Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

tracę mleko...PROSZĘ O RADY

12346»

Komentarz

  • Ty, Ty, Ty:P


    jutro o 10.00 otwierają aptekę:D
    To nie masz zapasu?
  • nie... za mało wielodzietna jestem?
    Za mało mentalnie?
    :D

  • Czyżby "złoty strzał"? Znaczy się, żadnego cyklu, coby było się do czego odnieść obliczeniowo i koniecznie jest korzystanie z apteki?
    ;-)
  • przypominam jednak, że i P. i Z. też chorowali. A byliśmy u Olesiów, którzy chorowali tydzień temu:)
  • przypominam jednak, że i P. i Z. też chorowali. A byliśmy u Olesiów, którzy chorowali tydzień temu:)
    yyyyyyyyyyyy............. ciąża mnoga?........
  • Dorotak, podawaj piersi na zmiane! "Zawsze sie cos tam wmiedzyczasie w drugiej uzbiera" - tak mi mowila polozna i racje miala! No i wzmaga laktacje takie ssanie w kolko.....
  • podaję podaję:P Zosia jak jest mało mleka w jednej to sama mnie już rozbiera i się dobiera do drugiej, ewentualnie odwraca się na drugi bok, otwiera buzię i jęczy "eche eche!"
    :D

    mam nadzieję, że to mleko jednak się rozkręci. Kurka, chwila i bach! Produkcja wstrzymana...
  • @Agnieszka3 - różnie z tym bywa... Hormony, pani kochana, hormony - z nimi to nigdy nie wiadomo, jak kto zareaguje...
    ;-)
  • Ty, Ty, Ty:P


    jutro o 10.00 otwierają aptekę:D
    No... już po 10...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.