Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klub Rozmodlonych Żon - Módlmy się za naszych mężów - Jest nas 231!

1353638404148

Komentarz

  • Poproszę za mojego małża szczególnie. Nie doleczył chyba poprzedniej infekcji i przeszło Mu w zapalenie oskrzeli :(

    Za naszych mężów już było o poranku +++

  • To za zdrowie naszych mężów +++
  • O zdrowie, siły i Ducha dla naszych M.

     

    I za nasze małżeństwa

    +++

  • o zdrowie i siły dla naszych mężów i o to, żebyśmy potrafiły być dla nich dobrymi żonami
    +++
  • @Haku to ile nas ?? Mogę na tą 200 się szykować ? :)
  • a już widze 201 no to niech już będę 202 <foch> ;)
  • Firma męża plajtuje, wypłaty za grudzień ni widu ni słychu. Proszę o modlitwę, bo jest nam ciężko teraz...
  • Proszę o modlitwę za mojego męża o pracę.
  • Dołączam...
  • edytowano lutego 2013
    Up,bo gdzieś zginął wątek.(edit:to ja nie widziałam)

    Powiem Wam, że trudno strasznie u nas.
    Ale dziś mnie naszło olśnienie-jakiś czas temu na rekolekcjach REO prosiłam o dar miłości heroicznej, ale jakoś tak bez echa to przeszło(tak mi się wydawało).
    Uświadomiłam sobie, że te wszystkie sytuacje, trudności, które mam teraz, to właśnie grunt pod ten dar, pole do praktykowania go i że on tak naprawdę został mi dany, skoro czuję, mam natchnienie jak postąpić.
    Tylko to ja te natchnienia odrzucam, bo ciągle bardziej słucham swojego ego niż Ducha.

    Dziś pierwszy piątek, wybieram się do kościoła, w intencji naszych klubowych mężów +
  • za naszych mężów, o męstwo, siłę i słuchanie Bożego głosu i za nas abyśmy były dla nich wsparciem i umiały ich kochać,czasem "pomimo"
  • Ja też dołączam, chce sie regularnie modlić za mojego męża, chociaz wiem ze czasami może być to trudne.
  • edytowano lutego 2013
    My dziś za mężów razem z mężem "Pod Twoją obronę" po Aniele Pańskim
  • Widzę WIELKIE owoce MODLITWY - TEJ i innych podjętych w ostatnim roku... Z nowym zapałem... - jak patrze na Męża, to znów mi się chce! I w intencji wszystkich 'trudów', co to dadzą owoce...! :-)
  • Anczi, cieszę się, że Cię tu widzę!

    Owoce modlitwy są! Dzięki!!! W niedzielę z mężem prowadziliśmy dialog DK, ale właściwie wyszła nam wspólna modlitwa i napiszę Wam, że po takiej wspólnej modlitwie i zatrzymaniu się większy pokój wlewa się w nasze serca i jest w domu pogodniej. Polecam!

    A o mężach pamiętam

  • odmówiłam dziś koronkę za naszych mężów
  • Poproszę szczególnie za mojego męża. On bardzo tego potrzebuje.
    All +++
  • Ponad rok temu zalogowałam się na forum, po długim czasie podczytywania, właśnie ze względu na ten wątek. Z ogromną radością czytam o wszelkich owocach modlitwy. Rzadko teraz zaglądam, ale (nie zawsze) pamiętam. Dziękuję wszystkim modlącym się.
  • za naszych mężów +
  • Może nie dzień w dzień, ale pamiętam o Klubie i modlitwie za mężów. Dziękuję wszystkim, bo często myślę, że mam najukochańszego męża na świecie - często ma słabsze momenty (kto ich zresztą nie ma?), ale ostatnio zaskoczył mnie naprawdę pozytywnie, jak w weekend byłam zajęta pracą, to pozmywał wszystkie naczynia. Wczoraj przyniósł mi papier do drukarki. Zamówił toner w specjalnym sklepie. Troszczy się.

    I jest pogodniejszy. Łatwiej mi wtedy.

  • Muszę pochwalić i swojego męża, a właściwie was za modlitwę. od dawna mam problemy, dlugo pracowałam nad ich rozwiązaniem. Ostatnio myślę, że dzięki wam popraawa nadeszła szybciej .
    Nasze małżeństwo ma szanse naprawdę przetrwać i aż mi się chce zagrać na nosie i zawołąć "a nie mówiłam" do sceptyków, kórzy od lat namawiali mnie do odejścia.
    Dziękuję i proszę o więcej!

  • Proszę za mojego męża o pracę i siły bo jest podłamany.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.