Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klub Rozmodlonych Żon - Módlmy się za naszych mężów - Jest nas 231!

1404143454648

Komentarz

  • Marteczko, jak egzamin?
  • Egzamin zdany na 4 :D Ulga ogromna, dziękuję wszystkim za wsparcie :)
  • Haku zapisz mnie ja niewiedzialam ze taki watek jest.....Stara juz troche jestem ...mam prawo nie wiedziec wszystkiego hehehehe
  • @Haku bardzo proszę o dopisanie 
  • @Ona, jak mówisz stara, to pamiętaj, że najstarsza to jest zupełnie inna osoba ;)

    Weszłam jednak, by powiedzieć o skuteczności modlitw za mojego męża. Było i jest ich wiele, to prawda; była mordercza dla mnie pielgrzymka, było pewnie coś tam jeszcze. Było i jest, mam nadzieję.
    I widzę po wielu latach sens tego wszystkiego. Może na krótko, nie wiem. Widzę i cieszę się ze względu na niego, bo ciągle mam nadzieję, że ma szansę na niebo. O nic innego mi w końcu nie chodzi.

    DZIĘKUJĘ i proszę o jeszcze.

  • :) 
    czytam te modlitwy co rano.
    I ufam...

    Rozaniec dosc czesto widuje w jego (Meza) rekach, inny jest.
    Ale jeszcze czasem nie do wytrzymania.
  • Pamiętaj, za krótko czekasz. Cierpliwości.
  • Ja zaczęłam dziś nowennę do św. Rity......
  • Doskonały pomysł! Ona jest naprawdę skuteczna.
  • Już nas jest tyle żony rozmodlone:) 
    Ostatnio z kompem kontakty mam ograniczone. 
    Jednak pamiętam w modlitwie wieczornej
    wspomnieć o miłości małżeńskiej pokornie
    Za naszych mężów i cierpliwość do nich
    w radości i smutku niech ich Pan Bóg broni.
  • Dziewczyny!

    Ostatnio chodzi mi po dłowie pomysł, żeby utworzyć różę różańcową za naszych mężów.
    Co o tym sądzicie?
    Były by chętne?
  • czemu nie?
    i tak każdego dnia w intencji mężów 1. dzies. różańca :)
  • edytowano styczeń 2014
    @Malgorzata32- ja bym była chętna!
  • Fajnie!
    Ale...potrzeba 20-tu chętnych.
  • Skończyłam nowennę do św. Rity, rozpoczęłam do św. Michała Archanioła,
    za męża,oczywiście. Mam zamiar nękać wszystkich świętych od spraw grubego kalibru ;)
  • Ja również chętna do róży  :)
  • Może założymy osobny wątek werbujący chętne do róży za mężów?  @Małgorzata32 miałaś na prawdę świetny pomysł.
  • Ja już w takowej parafialnej jestem
  • Róża super pomysł! 
    W Róży za Ojczyznę z małżem trwamy. I widzę, że to działa. Co więcej nasza wspólna z małżem modlitwa małżeńska to też dziesiątka Różańca odmawiana po tej z Róży za Ojczyznę. I to działa.
  • JA kontynuuję moją nowennę, na różę nie mam odwagi jeszcze. Polecam Wam jednak nowennę do św. Rity...coś jakby WE MNIE się troszkę zmieniło. Chyba znowu będę tę nowennę do niej odmawiać po aktualnej....
  • Bo to naprawdę święta świetna dla żon i mężów.
  • Powiem Wam, ze cos sie ze mną stało po tej codziennej modlitwie.
    Zaczynam widziec w Mężu człowieka.
    A nie tylko moje niespełnione oczekiwania
  • Podbiję, żeby samej sobie przypomnieć.
    +++
  • I jeszcze Wam cos powiem: modle się codziennie tymi modlitwami za męża i od dawna nie czułam nienawiści do niego. I jest to bardzo dziwne biorąc pod uwage sytuacje, w których mnie stawia mąż.
    I mam zdolnosc błyskawicznego przebaczania i to tez jest bardzo dziwne i nietypowe dla mnie.

    Nadmieniam ze jestem tez w Rózy za mężów
  • ...... wrócił problem wsciekłosci na męża. 
    Chyba do Rózańca i modlitw dołacze Litanie do Krwi Chrystusa idąc za radą jednej Karmelitanki
  • I ja wracam. Zdrowy reset i reaktywacja - opuściłam się i Mąż ma więcej powodów do trosk i wściekłości na siebie... Czas znowu polecać go św. Józefowi...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.