Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KORONKA NIEUSTAJĄCA W INTENCJI WERONIKI, OLI, MICHAŁKA

145679

Komentarz

  • Popoprawiałam i pouzupełniałam.
  • Po długiej przerwie zajrzałam i widzę, że moje godziny nie są zmienione . Na stałe 00.15 i 5.00 . Pisałam wcześniej, że inaczej nie mogę i o tych godzinach ostatnio się modliłam.

  • Nie ma problemu. Mogę się przesunąć na 5.15

    Cart zrobisz znowu roszadę?

  • Zrobiłam. :)

  • edytowano kwietnia 2012
    A przy okazji, czy ktoś pamięta, czy origami dalej się z nami modli? Coś pamiętam, że pisał, że rezygnuje, potem pokasował wszystkie swoje wpisy, więc nie mam jak sprawdzić, a na liście widnieje nadal.

    Mam też propozycję. Tu są godziny zdublowane- w tych godzinach modli się kilka osób na raz. Może ktoś z Was chciałby coś zmienić w swoim życiu? ;-)
    Może zmienicie godzinę modlitwy na taką, w której nikt się nie modli? Nie musi to być zaraz hardcorowa godzina nocna- teraz pozwalniało się trochę godzin popołudniowych i porannych.
    Oto lista:

    18.00 Anna78, Joanna (córka Anny78)
    22.45 MonikaMa, majolijka
    23.00 Ona64, Tomasz i Ewa
    23.15 Lukasz, Nicole (córka Ona64), Kasia_M


  • O, rany! Nie zaglądałam tu całe wieki, a w międzyczasie mamababcia wzięła, a potem oddała moją 17.30. Nic o tym nie wiedziałam i odmawiałam dalej.
    Musze się jednak przyznać, że mój czas odmawiania, tzn. 13.30 i 17.30 zastaje mnie często w sytuacji, uniemożliwiającej należyte odmówienie koronki. Wtedy jedynie wzdycham do Bożego Miłosierdzia i polecam Weronikę. Tak czy inaczej, walczę, by modlić się wytrwale.
    A gdzie jest cała tabelka?
  • Origami pisał, że modli się, ale rezygnuje z deklarowanej stałej godziny.
  • Oddam dobrej duszy 14:15 
  • Walczyłam, ale muszę mieć przerwę na dłuższy czas od nocnej modlitwy. Przykro, ale nie dam rady dłużej. Proszę mnie wypisać z 00.15 i 5.00. :(
  • Wolna jest 22.30. Można mnie wpisać od dzisiaj o tej godzinie będę się modlić.
  • Cart, pisałam, że wycofuję się z 23.45, więc nie jest zdublowana :) 
  • edytowano kwietnia 2012
    Za to może wezmę 00.15, skoro wolna :D
    Oczywiście na stałe :D  
  • Dzięki, poprawiłam. :)
  • Dla chętnych oddaję dobre godziny 12:15 i 19:40
  • Zmienił mi się ostatnio plan dnia, już od kilku dni nie daje rady o 8.15 - nadrabiam to zwykle później, muszę ją oddac. Obiecuję stałą niezmienną pamiec w modlitwie,ale nie mogę zadseklarowac nha razie stałej godziny.
  • O 18.00 modli się moja córa sama. :-h

  • Mam też propozycję. Tu są godziny zdublowane- w tych godzinach modli się kilka osób na raz. Może ktoś z Was chciałby coś zmienić w swoim życiu? ;-)
    Może zmienicie godzinę modlitwy na taką, w której nikt się nie modli? Nie musi to być zaraz hardcorowa godzina nocna- teraz pozwalniało się trochę godzin popołudniowych i porannych.
    Oto lista:

    18.00 Anna78, Joanna (córka Anny78)
    22.45 MonikaMa, majolijka
    23.00 Ona64, Tomasz i Ewa
    23.15 Lukasz, Nicole (córka Ona64), Kasia_M

    Od poniedziałku spróbuję się modlić na stałe o 17.30. Rezygnuję tym samym z modlitwy o 22.45.
  • Poproszę o przepisanie z 2.15 na 1.30, skoro i tak wolna ;)  0.15 i 1.00 wciąż aktualne :D
  • Oddam godzinę 13.00 (dziś odmówię). Zostaję przy 7.30
  • Mam też propozycję. Tu są godziny zdublowane- w tych godzinach modli się kilka osób na raz. Może ktoś z Was chciałby coś zmienić w swoim życiu? ;-)
    Może zmienicie godzinę modlitwy na taką, w której nikt się nie modli? Nie musi to być zaraz hardcorowa godzina nocna- teraz pozwalniało się trochę godzin popołudniowych i porannych.
    Oto lista:

    18.00 Anna78, Joanna (córka Anny78)
    22.45 MonikaMa, majolijka
    23.00 Ona64, Tomasz i Ewa
    23.15 Lukasz, Nicole (córka Ona64), Kasia_M

    Od poniedziałku spróbuję się modlić na stałe o 17.30. Rezygnuję tym samym z modlitwy o 22.45.



    O, nawet nie wiedziałam, że ktoś się modli o 17.30, bo to moja godzina. Ale szczerze mówiąc, chętnie się z niej wycofam i ograniczę do drugiej mojej godziny czyli 13.30.
  • niestety musze zrezygnowac z mojej 15.30 :( od pewnego czasu moja modlitwa nie ma regularności - jak sie poprawie dam znac.
  • A ja muszę zrezygnować z 9.15 - bo wtedy jestem w pracy.
  • Dobra. Limit "podziękowań" wyczerpany :D
    Teraz mam nadzieję, że rozpocznie sie seria próśb.
    Próśb o dopisanie na konkretną godzinę. :)
  • Mam twórczy pomysł :)  Może załóżmy, że koronka zajmuje pół godziny? Od razu zrobi się pełniej ;)
  • Ja proszę o wypisanie mnie z 8:30. Odmawiać będę dalej ale bez deklaracji godzinnej, bo i tak ostatnio odmawiałam jak się udało.
  • Proszę o wykreślenie z 23.30 bo niestety nie trzymam się tej godziny.
  • edytowano czerwca 2012

    Ech, wstyd, ale moja 5.15 też w ostatnim czasie nie miała szans. :( 

    Za to staram się odmawiać Koronkę w godzinach nocnych, bo tam dziur sporo. Ale za trzymanie się godziny na razie nie mogę ręczyć. 

  • Też proszę o wykreślenie z tej 14.45. Będę dalej modlić się za Weronikę, ale w innej formie. Chcę dołączyć tę dziewczynkę do innych intencji forumowych - klubu żon, o powołania czyli o męża, a także w intencji daru rodzicielstwa i za mamy oczekujące, zwłaszcza te zagrożone.
  • Cart, ja też nie daję rady o konkretnej godzinie, więc też rezygnuję z mojej zaniedbanej mocno 13.30.
    O Weronice pamiętam!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.