Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

1414244464754

Komentarz

  • @Rosea, dzięki za wieści. Podam dalej.
    k.
  • Do pań w aptece to nie dotarło, chciała receptę! 
  • Wiecie co ja ostatnio robiła kuracje dziecku w maju specyfikiem zrobionym z przepisu internetowego :D specyfik iście naturalny.. ale pomógł..

    20 ząbków czosnku (poszatkowane) zalane sokiem z ogórków kiszonych. Odstawione na kilka dni. Potem codziennie dziecko dostawało 5 ml rano przed śniadaniem. Pomogło na troche ;). @Aneczka08 - jest odpowiednik Zentelu tańszy zagramanicą :)

    Podziękowali 1Aneczka08
  • ja kiedys robilam tez ze skorzawskiej. ale srednio pily. a teraz po prostu nie mam sily.. a tez zgrzytaja.. w tylki nie zagladalam dawno.. ale sa delikatnie mowiac ozywion. fa szczegolnie.. i jakby apetyt mniejszy.z wyjatkiem slodkiego oczywiscie.. a te kropelki jak sie nazywaja.. mozeby kropelki im dac.i wor kapusty kiszonej..
  • U nas krople Para farm raczej nie przyniosły oczekiwanego efektu. Miśka jak zgrzytała zębami, tak dalej zgrzyta, apetyt na słodycze ogromny, a na normalne jedzenie, słaby. U nas jeszcze duże zmiany skórne, stwierdzone AZS. Po kroplach jakby nieco lepiej, ale nie wiem czy to nie spowodowane większą dbałością o dietę. Tak więc jestem trochę załamana, bo pediatra przepisywał nam leki na odrobaczenie, Wermox, Pyrantelum, ale one też nie pomogły :(
    Podziękowali 1aneta77
  • moze to oznacza ze nie robale tylko slodycze i nerwowosc.. ja tak se tlumacze w przyp. fa a raczej pocieszam... drapie sie bez przerwy ,szaleje ,palce w buzi ciagle..
  • Vermox chyba na lamblie nie dziala
  • edytowano styczeń 2017
    celinka powiedział(a):
    U nas krople Para farm raczej nie przyniosły oczekiwanego efektu. Miśka jak zgrzytała zębami, tak dalej zgrzyta, apetyt na słodycze ogromny, a na normalne jedzenie, słaby. U nas jeszcze duże zmiany skórne, stwierdzone AZS. Po kroplach jakby nieco lepiej, ale nie wiem czy to nie spowodowane większą dbałością o dietę. Tak więc jestem trochę załamana, bo pediatra przepisywał nam leki na odrobaczenie, Wermox, Pyrantelum, ale one też nie pomogły :(
    A o jelita dbacie?
    Błonnik najlepiej z kulturami bakterii,probiotyk,siemię lniane,zwiększone jedzenie jajek na twardo i masła klarowanego (wiem że to dziwnie brzmi ale "uszczelniają"  nieszczelne jelita co przy azs jest częstym problemem i alergeny łatwiej przenikają do krwi).
    Suplementacja witaminy A,B12,D3.
    Podziękowali 1celinka
  • @kasha nic z tych rzeczy :(
    Młoda Na jajka uczulona, masło klarowane używam, kasza jaglana i jogurt naturalny dość często.
    Dzięki za podpowiedzi, musimy wprowadzić zmiany.
  • @Mafja- odstaw cukier.. to zobaczysz co z nerwowością, ale pchanie rąk do buzi to nie są słodycze...
  • Żeby zregenerować i uszczelnić śluzówkę jelita trzeba:
    - zrezygnować z glutenu, mleka, cukru i pokarmów na które ma się uczulenie,
    -suplementować wiele różnych bakterii probiotycznych wraz z surowym błonnikiem,
    -odrobczyć się.

    Proces pełnej regeneracji jelita trwa dwa lata.
    Wszystkie te informacje są w książce Bożeny Kropki "Pokonać alergię"
    Podziękowali 1annabe
  • czyli nie da sie :-(
    Podziękowali 2asiao Katia
  • AleksandraB bardzo  być może.
    Piszę z praktyki.
    U  nas dało radę (sadząc  po objawach) bez odstawienia glutenu,z ograniczeniem cukru ,z wykluczeniem mleka.
    Plus masło klarowane,jajka na twardo często,suplementacja A,B12,D3 błonnik z kulturami bakterii,często surówki z kiszonek,doprawianie potraw oregano,lubczykiem i cząbrem.Często cebula i czosnek.Robale pewnie były, bo przy zabawie w piachu i z psem nie ma opcji,żeby czegoś nie załapać a i zgrzytanie zębami tez występowało.
    A od czasu zmiany alergia się wyciszyła,azs do końca nie zniknęło ale poprawa jak do tej pory (a to już kilka dobrych lat) jest ogromna.
    Czyli MAFja da się ,tylko musicie znaleźć  sposób,który na was zadziała.
    Trzeba próbować nie tak,to inaczej i trzeba dać sobie czas,bo efekty nie pojawiają się z dziś na jutro.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Da się tylko trzeba większej motywacji. U nas taką motywacją była diagnoza autyzmu.
  • @AleksandraB - czy znalazłabyś chwilę,aby pogadać? W temacie odrobaczania nie mam wielkiego doświadczenia,za to wielką konieczność jego przeprowadzenia. Mogę podać mój nr na a priv.:-)
    ,
  • @Felicyta
    Chętnie porozmawiam, ale mam doświadczenia w kwestii odrobaczania. Po prostu umówiliśmy się do doktora Ozimka, wydaliśmy 1500 zł na Zentel i probiotyki i jak najdokładniej zastosowaliśmy się do zaleceń lekarza.
  • Kiedyś w wątku o stale chorych dzieciakach polecałem coś takiego:
    http://allegro.pl/usun-pasozyty-oczysc-jelita-watrobe-detox-7-pepas-i6145395687.html
    Teraz nie polecam. W każdym razie nie polecam na zimę bo każdy u mnie bał się bardziej samego odrobaczania niż robaków. Bo to jest nie tylko jednodniowa głodówka, ale i znacznie pogorszone samopoczucie w związku z agonią samych robaków.

    Oczywiście chemii też nie polecam, nawet pomijając jej skuteczność. Ona tworzy dobre warunki dla robactwa na przyszłość. Dużo dobrego słyszałem o antykontamin-ie. Nie wiem na ile jest skuteczny, w każdym razie wygląda obiecująco.

  • Mam trochę Nitazoxanidu, co mi został po odrobaczaniu rodziny, gdyby ktoś chciał odkupić w korzystnej cenie, to zapraszam na priv. Termin przydatności ma do kwietnia, maja lub września tego roku (zależy, który listek), więc szkoda mi trzymać, bo się przeterminuje, zanim ja będę potrzebowała kogoś przeleczyć.
    Nawet się wysiliłam i podliczyłam, że mam 33,5 tabletki. Jedna tabletka, to jedna porcja dla dorosłego, dla dziecka większego pół tabletki, a dla małego 1/4. Pełna kuracja, to 12 porcji na człowieka (2 razy po 6, bo dwa razy dziennie przez 3 dni i trzeba kurację powtórzyć po jakiś 2 tygodniach).
  • @Katarzyna czy mogę zarezerwować do godziny 18? Muszę się skonsultować z mężem.
  • Dla ilu os to starczy, 5? Jeśli tak to ja chętna jestem? A jaka cena?Lamblie też wybija? 
  • Już @WandaB na priv rano zgarnęła. Więcej nie mam.
    Podziękowali 2Aneczka08 AleksandraB
  • Dostaliśmy receptę na vermox dla wszystkich - oprócz najmlodszej. Ja również mogę się przeleczyc, prawda to? Kuracja ma trwać jeden cykl 3 dni po dwie tabletki. Czy to wystarczy? Może tak być ze się jedna kuracje zleca bez powtórki? Ostatnio alinia robiliśmy jakiś czad temu i dwie serie robiliśmy.
  • Kto Wam dał?
  • Nasz doktor z Kobylki. Chcesz namiar?
  • Czy ktoś ostatnio robił zamówienie w http://www.chinesemedicine-th.com/pl/??? Ponoć zmieniły się znowu jakieś przepisy i zastanawiam się czy przesyłka nie będzie zatrzymana. Boje się, że musze całą rodzinę odrobaczyć i że leki się przydadzą...
  • @Anulcia, a którym lekiem chcesz odrobaczać? Ja też muszę i też się boję;-), i zastanawiam się czym, bo najchętniej użyłabym pestek dyni, żeby nie podtruwać się chemią,  ale nie wiem, czy one rzeczywiście działają? i martwię się ,że nie uda mi się usunąć wszystkich jaj :-( książeczki dziecięce np? też się powinno schować?? przyszłym tyg chcę przeprowadzić akcję.. ahh
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.