Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klub Rozmodlonych Żon - Módlmy się za naszych mężów - Jest nas 231!

1568101148

Komentarz

  • Czy ja też mogę dopisać się?
    Wprawdzie modlę się tylko za duszę męża, ale mogę przy okazji ogarnąć modlitwą waszych mężów- niemężów.
  • Ania49 dzięki za przyszłych mężów moich córek i aby moi synowie byli dobrymi mężami i żeby moja przyjaciółka chciała też modlić się z nami.
    Dziś zaczynamy:bigsmile:
  • Proszę i ja o dołączenie.
  • już dopisuję :bigsmile:

    @Aniu49 - jasne, że możesz być!
  • Noo....ja też chcę! Czemu mnie tu jeszcze nie ma? :surprised: :wink:
    Haku, proszę o dopisanie.
  • Haku, mnie też dopisz,pliss. Miałam się wczoraj zgłosić,ale suszone morelki cały wieczór ze mnie wychodziły. :wink: I weź tu człowieku sobie rób ładne wyniki krwi...
  • @Kluska - już jesteś, jesteś!
    @Predi - Ty już jesteś pod 114
  • Oj, przepraszam, umknęło mi jakoś, dziękuję.
  • PS.
    Haku dziękuję że wpadłaś na ten pomysł! :smile:
  • Powiem Wam te wszystkie modlitwy za mężów są tak piękne, że trudno byłoby zdecydować się na jedną konkretną :bigsmile:

    a tu modlitwa, co prawda nie za męża - patrząc po formie do wspólnego odmawiania:

    "I że cię nie opuszczę
    i że cię nie opuszczę
    w godzinie ciemności
    światłem mi będziesz
    w godzinie smutku
    łzą mi będziesz
    aż do śmierci
    aż do śmierci
    w pokuszeniach
    w dolach i niedolach
    w słońcach i gwiazdach
    w niebach i piekłach
    tak mi dopomóż
    Panie Boże Wszechmogący
    w Trójcy Jedyny
    i wszyscy święci
    i wszyscy święci
    tak nam dopomóżcie
    na śmierć i życie
    Amen. Amen

    "Modlitewnik małżeński" wyd. eSPe s. 23
  • Z tym omijaniem watku tez tak miałam ale fajnie że jest
    haku :hugging:
    Też sie zgłaszam :rainbow:
  • trzeba by te wszystkie proponowane modlitwy jakos zebrać zusammen do kupy w jednym miejscu - może w pierwszym wątku?
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]trzeba by te wszystkie proponowane modlitwy jakos zebrać zusammen do kupy w jednym miejscu - może w pierwszym wątku?

    Zebrałam są w poście #6
  • Pukam też tu,bo brakuje nam dziś osób do Nowenny.
  • Ja też włączam się do modlitwy za męża,

    :smile:
  • Czy to możliwe, ze mnie nie ma? Jestem pewna, że się zglaszałam i to prawie na początku...
  • Ja tez prosze o dopisanie, jeszcze dzis zdazylam:)
  • @Anka - jesteś pod 64 :bigsmile:

    Dopisuję
  • Poproszę o dopisanie mnie.
  • Haku ok, zapraszam na fale dunaju jutro:bigsmile:
  • [cite] Aneta1:[/cite]Haku ok, zapraszam na fale dunaju jutro:bigsmile:

    To ciacho jest?
  • Po pierwszej modlitwie za męża (równocześnie mówię NP w jego intencji) okropnie żeśmy się pokłócili. Poza tym wszystko co mogło, się zawaliło (nie pomijając pralki i nawału pracy)

    Jestem wyczerpana ale i zadowolona, przynajmniej dzień był pełen przemyśleń.
  • Haku... Tulam... :iq:

    Edit: ikonka nie ta :wink:
  • Czyli IKM wpisujemy Cię do Klubu? Bardzo się cieszę :bigsmile: Pan Bóg działa!
  • ikm jest pod 77 :bigsmile:


    @Kajsa - sorki przestawiło mi się (to pewnie wpływ basji)
  • Mnie też proszę dołączyć
    (22:10 - zdążyłam w ostatniej chwili :bigsmile:)
  • Ciasto będzie upieczone juto, a akcja modlitewna żon tak mnie wciągnęła że zaczęłam już wczoraj, ale tu nie ma falstartów :bigsmile:
  • Haku, przeklejam z poczekalni:
    [cite] Doloresss67:[/cite] ...
    Bridget, ja baardzo chętnie zapisuję się do modlitwy za Męża ( Mężów) ale tylko do tej, jeżeli mnie przyjmiecie, bo ja się troszkę inaczej modlę. Jestem baptystką . Ale z tego co wyczytałam chyba nie jedyną protestantką na tym forum , co?? Czytałam wątek o modlitwie za męża i chyba Jagna też nie jest katoliczką , a ją przyjęłyście
    :confused:
  • [cite] Haku:[/cite]Po pierwszej modlitwie za męża (równocześnie mówię NP w jego intencji) okropnie żeśmy się pokłócili. Poza tym wszystko co mogło, się zawaliło (nie pomijając pralki i nawału pracy)

    Jestem wyczerpana ale i zadowolona, przynajmniej dzień był pełen przemyśleń.

    To znaczy, komuś nie podoba się nasz Klub RŻ, ale tym bardziej się modlimy, modlimy, modlimy.

    Mam kolejną kandydatkę, ale zgłosił ją jej mąż. :bigsmile: Ona jeszcze nic nie wie, więc poczekam, aż sama sie wypowie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.