Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KORONKA NIEUSTAJĄCA W INTENCJI WERONIKI, OLI, MICHAŁKA

1246710

Komentarz

  • Aniu, jeśli dobrze zrozumiałam bierzesz godzinę 5.00 na stałe?
    Tak Cię wpisuję.
  • mamababcia w nowennie prosi o 1.30
  • mamobabciu, a już się uradowałam, że będziemy się razem modlić.
    Ale też dziękuję za modlitwę w godzinach nocnych!
  • Cart&Pud, tak, na stałe.
  • Dziś w nocy (wtorek/środa) biorę 3.30, 3.45 oraz 4.00. Jeśli w międzyczasie ktoś zdecyduje się na którąś z tych godzin na stałe, to wezmę dziś inne nocne.
  • Chętnie wezmę taką godzinę - tylko jedno pytanie - czy liczy się, jakbym odmawiała, idąc chodnikiem?:-)
  • Wymieniłam.
  • ok, zaklepane :cool:
  • Dziś oprócz 6.15 też biorę z doskoku nocne (ze środy na czwartek) 3.30, 3.45, 4.00. Póki nie ma kogoś na stałe to może po prostu bierzmy te nocne godziny raz jeden, raz drugi - na zmianę?
  • Wysłałam maila do Brata z pytaniem o pobożnych znajomych, którzy wiedząw ogóle o czymś takim jak Chaplet of Divine Mercy. Chyba nie ma takowych:(
    Póki co, biorę jeszcze 1.45. :bigsmile:

    edit:literówki, chyba pora iść do domu i pompować:wink:
  • Moniko 0000, ale Ty jesteś Wonderwoman! :bt:
  • [cite] Katia:[/cite]Moniko 0000, ale Ty jesteś Wonderwoman! :bt:
    Dzięki, ale nie tak do końca "wonder" - nocne godziny akurat mi odpowiadały:-) Dziś już nie biorę tych 3.30, 3.45 i 4.00 - ale za to prawdopodobnie przez weekend wezmę.
  • To jest jakaś nowa lista, bo widzę, że nie ma mnie o 23.15 a brałam na stałe??
  • Hop, hop, Origami! Poprawki niezbędne :wink:
  • Biorę 3.30, 3.45 i 4.00 dziś w nocy (sobota/niedziela) oraz jutro (niedziela/poniedziałek).
    Niewiele nocnych godzin pozostało do obstawienia, może ktoś się skusi chociaż na weekend:-)
  • Uwaga, uwaga, na dzisiejszą noc zostały już tylko: 1.45, 2.30, 2.45, 3.15, 4.15:wink:
    Czy jest pięciu chętnych? Chociaż raz:bigsmile:
  • ja moge na stałe o 15 jeśli wolne a jak jest zajęte to i tak codziennie koronkę ofiaruje w intencji Weroniki i całej rodziny Małgosi
  • Potrzebna mi na jutro zamiana. Jesli IrenaB chce się zamienić na godzinę przedpołudniową, to chętnie się zamienię, na tą z godz 10.00
    Jutro muszę jechać na 9 po księdza ( zaczyna kolędę w naszej wiosce) . Jest taki zwyczaj, że sami po niego jeżdzimy, a że nie ma komu, to padło na mnie.
    Pozniej muszę zawiezć synową na umówioną wizytę do neurologa.
    Ktoś chętny na zamianę?
  • Aniu, ja mam 7.45 . mogę się na jutro zamienić jak pasuje
  • Jak będzie chwila to można zwolnić na liście 3.30, 3.45 oraz 4.00, ponieważ od poniedziałku ich nie biorę. Zostaje na razie 6.15 na stałe (w zastępstwie).
  • To ja poproszę 01:45 na stałe
  • [cite] majolijka:[/cite]Nie wiem, czy dobrze rozumiem, że 21.30 jest wolna (taka ładna godzina wolna?), ale jeżeli tak, to podejmę się modlitwy na stałe.
    Jakiś czas tu nie zaglądałam...
    To przecież od samego początku niemalże, moja godzina...i byłam wpisana
    Spytajcie moich dziewczyn, jak nie wierzycie!...Modliły się ze mną nieraz, a ja prosiłam o tę właśnie, żeby modlić się z dziećmi...
    Łots ap ?
  • Kochani, ponieważ w tych dniach toczą się losy Weroniki co do dalszego postępowania i jest to czas podejmowania przez nas ważnych decyzji, bardzo proszę o konkretną modlitwę:

    O DOBRE DECYZJE!
  • Agaska, właśnie mi się dziwne wydawało, że taka godzina jest nieobsadzona, ale myślałam, że ktoś z jakiegoś powodu zrezygnował.
    Już Cię wpisuję.
  • @Cart
    Dziękuję:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Agasko,
    gdzieżbym ja śmiała Twoją godzinę przechwycić! A już gdybym rzeczywiście chciała, to na pewno próbowałabym subtelniej, np. napisałabym "Jabłka najlepiej smakują o 21.30".

    A tak na poważnie, gdy się zgłosiłam, godzina ta była bez przydziału, przynajmniej na liście, to ją przygarnęłam.

    W takim razie, skoro o 21.30 są już trzy osoby, to pomyślałam, że mogę wziąć inną godzinę, w której odmawia jedna osoba, np. 22.45.
  • Bardzo chętnie wezmę 7.15. Mogę? :surprised:
    6.15 mam tylko tymczasowo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.