponuję zmianę od jutra, bo Ty już dzisiaj masz odmówione.
  • Śpij spokojnie, dziś odmówię. Przecież to nie odrobek :x
  • Zamieniłam Was dziewczyny. :)
    Sprawdźcie, czy wszystko ok.

  • Dziękuję mamobabciu, to skoro jestem na dziś już tu wolna to wesprę w nowennie.

    Cart - OK
  • Podejmuję się wyzwania i na czas Wielkiego Postu wezmę pierwszą wolną godzinę nocną. I tak często wybudzam się w nocy, dzieci małych nie mam, w sumie to nie jest aż takie wielkie wyrzeczenie.
  • Biorę na dzisiejszą noc 3.00 i 5.00.
  • Aniu dopisałam Cię na 2.30
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.