Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Grupa motywująca do samodzielnej nauki języków obcych :)

135678

Komentarz

  • hehe tylko ze zdaje się troche mogę zacząć mówic tekstami z piosenek no i grozi mi też że na pytanie czy jestem zadowolony z pracy odpowiem Verveile doch du bist so schon.
  • mąż mi kupił kurs który jest obecnie w Lidlu - sam wcześniej uczył się z podobnego francuskiego. 
  • a co to za kurs?
  • ja się zarejestrowałam na etutor.pl :D
    mają ang i niemiecki - w promocji było 112zł za rok, a normalnie stoi po 179zł
  • Haku, czy poza rejestracja dalas rade juz cos zrobic? Jakies opinie w temacie masz?

    Ja jeszcze wpadlam na genialny pomysl, zeby wyciagnac tv z piwnicy (albo kupic, bo maz chyba w ogole wyrzucil) i zainstalowac jakos na nim stacje angielskie. Ale tylko i wylacznie angielskie, zeby nie kusilo. Moze maz jakos to wymysli. Bo w sumie wszyscy musimy sie uczyc, a mam dobre doswiadczenia w tym wzgledzie przy nauce niemieckiego (najlepsze byly tokszoly, bo ludzie mowili szybko i nieliteracko ;) ).
  • Ja jestem chętna do prowadzenia konwersacji w portugalskim wersja brazylijska lub w hiszpańskim - może jakieś wątki pozakładamy konwersacyjne w poszczególnych narzeczach?

    A chciałabym nauczyć się francuskiego od podstaw.
  • Bo jednak latwiej jest wlaczyc tv, niz szukac programow w necie (zwlaszcza przy dzieciach).
  • @MagdaCh przez chwilie bylam na stronie interpenpals, tam mozna korespondowac ze soba w najdziwniejszych jezykach ;) Znalazlam tam chlopaka z Nowej Zelandii, ktory pisal do mnie po niemiecku, a ja mu odpisywalam po angielsku. Nawzajem podkreslalismy sobie bledy.
  • jakie stosujecie metody w trakcie nauki? jaki system nauki? 
  • Maciejko, ale fajniej byłoby gdybyśmy na wielodzietnych próbowały swych sił -  w wiadomych tematach :)
    Prawda jest taka, że się już nie chcę angażować w kolejne dyskusje :DDD i strony.

    Ale dziękuję za wiadomość.

    Ago, gdybyś chciała ten brazylijski to bardzo chętnie.
  • nie wiem jak inni, ale ja bym sie troche wstydzila publicznie bledy sadzic  :\">
  • O rety - ale to chodzi żebyśmy się wzajemnie komunikowali z tolerancją i radością, a nie żeby się wymądrzać.
  • spadaj Żydzie załóż se jakis niearyjski wątek
  • Ja się biorę za niemiecki. Też bym pokonwwrsowala.
  • Jak by ktoś potrzebował pomocy z rosyjskim, to chętnie służę.
  • edytowano styczeń 2014
    Sziasztok, hogy vagytok? Magyarul tanultok?

    @AgaMaria - to jeszcze jeden słowiański ma liczbę podwójną? Fajnie :)
    Jak by ktoś potrzebował pomocy z rosyjskim, to chętnie służę.
    Ja to chyba w każdym potrzebuję :(
    jaki fajny motywujący wątek :)
    to ja się podłączam z hebrajskim.
    Ze mną okazało się tak, że jestem niezdolny do nauki języków pisanych innym alfabetem niż te nauczone w podstawówce. Próbowałem hbr i arab :(
  • Ja się biorę za niemiecki. Też bym pokonwwrsowala.
    a od jakiego poziomu zaczynasz?
  • Ich anfange von Kelleretage.
  • anfrangen an nie von, mam rację?
  • @kitek, myślę, że kiedyś byłam na B1, ale aktualnie4 nie mogę sobie przypomnieć nazw ubrań podstawowych czasowników, itd. Nie mówiąc o jakiś fikusnych mowach zależnych przykładowo.
  • Ich fange an cośtam an. to czaswonik rozdzielnie złożony.
  • Hejka, mój słoweński aktualny.
    Novo leto. Moz s sesalcem ali s sesalnikom dela.
  • ja zaczynam właściwie od zera - nie przyznam się który to juz raz.....
  • nie jestem pewna na 100%, ale "anfangen" łączy się chyba z "von"
    Wg wikisłownika z mit + Dativ. To podsumowuje moje braki :)
  • @avv, ty to masz potrzebę mocnych językowych wrażeń :)
  • z niemieckim mam taki problem, że regułki jestom w stanie zapamiętać, ale w praktyce nie wychodzi mi nic, a nic:( z angielskim nie miałam takich problemów. 
  • edytowano styczeń 2014
    Mój niemiecki kwiczy - więc też jestem chętna do grupy konwersacyjno-rozrywkowej.
    Was ist das? Kapusta i kwas :)
  • Sauerkraut und Sauerstoff - to lepiej pamiętam niż nazwy ubrań
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.