Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

1394042444554

Komentarz

  • @Predikata no moi właśnie też nie chorują jakos specjalnie bardzo, ale przydałby się czasem ktoś sensowny, przynajmniej do wypisywania recept na żądanie mądrego (po internetach) pacjenta ;) Twoje źródło recept to trochę dla nas za daleko.


  • Ta pani poza tym, że ma racjonalne podejście do leczenia pasożytów to jest dobrym lekarzem. Nie mogę odżałować, że ona tylko w przychodni przyjmuje.
  • Franek miał kontakt z dziećmi zarazonymi owsikami. Od pewnego czasu niespokojnie śpi, since pod oczami, nerwowość i zaburzenia apetytu obserwuję.
    Okazało sie ze nasza pediatra wierzy w robale bez badań. Tylko zastanawiam sie czy dawkowanie dobre dała.
    Franek rok i 9 miesięcy, 11kg waży dostał zentel 3 ml raz dziennie przez tydzień.
    Dorośli dostali vermox rano i wieczorem po jednej przez 3 dni. Bez następnej dawki po 2 tygodniach. Ja nic nie dostałam bo w ciąży.
    @Katarzyna albo ktoś doświadczony w temacie, moglibyscie zerknac? Na te dawki?
    Mam dość prasowania na dziś. Program na 90 stopni trwa 3 godziny w naszej pralce więc tylko bielizna tak poszła i kilka recznikow, a reszta na 50 stopni i prasowanie.
  • To szczodra pani doktor ;) nasza przepisuje jedną dawkę i tylko dla zarażonego.
  • @karolinamika - ulotki poczytaj. Moim zdaniem, dawki przesadzone na owsiki. I warto powtórzyć kurację po 10-14 dniach 
  • edytowano sierpnia 2016
    Może mamy coś jeszcze. Ulotki czytałam. Widzę ze na owsiki wystarczylo by 1 x vermox a nie przez 3 dni. A zentel glodzi robale więc może trzeba przez tydzień. Sie nie znam więc pytam. Jak dam wg zalecenia to na powtórkę za 10 dni nie starczy bo mam po 6 tabl vermoxu na osobę i 20 ml zentelu.
  • A dla mnie co? Kiszone ogórki, świeże pestki z dyni i surowa marchewka?
    Możliwe ze mały ma a my dorośli nie? Można nie zauważyć objawów czy są na tyle uporczywe ze byłoby czuć?
  • Raczej na tyle dokuczliwe, że się zauważa. Szczególnie w okolicach pełni. Na owsiki u dorosłych bardzo skuteczna jest higiena - same wyzdechną,   jeśli się jaj nie połyka.
  • To dobra wiadomosc. Dzięki.
  • Mamy takiego jednego brudasa w domu już drugi raz załapał owsiki nie wiadomo skąd.

  • Myślę, że brudaśność nie ma nic do rzeczy. Owsiki można złapać praktycznie wszędzie.
    Podziękowali 1mamababcia
  • Ha. Trafiliśmy na pediatrę, który odrobacza całą rodzinę. Więc jutro wojna się rozpoczyna. Rozumiem pościel, zabawki, podłoga itd. do sterylizacji. I co jeszcze każde mycie-nowy ręcznik. Codziennie inna piżama? Przez jaki czas?

    A wspomagająco? Kiszonki tzn, ogórki, kiszona kapusta. Świeże pestki z dyni. To wiem a co jeszcze? Cukier precz. A probiotyki? Jeśli tak to jakie - podpowiedzcie. W domu mamy Latopic. Wytoczę wszystkie działa :D jezli mi przez to mała zacznie lepiej sypiać:D.
  • Jak mi pediatra kazala obserwowac owsiki to sie smialam w glos.Ale fakt ze bylo po jednej niteczce tanczacej w kazdej kupie. I okolice tyłka warto ogladac. 
  • Słuchajcie czy Ozimek odrobacza tylko Zentelem? Jakieś półtora roku temu robiliśmy kurację ale to droga impreza, bo na naszą rodzinę wyszło 700 zł.

    Teraz syn znowu ma gorszą skórę i się drapie, dodatkowo ma jazdy z zasypianiem i szaleje i się zastanawiam czy znowu by nie trzeba tego zrobić. Robimy testy alergiczne u średniego w grudniu to może w styczniu byśmy się do Ozimka wybrali. Tylko nie uśmiecha mi się kolejny raz 700zł.
    Mozna jakiś zamiennik czy coś?
    Podziękowali 1krajrogalikow
  • Weterynarz niech przepisze. Albo spróbować sprowadzić z jakiejś meksykańskiej chińskiej czy indyjskiej apteki.
  • O, jakby ktos zamówienie na zagraniczny zentel robił, to ja sie chetnie podepnę! Zapas juz sie skończył....
  • I ja chętnie!
  • Sa ponoć ziołowe kropelki na odrobsczanie.skuteczne.dostepne w sklepach zielarskich.cena ok 30zl
  • Buuuu.... nie wysyłają przez tą stronę  https://www.alldaychemist.com/onepage/ ;
    ani do Polski ani do Szwecji. Ktoś ma jakiś inny sprawdzony sklep? Pilna sprawa.
  • u nas w ie jest vermox bez recepty. przylatuję do pl na Święta. Gdyby ktoś z Wrocławia chciał to mogę kupić.
  •    http://meds.com.mx/ ; tutaj zamawiam, ale raz zaginęła przesyłka.

  • jak będzie zamówienie to ja też chętna
  • Dzięki Hanq. Kiedy ostatnio zamawiałaś? Dziewczyny w listopadzie 2015 pisały, ze z jakiegoś meksykańskiego sklepu nie dochodziły. Coś wiesz w temacie?
  • Ja zamawiałam w kwietniu 2016 do Szwajcarii. Przesyłka doszła, ale niekompletna i potem mieli dosłać brakujące leki, ale nie doszły.
  • Czasami są kłopoty z urzędem celnym.
  • Do Polski wysyłają?
  • Kobieta a napisz jeszcze raz skąd jesteś?
    moze mogłabym wysłać do Ciebie a odebrałaby moja znajome we Wrocławiu?
  • Ale trafiłam.... od 28 października w sklepie z medyku utrudnienia w płatnościach.... buuuuu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.